1

Matura to bzdura: Madryciok popisuje sie wiedza.



Takich imbecyli to @NeroTFP1 powinien wypierdzielic ze szkoly jak Ferdek i Pazdzioch wypierdzielaja Boczka z prywatno publicznej toalety, bo tylko czas i pieniadze marnuja.

0

@Encore bardziej niz ten fragment wole
"Sona is one way street. Who goes in, never comes out"
Szkoda, że przez protest zmarnowali potencjał 3 sezonu.

I jeszcze ta akcja. Najlepsza oprocz uciecia t bagowi lapy

- Rules are rules, remember?

0

@Ojciec5tkidzieci nawet taka "starsza" to by udomowil :D

1

Jako, że wczoraj przez większość dnia byłem daleko w podróży trzeba nadrobić ważne info.

4 września 1995 roku wyemitowano pierwszy odcinek serialu Xena: Wojownicza księżniczka, z największym cudem kobiecości w historii ludzkości Lucy Lawless w roli głównej. Powstał jako spin off, który przerósł popularnością serial główny. Sama Xena wystąpiła w 3 odcinkach Xerculesa, i tak się spodobała widzom (czemu się nie dziwie :D) że ci postanowili nakręcić odrębny serial.
Serial bazował na na mitologii greckiej, kulturze Indii, ale przemycał również wątki przypominające chrześcijaństwo. Przez wiele lat był bardzo popularny w Polsce podobnie jak i Hercules: The Legendary Journeys. Z ciekawostek rzec by można że główna aktorka (która pracowała wcześniej m.in w kamieniołomie) sama wykonywała większość akcji kaskaderskich w serialu i sama wykonywała sporą część utworów (w tym i ten głowny) z muzyki w serialu

Serial zdobył nagrodę grammy za muzykę, był nominowany do saturna za serial regionalny oraz kilku innych nagród.

Pozdrawiam wszystkie zabytki z mojego pokolenia, które siedziały przed TV i oglądały Xene i Herculesa.

1

@Kgorecki2500 mówi szczesc boze, z pewnosci bog mu pomoze i wygra. Nie widze innego scenariusza.

0

Moje top 3 Złotej piłki, tej jakże prestiżowej i zasłużonej nagrody


Czego i państwu życzę :)

1

@Hartge ja wpisywalem KL Auschwitz, sonderkommando, a wyskakiwaly mi 1k reklam samochodow...

@Bykunn a do tego raj dla oszustow kradnacych dane oosobowe na ogloszeniach o prace. O tyle lepiej, ze jak ktos wysyla kod qr do kradziezy to blokuja w 3minuty.

0

@mmaciass kiedys glosna byla sprawa jak typ stalkingowal modelke, a na rozprawie oblal ja kwasem niszczac twarz (bo akurat tak trafil), takze i takie "afrykanskie" wybryki to i u nas juz dawno byly

6

@NeroTFP1 to już chyba nie opłaca mi się rozbierać choinki.

1

@Radioactive9705 jakbym byl viniciusem pozwalbym siebie za bycie viniciusem.

4

@tomek8756 dał dom jakiemuś starszemu piesełowi ze schroniska, w którym byłby głaskany, czochrany, drapanko za lewym uszkiem itp tak, aby reszte psiego życia miał jak król. Domy, wyspy na Filipinach i inne to tylko takie pierdoły i rzeczy wtórne.

2

@Lucyfffer Al Bundy: Gdyby nie przykre wydarzenie zrobiłbym większą kariere
Sprzedawca samochodów: aa rozumie, kontuzja?
Al Bundy: Małżeństwo...

0

1

Yamal nominowany do złotej piłki w wieku 17 lat, a Ty co robiłeś w jego wieku że nie osiągnąłeś takiego poziomu? Ja na przykład latałem za taką jedną, ale jestem usprawiedliwiony, bo miała duże cycki :)

0

1

@RafaPL emocji i jakości tyle co w meczu Getafe - Alaves.

2

@Marian_Pazdzioch Panie nie namawiaj mnie Pan na alkohol, bo ja nie alkoholik jestem. Można by się napić z przyjemnością i obrzydzeniem, ale Panie nie myśl se Pan, że to coś znaczy. Ja i tak na Pana doniese i tak.

2

@Marian_Pazdzioch a coś Pan się nagle taki miluśki zrobił po tym jak blokował Pan sracz po obiedzie, chcesz Pan czegoś?!

1

@Kgorecki2500 kiedys widze kolezanke na stacji i je to coś.
Ja: Co tam Ania?
Ania: A nic, jem te wafle bo sie odchudzam
Na drugi dzień spotykam ją i je snickersa
Ja: Ania co już się nie odchudzasz waflami ryżowymi?
Ania: Sylwek, ja więcej tego styropianowego gówna do ust nie wezme, to już wole być gruba.

Tyle z wartości tego styropianu :D

0

@tomek8756 Po co trzymać bąka w dupie?
Niech polata po chałupie. - wujek Władek :)

1

@Kgorecki2500 czyli jak chciala by wygladac kobieta, a wyglada facet po uzyciu szamponu 17 w 1 do twarzy, nóg, dupy, zmywania naczyń, smażenia, samochodu, podłóg i zaprawy do cementu.

1

@Kgorecki2500 równie tragiczny los był i Sonderkommando. Sami widzieli, że i tak za kilka miesięcy ich zabiją, a do końca życia mają spalać ciała tak zakatowanych ludzi (często było i tak że przy piecu odnajdywali swoich bliskich i znajomych), a ci który przeżyli byli jeszcze dodatkowo ścigani przez ludzi z izraela, bo byli częścią ostatecznego rozwiązania.
Nawet nie mogli opowiedzieć o tym co robili oprawcy, bo potomkowie ofiar też chcieli ich zabić.

1

1

@damianex10 mialem w szkole takiego cwaniaczka co chodzil na silke (srednio to bylo widac) i chodzil napiety jak leginsy na jowicie. Raz podszedl do kolezanek z drugiej klasy to uslyszal
A) Wygladasz jakbys dostal granatem odlamkowym w morde
B) A teraz idz juz sobie, bo sciana za toba jest bardziej atrakcyjna.

5

3 września 1940 roku w KL Auschwitz po raz pierwszy użyto cyklonu B (testowanego w innych obozach) do masowego uśmiercenia więźniów. W podziemiach bloku 11 zginęło wówczas ponad 600 radzieckich jeńców i około 250 polaków. Było to testowe użycie, które powtórzono dzień później, które miało na celu uśmiercenie dużej liczby osób w krótkim czasie, tak aby esesmani nie musieli oglądać zabijanych masowo ludzi.
https://dzieje.pl/aktualnosci/pod-koniec-sierpnia-1941-niemcy-po-raz-pierwszy-uzyli-cyklonu-b-w-auschwitz

W szkole mnie o tym uczono w stylu "No tam ich gazowano, udusili się, było ich dużo" i w zasadzie tyle. Dopiero jak zacząłem zgłębiać temat za sprawą reklacji Henryka Mandelbauma (

lub czytając Anus Mundi - Wiesława Kielara (zmuszonego do usuwania ciał z tego pierwszego gazowania) zrozumiałem co tam się działo.

Coś tak obrzydliwego, że aż ludzkie pojęcie przechodzi. Jak to ktoś rzekł "Sonderkommando widziało coś, czego żadne ludzkie oczy nie powinny widzieć".

@Radioactive9705


0

@Kgorecki2500 dlatego ja pierdziele nike, robie sobie takie jak ja chce i mam w nich wiadomo co. Nie wygladaja jak oryginały, ale chociaż wyglądają jak ja chce.

0

@Seledynowy Na terminy FIFA (w tym UEFA) nie.

0

@Kgorecki2500 Nowy kontrakt, który zastępuje obecny.

2

@Kgorecki2500 wieść gminna niesie, że nie bo:
A) Ma być inna kwota, bez warunków typu 10 baniek za awans do 1/8LM
B) Warunki dostawy sprzętu mają być inne
C) Ma rzekomo poszerzać współpracę o jakieś dodatkowe pierdoły na stadionie, a nie tylko reklamy na koszulkach.

Ps. w sensie kontrakt ma byc nowy, nie zwykła prolongata tego co obowiązuje teraz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?