1

@Arden zgrywasz tu wielkiego obronce moralnosci i wartosci oceniajac innych to ja robie dokladnie to samo.
Ich zycie ich sprawa, jak chca niech sobie nawet sraja na leb jeden na drugiego. Fajnie jest tak siedziec przed komputerkiem i oceniac innych samemu nie bedac lepszym.

0

@KamQiX Dobrze to jak chcesz o zachowaniach to moge nazywac dewiantami i zwyrolami ksiezy, bo mowia ze zakatowanie jezusa bylo dobre i potrzebne, dlatego ubieraja sukienki, wykonuja dziwaczne gesty, spiewaja nudne piosenki, zachowuja sie inaczej niz inni. Czyli mniej wiecej z tych samych powodow przez ktore tacy jak ty nazywaja tych z jakiejs szopki we francji dewiantami.

1

@Arden świetnie oceniasz i układasz moralność innym. Ciekawe czy sam jesteś takim cudem świętości i normalności codzień.

1

@tomek8756 taki jak wejdzie do banku i zaświeci tymi ślepiami to i kredyt na 2 miliony dostanie :)

4

@Arden https://www.bryk.pl/wypracowania/historia/starozytnosc/24472-teatr-w-starozytnej-grecji.html

Czyli starozytnosc to byla czysta dewiacja, bo facet ubieral maske zeby zagrac kobiete?

0

@KamQiX tylko nie zapominaj ze sa 3 prawdy.
W 3 rzeszy dewiacja bylo bycie zydem, polakiem, albo komunista.
Ja sobie moge wymyslic ze dla mnie prawda jest ze ksieza to banda dewiacyjnych pedofili, a od takich slow do czynow dalece zabronionych jest krotka droga.

0

@KamQiX oprocz delikatnosci jest jeszcze cos takiego jak kultura, szacunek i wazenie slow, ale ja chyba za duzo wymagam od wspolczesnosci, zeby przejawialy az takie trudne rzeczy.

1

@KamQiX oczywiscie, ze nie.
Czy nazywanie kogos dewiantem i innymi inwektywami jak tu wczoraj bylo, bo ktos stworzyl jakies przedstawienie nie w jego guscie to ta polska normalnosc?

0

@budel17 a kogo miala sie pozbyc?
FdJ połamany - duzy kontrakt - nie chce odejsc
Fati połamany - duzy kontrakt - nie chce odejsc
Araujo połamany
Lenglet duzy kontrakt - nie chce rozwiazac

I tak by mozna wymieniac. Na rewolucje w skladzie, zeby ot tak opchnac np Ferrana i zastapic go kims innym nie ma miejsca.

1

@KamQiX ciekawe kto ustala co jest normalne, a co nie.
Dla nich to jest bardziej normalne niz dla swietego narodu wybranego z polszy.

2

Podsumowanie wczorajszej commentery na rambli z okazji otwarcia igrzysk
https://imgflip.com/i/8yf53j

0

@Kgorecki2500 Republika TV: Andrzej Duda do samego końca rozmawiał o ważnych dla kraju sprawach, dlatego nie miał możliwości wyjścia szybciej i bycia na zdjęciu w 1 linii.

Tvp: Donald Tusk byłby w pierwszym rzędzie !

Rzeczywistość: Zapytali adriana czy chce iść z tyłu czy przodu. Niestety zapytali po angielsku, a ten odpowiedział "Yes i dont in front".

1

1

@clyde "pancia nie bój nic, wrócę silniejszy" :D
Proszę ładnie pogłaskać pieseła i życzyć zdrówka :)

0

"Synek ja wiecznie żył nie bende, wiec pacz i sie ócz jak być myśliwym. Ooo dzik ! "


1

@Sulimo - Ciekawe co
- Czy to wazne, przeciez nas za to nie powiesza :D

2

@Kidd przez lata nie przeczytałem nic, ale od kiedy pisze ksiazke to zbierajac do niej materialy leci 1 ksiazka miesiecznie.
I tu polecajka z tematów literatury obozowej
1. Anus Mundi - W. Kielar (pare fragmentów jest totalnym harcorem)
2. Nie tracić nadziei: wspomnienia więźnia Oświęcimia nr 282 - Kazimierz Tokarz
3. Usługiwałem esesmanom w Auschwitz - Józef Seweryn
4. Byłem numerem - Kazimierz Piechowski - to tak naprawde historia 3 obozowiczow, ale warto poznac jego historie (taki Prison Break - Auschwitz edition).

Edit: Kupić ksiązkę, ale używaną. Nienawidze nowych "białych" ksiązek. Zapach i wygląd takiej ksiazki z zoltymi kartkami to +100 do przyjemnosci czytania.

0

@tadzik447 murzynem moge byc, ale rudy ?! Nie tak mnie mistrz wychowal :D
https://magicznelata90.pl/wszystkie-4-przylozenia-ala-bundyego/

2

@NeroTFP1 świetnie się układa życie - https://imgflip.com/i/8y8vhf - najlepiej cudze, nie swoje.

2

@MesQueUnClub_87 i jest jeszcze użytkownik Szklaner.
Znany z tego: jest zadowolony, że nie jest rudy ( i to by było na tyle ze spektakularnych osiągnięć życiowych:D)

0

@PatrychoO widze ze wywolalem u ciebie jakis kompleks chlopcze.
Ja pokazalem konkretna statystyke, a ty komentujesz randomowy filmik.

1

@PatrychoO moze nie zauwazyles, bo to rzeczywiscie strasznie trudne, ale o tym jest wlasnie rozmowa - o przestepczosci zagranica

0

@marek86 widze ze przelew partyjny przyszedl i musisz dorabiac do zasilkow, bo z intelektem to u ciebie slabo. Powodzenia towarzyszu, witaj na liscie zablokowanych.

1

@PatrychoO widze ze postawienie konkretnego kontrargumentu cie przeroslo, wiec idz lepiej poszukaj jakiejs taniej grafiki jak to kradno i gwalco w polsce, bo tusk z niemiec czarnych przywiozl.

0

@marek86 oczekujesz konkretow a sam ich malo podales.
Jabys czytal cos wiecej niz naglowki to bys wiedzial, ze prad i gaz mial juz zdrozec od 01.01.2024 bo towarzysze z pisu tak zapisali w budzecie,
Syf nr 1 - nie zrobiono nic w kwestii transformacji energetycznej, poza utrudnieniem w produkcji
Syf nr 2 - pkp cargo w 2015 https://kurier-kolejowy.pl/aktualnosci/27437/zysk-netto-grupy-pkp-cargo-w-2015-r--wyniosl-31-mln-zl.html byli na +, po 8 latach pisu
Syf 3 - ten budzet na ktory tak narzekasz to w 95% przygotowal pisior vatowiecki z ekipa. Jesli uwazasz ze wiecznie da sie wszytko mrozic i wszystko bedzie w takiej samej cenie to polecam poczytac o podstawach ekonomii, a w szczegolnosci roznice miedzy socjalizmem i kapitalizmem. Podwyzki to akurat dobrze ze beda nizsze, bo jestesmy ewenementem gdzie placa minimalna stanowi az tak duzy % placy sredniej.

Dziekuje za propozycje, mam dochod pasywny na tyle duzy ze nie musze pracowac, wiec ze swoja tania propaganda sam mozesz tam pojechac, bo na edukacji widze wiele czasu nie spedziles w zyciu towarzyszu.

1

@PatrychoO najpierw komentujesz post dotyczacy zagranicy, przywolujesz zagranica, a jak ci dalem statystyki z zagranicy prosto w zęby to wyjezdzasz "a jakie to ma przelozenie na nasz kraj"....

Kurtyna :D

1

@PatrychoO https://tvn24.pl/swiat/wielka-brytania-sprawcy-lzejszych-przestepstw-moga-byc-deportowani-a-nie-sadzeni-st7793117

Albańczycy stanowią największy odsetek wśród zagranicznych więźniów - obecnie jest ich 1323, czyli prawie 13 proc. wszystkich. Na drugim i trzecim miejscu są właśnie obywatele Polski i Rumunii - stanowią odpowiednio 9 proc. oraz 7 proc. zagranicznych skazanych.

Nie trzeba szukac, ani czekac. W takiej UK swieci katoliccy polacy sa 2 wsrod najczesciej skazywanych. W top 3 jakos brak tych twoich dzikusow prawilna mordeczko

2

@AlexDark00 no pewnie ze nie utopia. Wywalmy wiekszosc podatkow, a z pewnoscia zostanie kupe kasy na wojsko, oddluzenie szpitali, ich funkcjonowanie, utrzymanie samorzadow, obsluge dlugu zagranicznego. Wszystko policzone, tak jak i ustawa "krulow" bosakow i memcenow o kwocie wolnej.

3

@doc jesli masz wplyw jako zwrot na karte to to jest normalna sytuacja. Tak jak blokada z transakcji kartowej schodzi kilka dni, tak samo jest ze zwrotem.
Ponadto warto znac roznice miedzy saldo konta (ksiegowe), a srodki dostepne.

1

@AlexDark00 nikogo nie bronie tylko podchodze do rzeczywistosci racjonalnie. Te utopie konfy jak i ich wiarygodnosc sa na takim samym poziomie jak i te 100 konkretow

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?