Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@AtakMozna jak nie wiadomo o co chodzi, to wiadomo o co chodzi.
5
@misterio *dla ludnosci cywilnej.
Dla wojska uzyto duzo wczesniej. Jeden model spadl na Hiroshime, drugi na Nagasaki.
Naukowcy znalezli niedawno baterie z tego telefonu i mialy 91% baterii i lekkie zarysowania
8
@FCBparasiempre przypominam, ze nie wystawil patelni do Raphinhi w meczu z atletico, a dzisiejsza przypadkowa asysta tego nie zmieni.
Szach mat fani lewego.
0
@D10SLEO podobnie jak bielik tutaj
1
@Kgorecki2500 kto?
1
@VamosRakieta i nie wazne ilu bedzie tam obroncow, systemow alarmowych czy krat w oknach. Idzie jak po swoje.
4
@Pawel13sz i tak nie uda sie jej zarejestrowac :(
3
Ancelotti zobaczyl dokonania ich ataku, potem zobaczyl mocarnego Raphinie Gaucho i zareagował
4
W 88 minucie.
Real Madryt 1 - 0 Valladolid
FC Barcelona 7 - 0 Valladolid.
To sa te detale :)
0
Flickinieta tak zapiernicza, ze az zawodnika realu (niekoniecznie valladolid) przewrocila. To jest moc.
1
Panie Ferran, pan sie patrz i ucz, bo Rapfa wiecznie grać nie bedzie.
1
@Arkon u mnie byla bardzo potrzebna i wazna.
Ksiedza mielismy w dupie i robilismy konkursy kto go wkurzy tak bardzo ze wyjdzie, a tak to spisywalismy zadania domowe, wiec uratowala ona wiele naszych ocen :)
Zadnego innego sensu to nie miala.
0
@tomek8756 Głaskał i tuliłbym
1
@Pnog37 na 1-0, w 97 minucie, po tym jak sedzia doliczyl 4, bo vinicus sie splakal jaki jest pokrzywdzony
2
@Luciano99
1
@fcbarcafan19 tez mi deal, nic nie poru.... a alimenty placic bedzie :D
1
@Rust_Cohle jaka nagroda?
0
Czy jest wiekszy gdzies wiekszy syf niz u nas?
Podobno Wisla Krakow ma zamrozone srodki (prawie 4 miliony zl) od uefa, bo zalega prowizje od transferow.... Macieja Zurawskiego i Kamila Kosowskiego.
Dla mlodziezy podpowiem, ze to przyzwoici pilkarze ktorzy grali w Wisle 20 lat temu.
2
@revolution33 to apropo mariana oto stanowisko redakcji :
:)
0
Byłem jego fanem, doceniam co zrobił, ale teraz to oczekuje dymisji.
Jak ma konkretny plan to niech go przedstawi i socios wybiora.
20
Z jednej strony ma racje, ze kluby musza zmniejszac zadluzenie, ale z drugiej strony nie zrobia tego cofajac sie sportowo.
Taki Betis, co by nie mowic dosc bogaty z potencjalem (bo i stadion, i pilkarze itp) sprzedal pol skladu, a i tak nie mogl sobie pozwolic na nic.
2
@tomek8756 @Linnox teraz to udaje milusiego, a jak somsiadowi wujek wladek zmarl to co bylo
Ale to menda i wrzód na zdrowym organizmie narodu jest !
1
@tomek8756 Odcinek 203 zly boczek :)
0
@barcelonaLM a mozesz przyklady podac?
2
@TheNekro94 skoro chcieli zgolic swoich wyznawcow na wasika i kaminskiego jak zarabiali po 10k, a synusie po kilkadziesiat, to teraz nie beda probowali?
jak to mowil pazdzioch w odcinku korumpcja "frajer jest po to żeby go doić"
0
Jak zostac operatorem kamery i robic dobre ujecia
Lekcja 1:
:D
1
@Safrani PiS = przepadła im subwencja, a adrian juz sprawdzal czy da sie partie ulaskawic :)
0
@IronSanHybrid filmik 2 minuty, a przypierdzielacie sie o byle najmniejsza pierdole, ale o realnym problemem jakim jest starzejace sie spoleczenstwo o ktorym wspomina to juz ani slowa.
0
@blakkudium ja tez, easy 3 punkty dla betisu.
Ps. kowal przez 5 lat dla betisu 62 mecze i wielka legenda. W karierze 200 meczow mniej niz taki zurawski i zgrywa wielkiego eksperta. Smiech na sali.
0
@ranger3120 czytalem fragmenty i mam wrazenie jakbym fragmentami mein kampf czytal.
https://queer.pl/news/203017/drastyczne-cytaty-z-biblii-smierc-gwalty-sprzedawanie-ludzi-w-niewole
Tu masz przykladowe