Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Matheu12 nie od dzis wiadomo, ze specem to sa (a przynajmniej powinni byc) viceministrowie, a minister to pozycja polityczna.
0
@barteq ja o sportowej wartosci, ty o stylu wypychaniu z klubu i wizerunku. Facepalm
0
@HypeR to polecam opcje ignorowania. Nie bede szkalował twej wrazliwosci moim stylem wypowiedzi.
2
@Dejvo tutaj bedzie narzekanie na wszystko, zawsze i wszedzie, ot tak aby wyrzucic swoje zale i kompleksy.
1
@Sulimo a w sosnowcu, radomiu czy innej lodzi byles?:)
0
@HypeR oh wybacz mosci paniczu, ze nie mam opinii jakiej ode mnie oczekujesz. Obiecuje ze juz za chwile bede spiewal razem z tlumem, aby tylko pare zielonych zebrac.
0
@barteq wazniejsi od niego odchodzili i klub przezyl. Wole stawiac na fermina i gaviego, niz placic wielki kontrakt 34 latkowi.
0
Najlepsze jest to, ze ci co teraz placza za gundo, w polowie sezonu beda plakac tak samo jak ktos z trojki gundo, fermin, gavi by nie gral, ale gral nie na 10 albo nizej.
19
Witam państwa w poniedziałek. W tym tygodniu (jak i w każdym innym od początku czerwca) usłyszymy:
- Ten tydzień będzie kluczowy w kontekście transferów
- W klubie panuje optymizm
- Otoczenie piłkarza jest pozytywnie nastawione do operacji
- Jako że real nie wygrał to pewnie się okaże, że to wina negreiry
5
@zodiak_10 podobnie jak ramblowe experty kiedy okazuje sie, ze nie bedzie rozjezdzania wszystkich po 5:0, bo jest mbappe. Nikt nikomu za darmo punktow nie odda o czym warto pamietac i w naszych meczach.
4
@sidi12843 no ta, bo xavi nie stawiam nigdy na mlodych. Nie dal grac Yamalowi, Cubarsiemu czy Balde. Przyspawal ich do lawki i wyslal na wypozyczenie bo sa mlodzi ta?
0
@Faro hiszpanski sedzia kiedy popelni blad
https://imgflip.com/i/90o7u8
1
@Lisek wlasnie sie dowiedzial, ze gra sie po 11, wiec kupowanie 50 pilkarzy nie daje przewagi.
0
@damian16161212 https://sip.lex.pl/akty-prawne/dzu-dziennik-ustaw/kodeks-cywilny-16785996/ks-4-tyt-2
2
@Kessie Coach i uczen
2
@Bulbazaur17 no mowie, stara zasciankowa obrzydliwa konserwa nieprzystosowana do wspolczesnosci. Dziwak jak nie wiem, ale mimo wszystko cycki > futro :D
0
@Rust_Cohle
14
Widze przyjemne tematy sie kolegom przy niedzieli nasuwaja. Jeden bara bara z baranem, drugi z wiewiorka.
Tylko ja stara zasciankowa konserwa woli ciagle cycate brunety :D
1
@Ojciec5tkidzieci widac ze to gowniary, co mysla bardziej dupa niz glowa. Zaraz ich zycie w ta d. przeora i sie skonczy bycie damulka ksiezniczka i beda marzyc o wiecej niz minimalnej (no chyba ze zaloza of)
0
@Popitek12 chcialbym, ale sasiad mowil, zebym przestal grac na tej perkusji, a to mi poprostu kosci strzelaly :(
0
Czy jest coś lepszego od porannego joggingu i ćwiczeń na siłowni?
Otóż jest. Wiele rzeczy. W zasadzie wszystko :)
0
@bari_94 ja bym oczekiwal wiekszej inicjatywy od Raphini, zeby cos im pomogl zainicjowac.
0
@sevs Gdzie wady? Skoro dziala to po co zmieniac?
0
W przerwie od placzu jak to zle w klubie nie jest, bo gundogan nie zagra, i wszystko jest zle, i szyny tez byly zle oraz spadamy z ligi bo wydalismy kase na olmo, zapraszam panstwa do obejrzenia kolejnego odcinka historii gier komputerowych
0
@Gaucho dziekuje za podpowiedz, sam go uzylem :)
0
@Gaz to poodbno fan realu, a negocjacje z de laurentisem beda rownie latwe co i z bilbao.
0
@El Plutoninho nagle Lenglet okazuje sie wzmocnieniem jak ma przejsc do AM, ale jak nie, to tylko nieudacznik i pasozyt :D
3
@Pedri16Future efekt konfirmacji - ludzie wierza w to co potwierdza ich przekonania.
Hejt do Deco i Laporty jest tu tak daleko posuniety, ze ludzie uwierza w kazda bzdure, aby im sie tylko pod narracje zgadzala.
(oczywiscie jeden i drugi maja potezne negatywne zaslugi za to okienko, ale trzeba je analizowac rzetelnie i obiektywnie).
7
Za 4 banki jakie byl do wyjecia to byla okazja z ktorej trzeba bylo korzystac. Nawet przy zalozeniu ze bylby tu Nico to taki gracz pierwszy do wejscia. Bardzo szkoda.
1
@fcbarcafan19 renesans - zdjecie z zapachem :)