Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
0
@Arden juz cie rano wyjasnilem typie, widac ze nie czytasz, bo zatrudne, a wierzysz tylko w to co chcesz, a nie w to co jest czarno na bialym.
0
@Arden najpierw pieniczysz od rzeczy nie weryfikujac danych to teraz wymyslasz jeszcze co innego :D
0
@Arden 25/38 ladna mi wiekszosc https://www.transfermarkt.pl/julian-araujo/leistungsdaten/spieler/513970/plus/0?saison=2023
0
@Katalończyk 99 jak pazdzioch w odcinku teczki mariana :D
A jak pazdzioch to :
1
Żadna inna reprezentacja w tym kraju nie zasluguje na wiarę do końca jak ta w siatkówce. Jeszcze Polska nie zginęła !
(a jak nie to trudno, srebro też spoko)
2
@Kgorecki2500 ja do dzis jak patrze na MATSa, albo Neurera to widze hitlerjugend i ich rase aryjska, ale to chyba zboczenie przez lata ogladania i czytania o 3 rzeszy :D
0
@KrychaFCB https://www.youtube.com/live/LaCpKBavUn4?si=kmVG-HaSrravsXZt&t=370
Ona sie nie odnosi do tego co mowila Nalecz, tylko do tego co wszyscy dookola wmawiaja ludziom
0
@RoberDzik ja bym sprojrzal na sprawe szeroko - futbol popadl w nijakosc.
Dzis jak mowisz - nie ma az tak klasowych bramkarzy (ja bym jeszcze dodal Szczesnego do tych co podales), ale i np napastnikow (kiedys byl Eto`o, Drogba, Ibra, Henry, Szewczenko), byli pomocnicy (Lambard, Gerard, Xavi, Iniesta).
Dzis na wiekszosci pozycji jest (mam wrazenie) tak z 1/3 klasowych zawodnikow niz kiedys.
0
@mekston @NeroTFP1
Trzeba miec na uwadze ze takie plebiscyty to w pewnym sensie konkurs pieknosci.
Iga cisnie caly rok wiec sie mocno utrwalila w przekonaniu ze to topka i w zasadzie to juz wygrala
0
@Arden https://nypost.com/2023/07/15/kamala-harris-says-us-must-reduce-population-to-fight-climate-change-in-latest-gaffe/
Transkrypcja bialego domu
https://www.whitehouse.gov/briefing-room/speeches-remarks/2023/07/14/remarks-by-vice-president-harris-on-combatting-climate-change-and-building-a-clean-energy-economy/
"When we invest in clean energy and electric vehicles and reduce population [pollution], more of our children can breathe clean air and drink clean water. (Applause.)"
0
@nowy2016 wiadomo ze politycy sa przygotowani ponad miare (szczegolnie Ci w USA), ale nie wszystko da sie zaplanowac
Trump i Obama sa na to idealnym dowodem (o Obamie na studiach nawet robilem wyklad), ze oprocz przygotowania jest umiejetnosc reagowania na to co sie wokol dzieje. Trump ze zdjeciem, obama np tu
0
@Arden polecam zapoznac sie ze definicja https://www.neurogra.pl/trening-mozgu/logika/czym-jest
0
@FcPortoFan1999 dokladnie
@Arden rzeczywiscie, kapitalny bylby to pomysl zeby w walce z trumpem uzywac argumentu w stylu - zmiejszmy populacje, tak aby zaraz ktos sobie dopowiedzial "p harris bedzie mordowac ludzi"
2
@Arden zanieczyszczenie = pollution
populacja = population
Przejezyczyla sie, ale prawilniak musi robic shitstorm
0
@betonito wchodzac z lawki mozna byc rownie waznym, jak czasem wazniejszym niz grajac w podstawie. Zespol jest zespol wiec stop crying.
12
Jakby wystawic optymizm klubowy na rynek transferowy i go sprzedać, to by starczało na Nico, Haalanda i ze 2 stadiony sie postawilo :)
0
@Messibestplayerintheworld Wymienic sie za Felixa i oba kluby problem z glowy.
5
@Arden Mam rewolucyjny pomysl.
Baby z babami.
Chlopy z chlopami.
Transy z transami.
0
@NeroTFP1 jej aktywnosc konczyla sie na oddychaniu, a dla rodzinki z takim potencjalem intelektualnym to i tak duzo.
4
Oficjalka Olmo.
Reakcja rambli:
8
@DamianBarcaCule gratulacje, 9 rano a najbardziej kretynski wpis dnia juz mamy.
3
@misterio Czlowiek mysli, ze nie ma nic gorszego niz zniszczenia takiej bomby, ale wtedy przypomina sobie, ze wspolczesne bomby sa duzo gorsze, a i ciagle nie brak ludzi ktorzy chcieli by ich uzyc.
2
@barcanawieki raczej sowietyzm level normal.
Homo sovieticus wiecznie zywy.
1
@ranger3120 sa calkiem przyzwoite, moze ograc ale nie porywaja (szczegolnie przez dubbing). Dzis zaczalem othello mod, bo jakas aktuualizacja wieksza wyszla i jak narazie bardzo dobrze to wyglada, lepiej niz MT
3
@Kidd https://zapodaj.net/plik-e4MNfBxIZ9
ksiegowa chealse w dniu wyplaty dla pracownikow
18
@Comentateiro ale wtedy nie bylo kamer ani aparatow i nikt tego nie nagral, a rysownicy byli za wolni?:)
4
@NeroTFP1 Starosc sie zaczyna wtedy kiedy wartosc swieczek przekracza wartosc tortu.
@MesQueUnClub_87 sa takie historyjki jak to 2 dziadkow siedzi i rozmawia "Pamietasz, kiedys w mlodosci mi mowili, ze jak bede stary to nie bede mogl, a mi sie teraz po prostu nie chce", a tu obok ida 2 laski i kreca tym co maja najfajniejsze, a drugi mowi (ten bardziej zywszy) "Panie Boze, zabrales sile, zabierz i ochote" :)
4
@Nazio_87 prosty zarcik o bieganiu, a sraczka taka, ze az w goracych wyladowala :D
6
@MOLESTA zycze Ci chlopcze tak dynamicznego rozwoju intelektu, abys osiagnal chociaz 30% potencjalu intelektualnego i oczytania tego "idioty"