Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Zaiste smutna to informacja o Prawilnej mordeczce Paulinho. Chlop wszedl tu z buta, gral przez rok bez wakacji, pokazal charakter na boisku i dane mu bylo zostac tylko rok.
A z drugiej strony sa nijakie ksiezniczki z niderlandow, co biegaja jak princessy aby sie tylko nie zmeczyc, nic nie depnie, nic nie strzeli i 5 lat na kontrakcie i zadowolony.
0
@clyde jak to u mnie mowia "Gdzie glowa, a gdzie dupa".
Prawilna mordeczka Paulinho przychodzi do nas w trakcie sezonu, przez rok czy nawet wiecej gra od dechy do dechy, daje gole, biega i widac, ze jest ktos.
A ta niderlandzka ksiezniczka to w 3 mecze wybiega tyle co Prawilna mordeczka, czlapie z laski jakby mial sraczki dostac zaraz i tyle.
0
@MESSIah16 Za pisu wazylem 98 kilogramow i mialem otyłość.
Za kordonowej koalicji waze 93 kilogramow i to juz tylko nadwaga.
Rownie dobra korelacja co i autora tego wspanialego wpisu.
4
@Safrani szukam po necie i brak wiarygodnego zrodla (a tak po prawdzie to zadnego zrodla) powoduje, ze sam ten news jest jak ruska dezinformacja.
2
@AlexDark00 pewnie w kryminale siedzial, a taki porzondny dzien dobry na klatce muwil :)
5
@FcPortoFan1999 smieszki heheszki, syn mojej matematyczki pojechal do stanow do szkoly, to jak wrocil to mowil ze cofnal sie w rozwoju. Ich matma w tamtejszym liceum, to u nasz koniec podstawowki.
2
@Kgorecki2500 nie "Niedouczeni amerykanie", tylko "amerykanie". Przeciez oni sami nie wiedza ile maja stanow, a co dopiero kim byla jakas kobieta z europy srodkowo wschodniej
6
@tomek8756 przychodzi pingwin do fotografa i mowi
- chce sobie zrobic zdjecie
- czarno biale czy w kolorze?
- wez mnie nie wkur.....
A tu miszcz
0
@Derean Ochrona ! Wyprowadzic delikwenta !
@tomek8756
0
@WiernyKibic111 Psy sa fajne i pozyteczne w odroznieniu od patologi na fame itp.
0
@Katalończyk 99 mi nie chodzi o rywalizacje z pelnosprawnymi, tylko zeby odbywala sie rownolegle ze zwykla olimpiada.
Np od godz 13-15 skacza pelnosprawni, 15:30-17:30 paraolimpijczycy.
4
Gość na 1 nodze prawie mnie przeskoczył. Kozak niemożliwy. Uważam, że "paraolimpiada" powinna odbywać się razem z tą "zwykłą", aby cały świat zobaczył takich gości.
2
@escarabajo kiedys na jednym wydechu sie recytowalo 3/4 skladu i lawki
dzis na jednym wydechu przeciaga sie wypowiadanie Donnaruma, zeby nie wyszlo ze same no name graja.
1
@Czajka90 parafrazujac Ferdka Kiepskiego z odcinka Zbrodnia i kara "Moze i Mourinho jest medna. On napewno jest medna, ale jest blizni, a jest takie spoleczne polskie przyslowie "szanuj blizniego swego, jak blizniego swego". Najwyrazniej te jego ekscesy sa w zasadzie tylko narzedziem do pracy.
0
@Irmscher10 jaworka tez, seria sukcesow normalnie :D
2
@tomek8756 sowieta w laczkach z patykami 1: 0 profesjonalnie przeszkolona policja.
Czuje sie bezpieczny.
1
@macio_944 zmniejszmy liczbe meczow o 1/3, pilkarze beda wypoczci, ciekawe tylko czy na redukcje kontraktow tez sie zgodza.
Ps. Kluby pelne sa mlodych co czekaja na gre, moze tak warto porotowac?
2
@Faro Titanic tez wyglada imponujaca if you know what i mean.
0
@barca__rządzi @Kubsoleon najpierw mialem blad, po odswiezeniu nic sie nie rozwija.
0
@barca__rządzi badanie do magisterki na 6 pytan?
"Jak oceniasz działania promocyjne FC Barcelony?" - bardziej ogolnie sie nie dalo?
1
@NeroTFP1 Nightwish
Shania Twain
WWO
OSTR
Red Hot Chilli Pepers
The Good Charlotte
Enya
Within Temptetion
1
@Kidd jak za kazdym razem kiedy cos tam wypierdzi w ten swojej arabii. Gorzej niz muchy do ....
0
@Rust_Cohle branie na powaznie ZP to jest wyzszy poziom "xD"
0
Ronaldo wypierdzial kolejne kocopoly, ktore opowiada od dawna, a rambla leci jak muchy do nie powiem czego, realizujac dokladnie to o co chodzi boskiemu szkrzydlowemu z kontuzjom.
1
@MichuZ44 Kiedy ogladasz takich "obroncow international level"
0
@Foton wolisz blaszczaka, ktory nie powiedzial ze wleciala kilkutonowa bomba, ktora wleciala przez pol kraju i spadla w lesie i tak sobie lezala miesiacami, a na koniec zganil wszystko na generala (#murem za mundurem)?
0
@xVENUMx na bank głowny santander (1% zwrotu za prad/gaz/internet + darmowe przelwy natychmiastowe+blue cash (5k/20k), przwyzwoita apka, pracownicy na czacie maja mozgi (w odroznieniu do mbanku i aliora), rzadko sa awarie (w weekendy w nocy sa upgrady, ale to zazwyczaj w bankach tak robia). No i teraz fajna promka jest, z kodem polecajacym mozna wyciagnac jeszcze wiecej.
2
@xVENUMx uciekaj z tego syfu, bo to burdel gdzie wiadomo kto zaraża wiadomo czym. Mbank i alior to najwiekszy syf wsrod bankow.
1
@Radioactive9705
0
@FcBarty mam info od osoby, ktora brala udzial w nagraniu i mam zgola inne info. ale i tak bedziesz wierzyc w co chcesz.