Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@blakkudium jak to szlo? trening ma zmniejszyc ilosc kontuzji o 50%?
1
@Safrani To chyba oczywiste. Jesli ktos twierdzi inaczej to :
1
@Piotii16 3 czlonkow rodziny mam w wojsku.
+ 25 lat pracy i emerytura. Zaraz przed nia dostajesz awans (ale cii, tego sie glosno nie mowi), zeby miec wyzsza.
+ stalosc roboty
+ dodatki i rozne cuda na mieszkanie dostajesz
- musisz czasem wyjezdzac/miec dluzsze sluzby. A to 24h, a to jakis wyjazd na granice, teraz tych moich czasto tak wysylaja na dluzszy czas
3
@Kapitan hawk on moze lepiej wie co chce zrobic? Chce wziasc to niech weźmnie :D
2
@Kidd a tu wersja nieanimowana
0
@RoberDzik
3
@Dynak @Sulimo jest cos takiego jak wyczucie czasu, miejsca i sytuacji.
Duda mogl wyjsc na dozynki, posiedziec chwile i na przemowieniu zagadac " Drodzy panstwo, wiem ze czekaliscie na to od dawna, ale sami panstwo wiedza, tam sytuacja jest dramatyczna, chcialbym tu z wami byc, ale obowiazki wzywaja"
Donaldinho tak samo mogl sobie darowac ta fotke. Nic mu nie dala, a powinien wiedziec, ze w takim czasie sie tylko nia wyglupi
3
@Worny Sa Raphi co biega, stara sie, poprawie sie z sezonu na sezon, jest Kounde co po meczu robi silke, zeby miec forme, i tak samo robi swoje.
A jak sobie pomysle, ze najlepiej z nich oplacany jest de jong co biega jak panienka to az
28
@JohnnySilverhand pochwal sie, ile zarobiles ?:D
2
@mrboom nie jest problemem, ze imbecyl jeden z drugim to mowia.
Problemem jest, ze imbecyl jeden z drugim ich slucha i wierzy.
2
@fcbarcafan19 praciwnik @Kessie to nie byle kto. Z dobrami luxusowymi on i jego koledzy czuja sie jak ryba w wodzie.
2
@Kgorecki2500 rozmowa w tej biedrze:
Pracownik: Kierowniku, wylalo mi sie troche wody dlatego nie ma na paletach.
Kierownik: Troche to znaczy ile?
Pracownik: A ogladał szef wiadomości?
Wiem chamski żart, ale musiałem :D
0
Ładny ryneczek... był
https://x.com/AntyAnty77/status/1835537649206997396
4
@Luciano99 9 razy.... oł maj gad to trzeba mieć zdrowie :)
2
@Luciano99 pamietaj, zabezpieczenia,ubezpieczenia i wszystko inne miec musisz. Tak na wszelki wypadek :)
https://mistrzowie.org/829590/Ciaza
0
@ElPonczato
ah te deep faki.
2
@Kapitan hawk Jakos musieli odpowiedziec na transfer Olmo. Moze nie wyszlo za dobrze, ale robili co mogli :)
3
Młody Yamal o ciemnej karnacji schodzi z boiska i dostaje skromne brawka od publiki.
Z drugiej strony męczennik vinicjusz, który twierdzi jakimi to dzikusami rasistowskimi nie są hiszpanie dostaje gwizdy. Ciekawe dlaczego? Może dlatego, kiedy jemu się przypomni o zasadach których sam nie realizuje:
0
Mbappe odpowiedzia na transfer Olmo, a nie na odwrot :)
0
Flickinieta ruszyla, az mame sie zdziwi
https://imgflip.com/i/93k6km
3
Lamine moze juz parafrazowac mame " Sam musze odebrac, sam strzelic, nikt mi w tej druzynie nie pomaga" :)
0
@NeroTFP1 cholerny tusk, najpierw 8 lat podnosil ceny w opozycji, wykupywal caly cukier, zeby byl drozszy, ostatnio zjadl cale kakao zeby czekolady podrozaly, a teraz nie wyszkolil strazakow, zeby wylapali cala wode. Ile mozna?
0
@Prorokk nikt nie mowil, ze to latwe. Domy sie odbuduje jakos (bedzie zbiorek pelno, solidarnosc w Polsce ma wysoki poziom), ale zbieranie 7 krysztalowych kul, aby ozywic ofiary jest ostatnimi czasy dosc ciezkie.
3
@Luciano99 ja Cie rozumie. Za młodu to mogłem jedno piwo wypić w ciągu pół godziny. Dziś popatrze na etykiete i juz 0,5 promila.
1
@agaFCB powinna odpowiedziec finansowo i karnie za narazenie zycia ratownikow.
1
@Bogan zalezy kto jest na zmianie w obsludze. Jedna pizde co sprzedawala to samo co ja zglaszalem 7 razy jednego dnia (twierdzila ze to 20 letni antyk za 400zl, a tak naprawde to figurka z aliexpress) i tylko ogloszenie zdejmowali. Po miesiacu typiara znowu wystawila i juz bylo dla obslugi spoko.
1
@marcin62 dobre wiadomości to nie spam.
Czapki z głów dla Roberta, a pieskowi dużo głasków. Pewnie mocno wystraszony.
0
@Bogan zgłosilem raz vinted do uokik - umyli raczki, powiedzieli ze to sprawa dla rzecznika konsumentow i sprawy sa rozpatrywane indywidualnie.
0
@Bogan @degor102 polecam zrobic jak kolega tutaj radzi. Jak sie okaze, ze falszywka to polecam https://sip.lex.pl/akty-prawne/dzu-dziennik-ustaw/prawo-wlasnosci-przemyslowej-16897929/art-305
Zapewne koles trzepie kasiorke na falszywkach.
1
@degor102 tez kiedys kupilem "oryginal" z metkami, wszystko jak oryginal itp. Pol roku pozniej policja mi dzwonila, ze padlem ofiara handlarza podrobkami i musialem oddac jako dowod w sprawie (na szczescie zyczliwy policjant i i prokurator odstapili od tego). Takze te metki sa nic nie warte.