Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub_87 ich kraj ich sprawa
0
@MesQueUnClub_87 i co w zwiazku z tym?
0
@lntrowertyk aha, czyli sa czarni to sa bandydami. Jakby byli biali to by byli swieci ?
0
@FcPortoFan1999 wyblakli.
4
@Luciano99 niedawno obdarował swoich pracowników luxusowym rowerkiem, a już dziś prezentuje zaawansowany technologicznie model. https://demotywatory.pl/5261668/Prototyp
Wygodny, praktyczny, użyteczny, pomoże zaoszczędzić czas w obozie... to znaczy zakładzie pracy.
0
@MesQueUnClub_87 a jakby byli biali jak tylek zakonnicy w zimie to by bylo lepiej, czy ma to jakies inne tajemne znaczenie?
0
Jako że transfer Nico w zasadzie upadł, to możemy rzec "Spieszmy się kochać newsy dziennikarzy, tak szybko sie starzeją" :)
https://www.fcbarca.com/119870-gerard-romero-nico-williams-jest-juz-w-bilbao-ale-temat-transferu-do-barcy-dalej-istnieje-22-latek-jeszcze-nie-trenuje-aktualizacja-11-02.html
https://www.fcbarca.com/119582-fabrizio-romano-barcelona-jest-pewna-ze-przekonala-nico-williamsa-do-projektu-aktualizacja-00-53.html
https://www.fcbarca.com/119459-fabrizio-romano-barcelona-jest-pewna-ze-nico-williams-chce-grac-dla-blaugrany-aktualizacja-21-59.html
Ale to się wszystko ....
0
@mientusek1407 widze ze nie rozumiesz kompletnie nic. Dla baskow Athetic to nie jest klub - jak sami kibice stwierdzili - wola spasc do 2 ligi niz zrezygnowac ze swojej tozsamosci. Szczegolnie ze Williamsy to dzieci imigrantow, wiec klub dal im cos wiecej niz samo szkolenie. Jak widac sa jeszcze pilkarze z duma i honorem jak Puyol i Totti i wola od pucharow i kasy, spelniac sie w swoimi domu jak Inaki.
0
@marcjanna a no tak racja, nie ma znaczenia hipokryzja krzysia, grunt ze troll mu wyszedl. Rzeczywiscie nie mamy o czym rozmawiac. Posmauj wiecej postow ze jestes lepsza od innych, moze to pomoze leczyc kompleksy.
0
@marcjanna nie wiem moze do tego czy rzeczywiscie swiety krzys byl dupochronem ziobrystow? Wystarczy przesledzic historie swietoszka zeby sie do tego odniesc.
Jak jakies randomowe celebryty robia przekrety na pare baniek to wielki krzys robi filmiki takie ze ohoho, ale jak panstwo bylo okradane na setki baniek to nie widzialem zadnego wielkiego filmiku ikony niezaleznego dziennikarstwa
0
@Nazio_87 skoro nico uznal ze zostaje, to deco mial go zmusic do kontraktu zeby bylo ok?
0
@marcjanna w oczach takich randomowych wyznawcow krzysia moge sie "osmieszac" codziennie. Standardowe dzialanie - 0 odniesienia sie do clue sprawy, wazne tylko zeby sie powywyzszac piszac "hue hue osmieszyles sie"
0
@NeroTFP1
1
@marcjanna ojoj wybacz ze smialem krecic beke z twojego swietego krzysia, patrona niezaleznego dziennikarstwa
0
@Rhaan "Nas nic nie przekona, ze biale jest biale, a czarne jest czarne" :D
7
@barcelonaLM to by bylo na tyle z obroncy moralnosci i niezaleznego dziennikarstwa :D
https://imgflip.com/i/8zcrbh
Niech ktos przyniesie krzeselka i catering zrobi, wyznawcy krzysia beda miec sporo roboty :)
1
@Rifek a narzekaja osoby, ktore nie osiagnely 10% tego co oni, wielkie osobistosci przed komputerkiem :D
1
Ekszpert z rambli be like:
https://www.facebook.com/reel/26041003115514916
1
@NeroTFP1 malpy jej zazdroszcza takiego skilla
0
Nie wszyscy sie cieszą z sukcesów Pani Aleksandry.
https://imgflip.com/i/8zbjbd
0
@partymaker u mnie od maja do czerwca z 3 dni ze sloncem, w lipcu moze z 1,5 tygodnia.
Jeden wielki dramat, takiego syfu nie widzialem od lat.
0
@maroon dziwnym trafem podobny mechanizm mialem przy pradzie i wiesz co? Spelnilem warunki, placilem mniej i zmniejszylem zuzycie, a do tego w jakims glupim konkrusie wygralem bon.
Dramat totalny, az depresji od tego dostalem.
0
@maroon no, najlepiej nic nie oszczedzac, jest fajnie, a potem sie zobaczy i jakos to bedzie prawda?
0
@Kgorecki2500 a co zlego powiedzieli?
Polska jest pustynia europy, mamy najmniej wody/mieszkanca, a marnujemy jej potezne ilosci (raz wynajmowalem takiej tepej ksieznice, co to przez ikaniem i po splukiwala wode, bo ona nie bedzie sikac do wody ktora stala ot tak x godzin), a programu retencji wody jak nie bylo tak nie ma.
2
@NeroTFP1 ciekawe gdzie sa nasze ramblowe prawilniaki, obroncy moralnosci i etnicznosci. Chyba zapomnieli podkreslic jaki to jest czarny i z ktorej czesci Afryki pochodzi.
1
@NeroTFP1 bo ekspertem to trzeba umiec byc, a nie tam pierdu pierdu.
Patrzcie i sie uczcie jak byc ekspertem, bo ja wiecznie zyc nie bede https://imgflip.com/i/8zaxt4
0
@kuz trzeba bylo rozchodzic :)
1
@Destroyer_of_Worlds Al Bundy do Stevena: Wiesz kogo o to obwiniam?
Steven: Francuzów?
Al: Dokładnie !
Tak wielki umysl nie mogl sie mylic.
2
@Sulimo a jak zapytała na innej lekcji co jest podstawą trójkąta i odpowiedziałem "Aby nie dotykać siurka kolegi" to zamiast pochwalić to postawiła pałe...
1
@NeroTFP1 juz tam nie przesadaj https://imgflip.com/i/8z8x06