1

@AlexDark00 kazdy kto wierzyl ze da sie tyle punktow zrealizowac w 3 miechy powinien oddac mozg do przeszczepu. Zupelnie nieuzywane organy sa w cenie.

3

@Kgorecki2500 wujek mi raz powiedzial "Ziemniak to jest ziemniak"
Z takimi argumentami sie nie dyskutuje, bo one koncza dyskusje
Wujka trzeba sluchac :)

0

@GeneralXavi musza bazowac na nie swoim budzecie, zmian nie ma jak porobic bo adrian na wyebane, wiec czego tacy jak ty sie spodziewacie? Cudu i 60% pkp rocznie

2

@vangoor widze ze wnikliwie sledziles jej kariere :D

9

@Uukasz_93 zapomniales dodac ze ten rzad pracuje na regulacjach i budzecie tamtego, a jesli oczekujesz rewolucji i cudu gospodarczego w 8 miesiecy po 8 latach totalnego syfu to gratuluje.
A zapomnialem, to nie pasuje pod narracje, dlatego nie dodales.

4

@kanver_ @Sulimo wyjatkowo niekyrzystny uklad planet i ich naturalnych satelitów, spowodowal ruchy na dnie oceanow, ktorych zyjace tam organizmy nie mogly zniesc, przez co trawa byla nierowna z jednej strony boiska, a powietrze bylo zbyt wilgotne, dlatego nasze sznurówki byly zle zawiazane no i ciezko bylo w takich warunkach wygrac. No i do tego hemoglobina, taka sytuacja

1

@kewin od kiedy fifa organizuje igrzyska olimpijskie?

0

@JimMorrisonFCB a najzabawniejsze jest to, ze takie rankingi sa uja warte. Jeden drugiemu mowi kto ma byc wyzej, zaden zadnego nie przekona i tylko taka szczekaczka w komentarzach jest.

0

@tomek8756 "Joe, Tesco juz nie istnieje, a ty jestes prezydentem USA"

2

@macio_944 jaki kraj i jaka ekipa taka krzywa wieza w pi....

2

@JarekS mozna by wobec nich zacytowac KMN i Górskiego "Ty sie nie aborcji, tylko eutanazji bój" :D

3

@budel17 z ta roznica, ze ja juz nie gram od dawna przez powazna kontuzje wlosow :)

45

Flick i Fati dziś rano
https://imgflip.com/i/8y18og

5

@FcPortoFan1999 szczegolnie w walce z godnoscią

0

@Rastafarnianin za brak stanika :D Jakby facetow zwalniali za np dziurawe gatki to bezrobocie wsrod mezczyzn wynosilo by 95% :D

1

Ja wiem, że może trochę za wcześnie, ale może ktoś nie słyszał tego, albo tęskni, albo co innego także linkuje i życzę miłego seansu.


:D

2

@escarabajo chelsea chce miec dwa kluby w PL. Nie ma racjonalnego wytlumaczenia po co im te pierdyliard pilkarzy :D

0

@FCB_dimiC https://www.facebook.com/misiek.wielgosz7/videos/2922793791376701/?idorvanity=160478391955415

Ścisły top jeśli idzie o odcinki kiepskich, i jeszcze ściślejszy jeśli idzie o finały. Jeszcze Polska nie zginęła, Tyrtum Pyrtum :D

0

@KRISU77 imie spoko, ale bedzie sie kojarzyc z lee harvey oswald

2

@maroon 1. nie moga byc rozjasniane
2. minimalna długość 35cm.
To najwazniejsze. A tutaj cos więcej https://www.raknroll.pl/dajwlos/

@escarabajo @mientusek1407



Teraz zapuszczam na swoje fanaberie - białe, lub czarnobiałe dredy :D

33

Z cyklu: Jak nikt cie nie chwali, chwal sie sam.

Dziś oddałem 42cm włosów na perukę dla osób, które są w trakcie chemioterapii.
To nic nie kosztuje (dosłownie, bo wiele salonów ścina za free, ja nawet dostałem mały bonus :D) a może komuś pomóc w tej walce. Zachęcam, jak macie taką możliwość, albo ktoś z rodziny ma to oddawajcie kudły. Dziś wy pomożecie komuś, jutro ktoś może pomóc wam.

1

@pikass14 pare razy sie jej nawet posluchalo, to fajna sympatyczna dziewczyna, ale przy takich warunkach to sa rzeczy wazne i wazniejsze, no biologi nie przeskoczymy :D

1

Czy Nokia 3310 wytrzyma trafienie pociskiem?


Ogladam, ogladam i ciagle nie wiem. Nawet nie wiem czy na tescie byl jakis telefon :D

1

@ziomal88 jak dla ciebie to sredniak pomimo ze robi 2 sezon double z double to podaj sobie reke z typem powyzej, jestescie na tym samym poziomie (czyli na takim, ze szkoda z wami gadac)

0

On powinien obstawic zmiennika Yamala, ale tez grac na 9
A) Nie ma dryblingu
B) Ma dobra technike strzalu
C) Z daleka potrafi tez uderzyc
D) Swietne wyjscie na pozycje
E) Presuje, czego nie robi nasz podstawowy napadzior.

0

@Kgorecki2500 problem w tym, ze tu nie ma znaczenia kto co mysli tylko co mowi konstytucja
https://arslege.pl/umowy-wymagajace-zgody-na-ratyfikacje/k15/a5320/

zadnego punktu nie spelnia wiec nie ma mowy o duzej ratyfikacji.

1

@Marcelinho99 ja bym im zacytowal wielkiego polaka
"Panie nie interesuj sie pan, bo ja sie panem nie interesuje (...) a tak w ogole to wypierdzielaj stad pornograficzny grubasie bo pan tutaj nie mieszkasz, i zeby twoja noga w tym smierdzacym laczku tu wiecej nie postala" - Ferdynand Kiepski.

0

@Kgorecki2500 cos w tym jest skoro pan merytoryczny bosak nie potrafi wygooglowac ktore umowy wymagaja ratyfikacji przez prezydenta/parlament, a ktore nie. Ewentualnie jak i reszta jest hipokryta, ktory manipuluje wszystkimi zgrywajac wazniaka.

0

@Arden oby wybral Anglie. Skoro byly dziewczyne z jakiegos konkursu z Rzeszowa hejtuja bo ma ciemniejsza karnacje, to i jego beda. Szkoda zeby marnowal swoj czas i energie dla rasistowskich neandertalow.

0

@Amigo_Blanco tak bylo, ale niestety autorowi postu nie pasuje pod propagande, wiec niestety mogl podac tylko to co jemu pasowalo pod narracje, pomijajac wszystko inne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?