Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Oho ! A ogłoszenie jutro. Przyszły tydzień będzie kluczowy. Ewentualnie w przyszłym miesiącu. Rok 2025 też nie jest wykluczony. No w każdym razie jak będzie to będzie, a kto umarł ten nie żyje.
1
@pt9 zagraj z othello modem. Niedawno ogralem i daje mnostwo fajnych rzeczy
1
@barteq mial byc oddany na listopad, termin przesunieto na 15-21 grudnia.
Mysle, dopiero poczatek grudnia bedzie to wiadomo.
4
@Luciano99 dobrze, ze ja wtedy zabrales. Jakis cham wczesniej jej dokuczal
0
Dziś król imperator możnowładca Joan będzie miał swoje wystąpienie.
Mnie interesuje tylko to czy:
A) Zamierza podać się do dymysji
B) Czy stadion będzie gotowy w grudniu.
Reszta jego tłumaczeń będzie nic nie warta. Okienko zawalili bardzo mocno także jakby się nie tłumaczył to i tak sensu nie ma. Jego słowa:
10
Milo, ze jest ktos ambitny kto chce byc na szczycie, a do tego robi cos na boisku i poza nim, a nie tylko przegryw byle jak, aby sie nikt specjalnie nie przyczepil, mierne 1/8 i po premie.
1
@Marian_Pazdzioch Panie Ferran co jest?
Nie gitara jest, w porzadku jest
To gdzie pan idziesz?
A gdzie tu mialem jeszcze jakies gole zakitrane. Jeszcze Barca nie zginela Flicktum Pyrtum.
0
Skoro ja to zobaczylem to wy tez musicie.
Nie ma tak, ze sam bede cierpial.
1
@Kgorecki2500 @marcin62
Link mi sie nie wkleil :D
1
@marcin62 @Kgorecki2500 mysliwi na terenie gdzie jest 1 dzik i 100 ludzi.
5
@Kapitan hawk tylko saga pt "Neymar wraca do barcelony" ma wiecej odcikow
0
@MesQueUnClub96 to masz jeszcze sporo czasu
0
@Kgorecki2500 to, że zaatakował od strony Gdańska to też znalazłem, ale jest kwestia gdzie stacjonował przed tym, a tego nie znalazłem.
Nie jestem historykiem, a DT jest i to z Gdańska więc jest bardziej prawdopodobne, że wie o tym więcej niż ja.
1
@misterio nie umie podtrzymac motywacji, inaczej mowiac porzucam pewne projekty.
Do dzis mam 2 projekty koszulek Dragon Balla (takich poskladanych z 70 roznych zdjec) i oba niedokonczone.
W grudniu zaczalem pisac ksiazke i jak narazie nie przestalem, takze chyba idzie ku lepszemu.
0
@Kgorecki2500 moze sie nie znam ale skoro Westerplatte to wybrzeze, a prusy wschodnie https://pl.wikipedia.org/wiki/II_Rzeczpospolita#/media/Plik:Poland1939_physical.jpg to jakas logika w tym jest.
2
@cules100pro teraz jechanie xavim, bo poprzedni sezon gorszy, ale jak pierwsze polowke sezonu i drugi wygral m.in pressingiem to juz nikt nie pamieta.
Flick ma duzo wiecej doswiadczenia inna, bardziej fizyczna filozofie, a to nie znaczy ze Xavi jest jakas pustynna oferma.
0
@TheCule sowieci to przede wszystkim zachowanie, a ja miedzy ruskimi bialorusinami czy ukraincami nie widze specjalnie zadnych, a mam niestety sporo kontaktu z nimi.
6
Ciekawe z jakiego powodu nasi bliscy kulturowo bracia sowieci, o przepraszm ukraincy odmowia tym razem
1
@FCB_dimiC zalezy czy aplikujesz komus, czy ktos Tobie. Jakby ktos mi chcial zaaplikwoac gdzies 8cm to bym rzekl ze to o 8 za duzo.
1
@MesQueUnClub_87 szkole skonczylem w 2010 (chyba :D) to mialem zawsze apel-kosciolek-do klasy na rozpoczecie, czasem kolejnosc zmieniali
1
@DamianBarcaCule @Nieznajomy mysle ze chodzi bardziej oto jak kupujemy. Mam wsrod znajomych ludzi, ktorzy od kiedy tylko powstaly telefony komorkowe co chwile musza miec nowy model, a stary lezy i jest bezuzyteczny i tak zuzywamy tego kruszcu mnostwo, a mozna by uzyc mniej.
Ja np w zyciu mialem 5 telefonow, a sa ludzie co 5 telefonow to maja w 2 lata.
0
@Ojciec5tkidzieci obawiam sie, ze zwolnienie od mamy nie dziala kiedy jestes nauczycielem :(
0
Dzieciaczki dzis widze ladnie poubierane, grzecznie do kosciolka i na rozpoczecie.
Pamietam jak te kilkanascie lat temu mialem z kolegami najlepsiejsze rozpoczecie roku. Z rana cieplutko to w pileczke sie pogralo, potem w miacho i na zapiekaneczke i fryteczki, potem tourne po miescie zachaczajac o szkole, zeby pilni koledzy przemycili gryps z planem zajec i tak sie zylo. Co prawda bylem wydyganiec czy nic nam nie zrobia, ale na szczescie zachwyty nad pilna mlodzieza byly tak wielkie, ze nikt nie zauwazyl, ze 10 chlopa nie ma w 36 osobowej klasie :D
0
@Marian_Pazdzioch a do tego zona go zostawila jak psa kiedy spalil gacie ktore suszyl farelka, w ktore zainwestowal caly kredyt.
2
Czyli tak:
Fatalny Olmo daje w obu meczach gola i w drugim asyste
Tragiczny Diaz, ktory mial przyjsc 3 gole i asysta
Nico jak narazie pustka, a i gra srednia.
Lepszego podsumowania rambli z poczatkiem sezonu chyba nie moglo byc.
6
@tomek8756 Marian Janusz Paździoch: Za jaja i na latarnie!
Boczek: A jak nie?
Marian Janusz Paździoch: To w kamasze i do Iraku !
0
@Marian_Pazdzioch zebys tylko potem o 3 w nocy do somsiada nie szedl sie zalic :)
69
@Mistrzgry1 Rosja w Moskwie, a Rosja gdzieś dalej na tak zwanej prowincji to dwa różne światy.
16
@partymaker i bardzo dobrze. Betis potrzebuje punktow, bo sezon srednio zaczeli.
3
@Kgorecki2500 Pierwszy raz zdalem sobie sprawe, ze jestem starym dziadem jak sie swietnie bawilem ogladajac na yt jak piesek samoyed zjada sobie owoce.
Zatem oficjalnie witam w kącie geriatrycznym starych dziadów.