Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@AlexDark00 kazdy kto wierzyl ze da sie tyle punktow zrealizowac w 3 miechy powinien oddac mozg do przeszczepu. Zupelnie nieuzywane organy sa w cenie.
3
@Kgorecki2500 wujek mi raz powiedzial "Ziemniak to jest ziemniak"
Z takimi argumentami sie nie dyskutuje, bo one koncza dyskusje
Wujka trzeba sluchac :)
0
@GeneralXavi musza bazowac na nie swoim budzecie, zmian nie ma jak porobic bo adrian na wyebane, wiec czego tacy jak ty sie spodziewacie? Cudu i 60% pkp rocznie
2
@vangoor widze ze wnikliwie sledziles jej kariere :D
9
@Uukasz_93 zapomniales dodac ze ten rzad pracuje na regulacjach i budzecie tamtego, a jesli oczekujesz rewolucji i cudu gospodarczego w 8 miesiecy po 8 latach totalnego syfu to gratuluje.
A zapomnialem, to nie pasuje pod narracje, dlatego nie dodales.
4
@kanver_ @Sulimo wyjatkowo niekyrzystny uklad planet i ich naturalnych satelitów, spowodowal ruchy na dnie oceanow, ktorych zyjace tam organizmy nie mogly zniesc, przez co trawa byla nierowna z jednej strony boiska, a powietrze bylo zbyt wilgotne, dlatego nasze sznurówki byly zle zawiazane no i ciezko bylo w takich warunkach wygrac. No i do tego hemoglobina, taka sytuacja
1
@kewin od kiedy fifa organizuje igrzyska olimpijskie?
0
@JimMorrisonFCB a najzabawniejsze jest to, ze takie rankingi sa uja warte. Jeden drugiemu mowi kto ma byc wyzej, zaden zadnego nie przekona i tylko taka szczekaczka w komentarzach jest.
0
@tomek8756 "Joe, Tesco juz nie istnieje, a ty jestes prezydentem USA"
2
@macio_944 jaki kraj i jaka ekipa taka krzywa wieza w pi....
2
@JarekS mozna by wobec nich zacytowac KMN i Górskiego "Ty sie nie aborcji, tylko eutanazji bój" :D
3
@budel17 z ta roznica, ze ja juz nie gram od dawna przez powazna kontuzje wlosow :)
45
Flick i Fati dziś rano
https://imgflip.com/i/8y18og
5
@FcPortoFan1999 szczegolnie w walce z godnoscią
0
@Rastafarnianin za brak stanika :D Jakby facetow zwalniali za np dziurawe gatki to bezrobocie wsrod mezczyzn wynosilo by 95% :D
1
Ja wiem, że może trochę za wcześnie, ale może ktoś nie słyszał tego, albo tęskni, albo co innego także linkuje i życzę miłego seansu.
:D
2
@escarabajo chelsea chce miec dwa kluby w PL. Nie ma racjonalnego wytlumaczenia po co im te pierdyliard pilkarzy :D
0
@FCB_dimiC https://www.facebook.com/misiek.wielgosz7/videos/2922793791376701/?idorvanity=160478391955415
Ścisły top jeśli idzie o odcinki kiepskich, i jeszcze ściślejszy jeśli idzie o finały. Jeszcze Polska nie zginęła, Tyrtum Pyrtum :D
0
@KRISU77 imie spoko, ale bedzie sie kojarzyc z lee harvey oswald
2
@maroon 1. nie moga byc rozjasniane
2. minimalna długość 35cm.
To najwazniejsze. A tutaj cos więcej https://www.raknroll.pl/dajwlos/
@escarabajo @mientusek1407
Teraz zapuszczam na swoje fanaberie - białe, lub czarnobiałe dredy :D
33
Z cyklu: Jak nikt cie nie chwali, chwal sie sam.
Dziś oddałem 42cm włosów na perukę dla osób, które są w trakcie chemioterapii.
To nic nie kosztuje (dosłownie, bo wiele salonów ścina za free, ja nawet dostałem mały bonus :D) a może komuś pomóc w tej walce. Zachęcam, jak macie taką możliwość, albo ktoś z rodziny ma to oddawajcie kudły. Dziś wy pomożecie komuś, jutro ktoś może pomóc wam.
1
@pikass14 pare razy sie jej nawet posluchalo, to fajna sympatyczna dziewczyna, ale przy takich warunkach to sa rzeczy wazne i wazniejsze, no biologi nie przeskoczymy :D
1
Czy Nokia 3310 wytrzyma trafienie pociskiem?
Ogladam, ogladam i ciagle nie wiem. Nawet nie wiem czy na tescie byl jakis telefon :D
1
@ziomal88 jak dla ciebie to sredniak pomimo ze robi 2 sezon double z double to podaj sobie reke z typem powyzej, jestescie na tym samym poziomie (czyli na takim, ze szkoda z wami gadac)
0
On powinien obstawic zmiennika Yamala, ale tez grac na 9
A) Nie ma dryblingu
B) Ma dobra technike strzalu
C) Z daleka potrafi tez uderzyc
D) Swietne wyjscie na pozycje
E) Presuje, czego nie robi nasz podstawowy napadzior.
0
@Kgorecki2500 problem w tym, ze tu nie ma znaczenia kto co mysli tylko co mowi konstytucja
https://arslege.pl/umowy-wymagajace-zgody-na-ratyfikacje/k15/a5320/
zadnego punktu nie spelnia wiec nie ma mowy o duzej ratyfikacji.
1
@Marcelinho99 ja bym im zacytowal wielkiego polaka
"Panie nie interesuj sie pan, bo ja sie panem nie interesuje (...) a tak w ogole to wypierdzielaj stad pornograficzny grubasie bo pan tutaj nie mieszkasz, i zeby twoja noga w tym smierdzacym laczku tu wiecej nie postala" - Ferdynand Kiepski.
0
@Kgorecki2500 cos w tym jest skoro pan merytoryczny bosak nie potrafi wygooglowac ktore umowy wymagaja ratyfikacji przez prezydenta/parlament, a ktore nie. Ewentualnie jak i reszta jest hipokryta, ktory manipuluje wszystkimi zgrywajac wazniaka.
0
@Arden oby wybral Anglie. Skoro byly dziewczyne z jakiegos konkursu z Rzeszowa hejtuja bo ma ciemniejsza karnacje, to i jego beda. Szkoda zeby marnowal swoj czas i energie dla rasistowskich neandertalow.
0
@Amigo_Blanco tak bylo, ale niestety autorowi postu nie pasuje pod propagande, wiec niestety mogl podac tylko to co jemu pasowalo pod narracje, pomijajac wszystko inne.