0

Jestem kibicem le Havre od parunastu sekund, a juz mnie te... no nie wiem z kim oni tam rywalizuja, ale i tak mnie urwiaja :)

3

@Salchent ja jak jest 200+, bo mam osobowosc podatna na uzaleznienia wiec sie kontroluje :D Jak weszlo w u nas do sprzedazy mialem serie 6 wygranych, zawsze po 61zl :D
@Kinginiesta ja mam prosty plan. z takich 200 to: 15m na wielka chalupe tutaj, 10m na wyspe na filipinach, 10 dla tych ktorzy zasluzyli, 100m na % z ktorych zyje, 5mln $ zakopac gdzies, w razie gdybym stracil cala reszte, a reszte na grube inwestycje (np prawa do Days Gone, aby wyprodukowac prequel i sequel, lub do gothica, aby zrobic powazna kolejna czesc i dodatek, ktory zakonczylby historie).

3

@Salchent ja 2 lata temu gralem rownolegle w lotto i jackpota. Uznalem ze za duzo wydaje i zrezygnowalem. Moje liczby padly pare dni pozniej... 6 milionow :(

1

@MesQueUnClub96 myslisz ze takie araby, qatary i inne lepszy kluby go nie kusily w ciagu tych lat? On wolal byc w swojej celcie, zamiast wybrac grube petrodolary, ktore by mu zycie ustawily

1

@arsenallondyn0 i tak i tak mozna. Ja kupilem swoja
https://pl.aliexpress.com/item/1005006034538282.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.186.21ef1c24OjWXhB&gatewayAdapt=glo2pol
(na choice kupielem rekawiczki, okulary przeciwsloneczne i mysz za 29zl :D) i sluzy juz kilka ladnych miesiecy, akumlatorek ok, laduje czasem podczas uzytkowania, czasem wylaczam i ogladam film, a ta sie laduje.

0

@tadzik447 ostrzegam, nie otwierajcie tego przy jedzeniu. Na filmiku jest rudzielec. :D

2

@JordiAlbion moja wiedza o tym osobniku sklada sie procentowo:
97% fakt ze istnieje.
2% kiedys mial content o pokemonach
1% chcial wejsc na gielde ze swoim projektem robienia imprez i robienia z tego filmikow na yt.

Jak ktos taki ma byc jakimkolwiek wzorem dla kogolowiek to lepiej zeby ta planeta nie przetrwala.
GF darwin tez robia rozrywke, a jak na grupe polprofesjonalna sa swietni technicznie i pokazuja ze umiejetnosciami i pasja mozna do czegos dojsc, a pan friz to nie reprezentuja soba nic specjalnego.

1

@FCBMati10 nie jest problemem wielkosc kredytow, tylko zdolnosc do ich splacania. Jak masz 2k raty kredytu, a zarabiasz 5k to jest problem, ale jak juz masz 4k raty, ale 10k zarobkow to juz to inaczej wyglada.
Zatem wazne w co sie inwestuje. Jak bedzie sie inwestowac w infrastrukture, ktora bedzie pomagac w rozwoj biznesow to ok, ale jak to samo zainwestujesz w 800+ i inne zasilki dla madeczki to wyjdzie gunwo w papierku.

0

@Pawel13sz niektorzy to serio mysla, ze jak kontuzjowany to siedzi na 4 literach i nic nie robi.

6

Jest nadzieja w narodzie, że nie tylko fame mma i julki z twittera, wyspy milosci czy inne frizy, wersowy czy lexi.
Zamiast oberwowac sztucznych inteligentow nasze mlodziaki ogarnely sztuczna inteligencje. Pozostaje zyczyc dalszych sukcesow i w takich inwestowac.


3

@FCBMati10 najlepszym dowodem na to jesst to, ze tyle lat jestesmy rozkradani, a ciagle jest co krasc ;D

A tak powazniej to mamy kilka molochow, ktore sa naprawde sporo warte. PKOBP jest najwieksza instytucja finansowa w rejonie europy srodkowo wschodniej, a sa jeszcze m.in pekaos sa, czy inne pzu. Orlen to tez byle wypierdek nie jest. Sa tez spore zapasy w zlocie i walutach obcych.

1

@FCBMati10 jestesmy w okolicach G20 wiec owszem jestesmy.

4

@Luciano99 mogles dac to na intro


2

@El Plutoninho @juarez serce by chcialo, ale rozum mowi

1

@AFA ten to ma szczescie no. Wylada legitnie. Gratulacje.

7

Hansi jednak ma DNA Barcy. W jego głowie panuje optymizm

1

@NeroTFP1 zapierniczal szybciej niz ostatnia kura w afryce ;D
Z ciekawostek mowilo sie swego czasu, ze chce zostac pilkarzem, a zainteresowany mial byc Man Utd, ale ostatecznie nic z tego nie wyszlo.

0

16 sierpnia 1954 roku na świat zawitał James "Jimmy, Jimbo" Cameron, twórca 3 z 5 najbardziej dochodowych filmów ever. Dla mnie osobiście najważniejszym jego dziełem jest rzecz jasna Terminator, ale tworzył także Avatara,Ramo i Obcy (2 części) czy Titanica (który jest jednym z 3 filmów, który dostał 11 oscarów).
Oprócz tworzenia filmów znany jest ze znajomości z politykami z kaliforni mówiącymi z niemieckim akcentem, i robienia efektów specjalnych (założył swoje studio) do swoich filmów.
Nagrody: https://youtube.com/clip/Ugkx82tqLTgdF1rCTEEGn2fzt0v43Zs3BAC0?si=5T5qneFEkLUxVa_w

Co tu dużo gadać - TOP.

0

@Archie jeden z uzytkownikow pisal tutaj jakis czas temu, ze na sasiedniej gowniarze robia non stop imprezy. Popytaj o to, przejdz sie tam pare razy sam obadaj czy jest cisza i spokoj.

3

Kiedy poprosisz ramble o rade :D
https://zapodaj.net/plik-3UlYBr1aaT

0

@Blantozaur trzeba laczyc a nie dzielic. Dawej jedno z drugim i nagraj recenzje :D

4

3

@Joshi za 2 lata bedzie w pelni funkcjonalne camp nou, skoncza sie lewandowskie i de jongi, takze mysle ze wtedy cyrk pt czy zarejestrujemy zawodnika sie skonczy.

2

@tomek8756 @Kgorecki2500 Niderlandy (przypomne ze oficjalnie Holandia nazywa sie Niderlandy, a nie Holandia): Nasi wiezniowie nie sa tacy zli, to lagodni ludzie, ktorzy zbladzili.
Wiezniowie:

*

*Szkoda, ze ten reupload wyciety z najlepsza scena "This picture makes me look like sociopath"

7

@norbi77 bo co roku coraz mlodszy. Teraz jest juz na etapie ze rodzice mu nie pozwalaja na skandale.

0

@Herato tak i zacznie na lawce, a wejdzie przy zlym wyniku (lub jak bedzie chcial)

5

@ranger3120 LASY ! szybko zamykac wszystkie lasy !
Seniorzy od 10-12, bo o 9:59 wirus idzie na sieste i nie bedzie zabijac.

9

@Safrani jakby chcial sie gdziekolwiek ruszyc to zapewne juz dawno by go tu nie bylo.

2

@blakkudium Krisztianu w potensznej arabiji gol gol, allah allah, krul ponat krule
Krisztianu z powaznymi druzynami na Euro2024 - trybuny, trybuny, muzyczka z beny hila.
Fakt, nie opinia.

1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?