2

@Bunk420 gimby nie znajo :)

2

@Luciano99 @MOLESTA https://youtube.com/clip/Ugkxjoi50uJ3pQ52uNNVEIxP6XbjjWrd1KsF?si=-UchwOdlWEwXme3f Lekcja polskiego dla mlodziezy :D

31

Poszłem (bo mialem blisko) za rada internetow i zeby dzien stal sie lepszy to wyszlem (wiadomo) pobiegac. To rzeczywiscie dziala, dzien bedzie duzo lepszy. Glownie dlatego, ze wiem o tym, ze nic gorszego mnie juz dzis nie spotka, ale zawsze to cos.

5

@MrKozamm w zyciu nauczylem sie jednego - trzeba miec swoj honor i swoja dume. Krotka pilka, nie traktuja powaznie teraz, to nie beda traktowac powaznie pozniej.
Skoro wymyslili mieszkanie dla coreczki to czemu masz ponosic konsekwencje ich decyzji.

0

@sidi12843 https://youtube.com/clip/Ugkxue4JVW6HnDKm1-873GD15i_PBFMRgNwo?si=BYm0_HKZx67o20-9

1

@Culer9002 to Ty wierzysz w coś takiego jak księżyc? Pfff "weś otwusz oczy, wyłoncz telefizor, włoncz myślenie"

1

@NeroTFP1 Mama:
- Obiad!

7

@NeroTFP1 Podsumowanie zajscia

Korzyści: Brak

Straty: Zmarnuje sie mnostwo wody na czyszczenie
Nikt nie zwroci uwagi na problem
Wszyscy beda miec aktywistow za jeszcze wiekszych debili niz sa

Gratulacje!

0

Mirosław w nazwisku Pani Aleksandry to jedyna oznaka męskości wśród medali dla Polski na tej imprezie.

Dla pań:


Dla panów:

3

0

@mrboom wtedy jeszcze nazywal sie Miroslaw Aleksander.

3

@Messibestplayerintheworld przyjdzie razem z neymarem, i oglosza to na konferencji verattiego

1

@Lola120 klub czy pilkarza, ktory wolal zostac w swoim klubie?

1

@NeroTFP1 z tymi babami w polsce nie ma latwo. Jedna mlotem druga oszczepem. Powiesz takiej ze zupa zaslona to musisz pobic rekord na setke bolta zeby ujsc z zyciem, bo i tak trafi nawet z okna :D

0

@PatrykBarca talentu i umiejetnosci mu nie brakuje tylko
A) juz w zasadzie ugadany z PSG
B) Czy on gral jako LS?

1

@MesQueUnClub96 najwiecej negatywnych emocji wobec lgbt powoduja zachowania osob z tzw "srodowiska", ale i takie durnowate posty.
Jakby kazdy gej zyl normalnie nie pokazujac ze nie rozni sie niczym od reszty spoleczenstwa to nie byloby takiej dyskusji.

1

@Kidd Jak bedzie 1g/0a, ale gola strzeli w finale LM przy wygranej 1:0, albo w ktoryms klasyku i zdobedziemy majstra z 3 pkt przewagi to bedzie git.

1

@misterio i czy ona skacze tj wzbija sie w powietrze?
Byl kiedys na mistrzach typ ze swastyka na nodze, ktory byl malarzem.
Reinkarnacja ty zlosliwa malpo :D

0

@Pnog37 to tylko statystyka, trzeba sie cieszyc z tego co jest, a nie narzekac ze czeogs nie ma. Medalu sie ot tak nie zdobywa, a jak pokazal turniej roznice sa absurdalnie male.
No i to dozywotnie swiadczenie ponizej pensji minimalnej mhm jest o co walczyc :D

0

@barcelonaLM masz chlopcze powazne problemy z czytaniem. Pokaz mi slowo gdzie upieralem sie ze to autentyk.
Zadaje proste pytanie dlaczego zero nie nagrywa nic o FS, podczas gdy zajmuje sie jakimis celebrytami.

0

@kuz tysz tak mysle, ale marzenia nie kosztuja,

0

@kuz jak juz musi byc olmo in, to bym nie pogardzil FdJ out. Pensja wysoka, nawracajaca kontuzja kostki (stawiam, ze i w tym sezonie sie rozsypie), gra raz lepiej raz gorzej (jak na pomocnika te jego powroty do obrony to dramat).

0

@Derean gral mniej to fakt, ale nie tylko ilosc minut ma znaczenie ale i jakosc.
Oceny ma pozytywne, wcale nie duzo gorsze od najlepszego u nas Gundogana.
Kontuzjowany byl przez 111dni z czego polowa przez bark, wiec to nie jest 1:1 z pedrim, ktory ciagle miesnie (chociaz jest podobnie).

0

@ferdas_rawa tak wypytujesz bo chcesz dorobic, bo nie masz do 1 czy oco chodzi?

@marcjanna rzeczywiscie material top, z argumentami ze mraz to szpieg i beda badac jednosylabowcow. Rzetelnosc fana krzysia level 100.

0

@Montjuic to mnie dodaj do ignorowanych randomie, nic sie nie odnosisz do tematu, zapewne nie znasz kontekstu a sie wpierniczasz. Laski mi nie robisz.
Oswiec mnie przy okazji jak to jest w tym twoim super logicznym mysleniu, ze wczoraj jak ciemnoskory i muzulanin to ma wplyw na bandyterke, a dzis jak bialy to nie ma nic wspolnego?

0

@pluszek@lntrowertyk prosze bardzo nam wytlumaczyc wplyw koloru skory na zdarzenie.

0

@ferdas_rawa pokaz mi oskarzenie w stwierdzeniu " "dlaczego krzysiu ciagle nie nagral nic o FS i innych aferach", podczas gdy woli zajmowac sie gownoburzami z jakimis celebrytami"
Mozna prosto zweryfikowac przegladajac filmiki na kanale, takze pierniczysz od rzeczy i to grubo.

0

@koziar ojoj kolejny obronca krzysia mnie nie lubi :D
Ja zadaje proste pytanie na "dlaczego krzysiu ciagle nie nagral nic o FS i innych aferach", podczas gdy woli zajmowac sie gownoburzami z jakimis celebrytami, a takie dziecinki szukajace jak ty wmawiaja mi kompromitacje tak jakbym podtrzymywal autentycznosc nagrania. Kompromitujesz sie ty chlopcze, bo zajmujesz sie jakims pajacem zamiast powaznym problemem, ale rozumie, tez dawno temu mialem 15 lat. Moze jak dozyjesz mojego wieku bedziesz sie tak z siebie smial, jak ja z takich sekciarskich krzysiow.

2

@Pablit teraz obroncy moralnego krzysia sie na Cię rzucą, trzymaj się.

0

@MesQueUnClub_87 o to, ze jestes jednym z wielu rasistow tej strony, ktory podkreslaniem ze czarny to jakis gorszy (tak wiem teraz bedziesz udawal greka ze absolutnie nie, a kolor ma podkreslac roznice w systemie emerytalnym w latach 1980-1993), zeby zebrac pare zielonych od innych podobnych do siebie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?