Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Luciano99 czwarty by powiedzial, ze takich trzech jak was dwoch to nie ma ani jednego. (na szczescie :D)
1
@Kgorecki2500 a jak sie ozenisz to tak bedzie
2
Amber Gold 2.0 - istnieje taka mozliwosc takze udostepniam, moze komus sie przyda.
5
Rzut młotem kobiet:
Trzy najlepsze wyniki ( nie uwzgledniając Anity Włodarczyk):
1 80,31 DeAnna Price Stany Zjednoczone 26 czerwca 2021
2. 80,17 Brooke Andersen Stany Zjednoczone 20 maja 2023
3. 79,42 Betty Heidler Niemcy 21 maja 2011
Trzy najlepsze wyniki Anity Włodarczyk
1. 81,08 Władysławowo 2015-08-01
2. 82,98 Warszawa 2016-08-28
3. 82,87 Władysławowo 2017-07-29
To jest krótko mówiąc poj....... w tej dyscyplinie ona sama sobie jest konkurencją.
Jak ktoś powie, że (w wieku prawie 40 lat) jest słaba to go śmiechem można zabić. Ona poprostu schodzi na poziom normalnych śmiertelniczek.
Źródło: Wikipedia.
2
@Barcasub @Luciano99 niepotrzebnie nauczyl ich pisac. Teraz same problemy beda.
0
@HypeR to z 2 strony masz tez pedro - on najlepszy w historii nie byl, a swoje zrobil. Sam flick oceni, chyba sie zna.
5
@FcPortoFan1999 idz trollowac gdzie indziej chlopcze.
1
@kanver_ jakby nie patrzac Busquets awansowal z 3 ligi i wygryzl m.in Toure. Trzeba wierzyc i kibicowac.
0
@NeroTFP1 szkoda ze te mendy chinskie musialy wyslac zawodniczke z aliexpress, ale Igusia mloda guwniara, jeszcze wygra :)
0
@TheNekro94 Ciekawostka:
Rozmawialem raz ze swoim kolega z Chin i pytam jak oni rozpoznaja kto japonczyk, kto chinczyk itd. Powiedzial ze w sumie im to wszystko jedno, bo nawet sami siebie nie odrozniaja od reszty :D
Takze mam nadzieje ze sa dobrze oznakowane, skoro sami siebie nie rozpoznaja :D
0
@Transu96 no powiedzmy ze tak bylo
0
@Transu96 wyjasnil cie a ty dalej swoje. Wielki fan gothica co nawet nie wie ze 13 mag to byl blad jednego z czlonkow zespolu, co juz bylo oficjalnie tlumaczone przez reszte zespolu.
0
@tadzik447 i chocby zupa byla z grzyba na scianie nie powiesz ze byla za slona :D
3
@Alex1995 ja jestem tak stary ze pamietam jak sie na bazarku kupywalo od wietnamczykow gacie w ziemie przebierajac sie za zaslona na jakims starym kartonie. Byla ich masa - nikt nie robil problemu.
Sowieci do nas od lat przemycali lewe papierochy i wóde - nikt nie robil problemu
Wstawiaja jakies filmiki z randomowymi azjatami, lub arabami - juz wielka sraczka ze nas pomorduja zgwalca i bedzie nakaz islamu (juz to widze jak te babcie po wsiach leca do meczetu :D)
0
@AndresCuccittini On, a przy okazji to ma do Cię wiadomość:
No i Ryszard "Marian Janusz Gotlieb Paździoch von Bieberstein".
0
@Kessie dokladnie tak ! Tylko uwazaj na tego faceta, ktorego obejmujesz, na jednym zdjeciu zle mu z oczu patrzy, wydaje sie podejrzany.
6
@Kgorecki2500 w porownaniu do tego kim byl Micheal Jackson to ona jest jednosezonowa reklama jak jakiegos masla w tv
3
@Luciano99 sugerujesz ze Joe Biden to tak naprawde @Comentateiro ?:D
1
@cules100pro miejmy nadzieje. Poki co bardziej od pracy deco martwi mnie brak oficjalek co do nike (a to ma byc kluczem do czegokolwiek)
3
@Kgorecki2500 niemalze identico z days gone, tylko ze modele podmienione.
2
@Luciano99 Piękny, ekskluzywny rower.
Piękny, ekskluzywny pracownik.
9
Z etyki pracy to normalny terminator. Zna jezyk, jak dla mnie twardy kandydat na jednego z kapitanów
3
@kanver_ tyle seriali na netflixie, a jej sie chce grac o medal olimpijski. To dopiero prsychika.
@Arden szczegolnie, ze na kortach juz miala zarobic 23 miliony zl :D
15
@zadafcb jak Piotr Żyła powie cos glupkowatego "Hue hue smieszek"
jak ona to powiedziala "oho glupia dzida, tepy brudnopis"
0
@Nazio_87 a najczesciej to pisza osoby, ktore same wygladaja jak za przeproszeniem Marian Janusz Gotlieb Paździoch von Bieberstein.
1
@Comentateiro o tak i ten legendarny "styl"
https://imgflip.com/i/8z1uge
Setien mial swoj styl tysiaca podan
Xavi potrafil znaczaco poprawic presing, ktorym wygral mistrza (tak jak i defensywe)
Kumkam mial styl narzekania na pilkarzy (dla mnie ponizania ich publicznego), a sam nic nie wnosil.
Trener sam cudow nie zdziala jak musi grac FdJ co czeka 5 lat az mu sie cos przestawi jak Zielinskiemu, Pedrim co ma kontuzje albo po niej wraca itd.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@Jersi1 podejrzanie mocno cie interesuje moj wyglad i orientacja
0
@MrKozamm dziekuje, cokolwiek ten wykopek znaczy :D