Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Majkel34 ostatnio ogladalem film dokumenetalny, w ktorym padlo "po tym jak brytyjczycy zlamali enigme..."
i tak mysle "Ja wam dam ku*** brytyjczykow"
2
@Rust_Cohle jak ktos ma pecha to i w drewnanym kosciele mu cegla na leb spadnie.
1
Profil nudny, monotematyczny, wpisy ciągle takie same, ale jakoś tak się przyjemniej czyta :)
https://x.com/AndrewPG8718
4
@clyde sztuczne dredy, rownie falszywe co i on.
5
I o taki real ciężko nic nie robiłem.
Widać efekty mojej pracy, mam nadzieje że dotrwamy razem z realowcami w takiej formie do końca.
2
@FCB_dimiC @Kidd A)
B) ostatnio wymyslal post pt "jaka mam historie przegladania"
C) ciekawe co wymysli niedlugo? Merytoryczna analize pt kiedy pierdy smierdza bardziej - jak sie przechyla zadek w lewo, prawo, czy jak sie tego nie robi wcale.
0
@BTW powiedziane w piśmie "Czytajcie, a głupich pytań zadawać nie będziecie"
Dziś poznamy tylko rywali. W najbliższą sobotę UEFA przedstawi terminarz. Pierwsze mecze rozegrane zostaną we wtorek, środę i czwartek od 17 do 19 września. Będzie to jedyna kolejka fazy ligowej z meczami w czwartek.
0
@Pressinho jak wspomnialem 3 sezon mial wygladac inaczej i byc dluzszy. Ponadto sam aktor Whistlera zrezygnowal z serialu, dlatego ginie odrazu w 4.
0
@mientusek1407 na vider.info jest
@Pressinho 3 sezon moj ulubiony. Znacznie bardziej wole brudna sone od fox river. Generalnie sezon mial wygladac inaczej, ale protest scenarzystow spowodowal skrocenie z 22 do 13 odcinkow dlatego np watek Sammyego jest mocno splycony.
Wiadomo, ze to serial i nie nalezy brac go super powaznie, ale za tyle to T Bag powinien dostac kilka tysiecy lat wiezienia, wiec az takie skrocenie wyroku to lekka przesada :)
2
29 sierpnia 2005 zadebiutował jeden z najbardziej lubianych seriali, czyli Prison Break (u nas Skazany na śmierć) - mój top 3 obok Xena Wojowniczka księżniczka i La Femme Nikita. Serial zapoczątkował modę na mocno doinwestowane produkcję serialowe. Mimo to serial nie ustrzegł się delikatnie mówiąc lekko absurdalnych "zakrętów" i rozwiązań fabularnych (https://film.org.pl/a/50-prawd-objawionych-przez-prison-break-162771).
(! Spoiler alert !)
Dla mnie największy to jak w 5 sezonie, po 7 latach odsiadki z więzienia wychodzi Theodore T- Bag Bagwell. Dlaczego to absurd?
1. Przed fabułą 1 sezonu porwał, zgwałcił i zabił 4 dzieci.
2. Brał udział w buncie więźniów
3. Podczas zamieszek zabił jednego czarnoskórego więźnia
4. Wykorzystywał seksualnie w więzieniu conajmniej 2 chłopaków
5. Przetrzymywał i zabił strażnika
6. Posiadał narkotyki (tak twierdził sam)
7. Podciął gardło Johna Abruzziego
8. Uciekł z więzienia
9. Groził i okradł parę nad jeziorem
10. Zabił weterynarza
11. Ukradł jego tożsamość i samochód
12. "Dobierał" się do 12 letniej córki kierowcy, który go podwiózł
13. Zabił lub pobił kierowcę, który chciał mu wymierzyć sprawiedliwość
14. Ukradł jego auto
15. Przetrzymywał i groził kobietę pod której domem zakopane były pieniądze
16. Ukradł 5 milionów dolarów pochodzące z kradzieży DB Coopera.
17. Zabił kobiete z poczty
18. Ukradł protezę i zapewne pobił/zabił gościa,który ją nosił
19. Groził, przetrzymywał i uprowadził rodzinę kobiety, na punkcie której miał obsesję
20. Zabił Roya Geariego
21. Wrobił w to morderstwo Brada Bellicka
22. Zabił psychiatrę
23. Skradł jego tożsamość
(teraz już w Panamie)
24. Zabił dwie prostytutki.
25. Zranił poważnie Fernando Sucre.
26. Usiłował zabić Scofielda
27. Zabił gościa, który rozprowadzał narkotyki w Sonie
28. Sam rozprowadzał narkotyki
29. Groził Jamesowi Whistlerowi
30. Usiłował uciec z więzienia Sona
31. Zabił Lechero
(znowu USA lub pogranicze)
32. Zabił i zjadł Sancho, z którym podróżował
33. Skradł tożsamość Cole Pfeiffer
34. Przetrzymywał i groził kilkunastu osobom w biurze GATE
35. Zabił agenta firmy Vincenta Sandisky
36. Przetrzymywał i napastował Sarę Tancredi
Podsumowując: wielokrotny morderca, pedofil, rozbójnik, złodziej, gwałciciel, kanibal, rasista - po 7 latach na wolność :D
0
@Dieselzor to trzeba wódkie kupić i kielicha strzelić, bo to na krążenie pomaga. Tylko litra, a nie pół bo po co z chorą nogą dwa razy do sklepu latać :)
2
@ToWinaSedziego oczywiscie, ze tak.
W biznesie nie ma nic pewnego, a cos zrobic musial. Byly opisywane perypetie i barcelony i realu pereza*, ze zainwestowali, zrobili ucieczke do przodu i jakos to wyszlo.
Na chwile obecna jest powazny kryzys sportowo instytucjonalny, ale wizji rychlego upadku raczej nie ma.
* poczatku wieku, a nawet troche wczesniej
3
@ToWinaSedziego nie no, gdzie glowa, a gdzie dupa.
Bartomeu doprowadzil prawie do bankructwa i gigantycznego zadluzenia. Lapcio ma ostatni rok tragiczny, ale jakos utrzymal klub na poziomie walki o mistrza, buduje nowy stadion itp.
1
@Deeespacito
2
@Szakalaka12369 facepalm. Rozumie, ze zwyklym urzadnikom w sejmie nie nalezy placic, bo pracuja w sejmie?
6
Myślę, że jedynym kto ma realne szanse pojawić się w klubie przed zamknięciem okienka transferowego jest dostawca pizzy.
0
@Pawel13sz
0
@Szakalaka12369 @Bobo25 @pikass14 zanim sie uwierzy w kolejnego wieszcza z rambli moze warto wpisac w google i sprawdzic co jak i dlaczego
https://www.money.pl/pieniadze/nagrody-w-sejmie-znacznie-wyzsze-niz-za-pis-u-powod-jest-banalnie-prosty-7064704515599264a.html
Partyjne trolle w akcji od rana
2
@Kapitan hawk nie musze o tym myslec. Wystarczy, ze sie za szybko podniose, w krzyzu strzely, kolana bola, a przed oczami sie czarno zrobi.
1
@Eto'o9 R10 mam nadzieje ze ten zart jest prawilny, a nie bezprawny jak moj
1
@sen lubie pocwiczyc onanizm.
edit: mialo byc oczywiscie organizm :)
4
@Luciano99 rozumie roznice wieku, milosc nie wybiera, ale z rudą? @Deviler godności troche :D
0
@Eto'o9 R10 dziekuje mistrzu za wskazanie z czego mozna zartowac, a z czego nie
1
@Hajny kolega @Hosh zapomnial dodac, ze trzeba jeszcze kielicha strzelic, albo browarka, zeby zoladeczek zaskoczyl. https://youtube.com/clip/UgkxCJwZcuJubkUTnDH2m_2uks53RC20DIPl?si=bNXVPvOqS02dDkmq
Tutaj pelne menu: https://youtube.com/clip/Ugkxyq3LqrGmGwpudRKYAfU1xChBhmdSWoxv?si=j4LaXF2NTi-k5PMe
A tu opinia lekarska: https://youtube.com/clip/Ugkx-ofCOJ75md_rP08y8vblLNMnEd1Q31uo?si=pg6yJ1tfAADOvC81
Sam doktor to przyznal, wiec 100% legitne.
2
@Kgorecki2500 pisowcy tez sie tak raz tlumaczyli. Najwyrazniej duzej roznicy nie ma.
Jeden i drugi
0
@Aragorn33 Pro tip - nie kazdy jest Cubarsim, Yamalem itp.
Jak widac wczoraj nasz LO zagral padake, wiec nie da sie wierzyc ze kazdy z druzyny B ot tak sobie przekoczy na poziom walki o mistrza.
1
@Kapitan hawk - Dzien dobry, robie ankiete, czy czyta pan/pani ksiazki?
- tak, przeczytalem ksiazke magdaleny ogorek w tym roku
- Ok wpisuje 0
- ale jak to?!
- Po 1 to nie ksiazka, a "ksiazka", a po drugie to juz lepiej sie nie przyznac i wpisac 0.
0
@Eto'o9 R10 bardzo lubie jak ktos zartobliwe wpisy traktuje powaznie :D
0
@heniusss jak sie ma paradoks biegunki ( i często i rzadko) to własnie mi pani polecila zeby puszke pepsi sobie dziabnac.
0
"No cześć Oriol, co u Ciebie?. Jak to kto, to ja Joan. No cześć, już się rozpakowałeś? No bo widzisz, tak głupio wyszło, ale jest fucha, i sie miejsce zwolniło i tak pomyślałem.... halo?... Oriol halo?...."