Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Trzeba zastapic niemca
https://imgflip.com/i/94lwgc
0
@Popitek12
Days gone - over the top.
3
Pierwsze przecieki co do nowego kompletu strojów na nowy sezon.
Lubie experymenty, chociaż czasem wychodzą fatalnie, ale ten jest calkiem ok. Dla mnie 7/10
3
@TheNekro94 https://imgflip.com/i/94iw9g
Skoro w reprze dzialalo to po co zmieniac?
1
@NeroTFP1 NeroTFP1 [Tier over 1]
7
Jak upaść poniżej progu człowieczeństwa? Ano na przykład tak
3
@Kapitan hawk dla tych strasznych meczennikow wyrazu wspolczucia
1
@Safrani a co za roznica czy przeprosza czy nie i z jakich powodow.
Juz udowodnili (nie raz), ze sa sowietami w 300%. My im pomoglismy, a oni nawet gestu wobec nas nie wykonali, a wiedza ze dbanie o pamiec przodkow jest u nas wazna.
1
@Kgorecki2500 wtedy sie mu przypomni o jego chamskim zachowaniu, a wtedy on
5
@Batys przez pierwszy tydzien chodzisz na wszystkie Gorące tematy. Zobaczymy czy nikt Ci nie bedzie jechal po rajtach. Na bajere masz podklepywać do @Luciano99. @Kessie Ci powie co i jak. Za zgłaszanie odrazu.... nieważne. To kojo jest twoje.
Ps. To co świeżak, ponap.... sie troche. Zobaczymy czy nie jests wydyganiec.
0
Ćwiąkała nagrał film pt " CZY BARCELONA POWINNA DZWONIĆ DO SZCZĘSNEGO? "
Powinien on wyglądać tak:
Witajcie, CZY BARCELONA POWINNA DZWONIĆ DO SZCZĘSNEGO? Tak.
Zostawcie lajka, zostawcie suba i do następnego razu.
5
Świat się kończy. Widziałem dwóch żuli co pili mleko.
@Luciano99 może daj im podwyżkę, żeby chociaż na piwo starczyło, jak to tak ma być.
0
@ToWinaSedziego graja w pilke chlopaki. Nie ma za co.
1
@Linnox
0
@Michael24 czy istnieje chociaz jedna rzecz na swiecie, ktorej sie nie da skomentowac kiepskimi? Wiadomo ze nie. "Wiepołomne" dzieło.
1
@Kgorecki2500 mieli niezle wzorce
https://imgflip.com/i/94e3my
0
@D10SLEO
0
@Mitch_Atleta rozumie, ze wychodzac z bloku mialem zrobic pelna dokumentacje rozmowy sasiadek, ktorym nawet dzien dobry nie mowie, bo szkoda strzempic ryja na nie?
10
Ide sobie do sklepu i zaslyszana rozmowa od 2 starych bab (jedna byla nauczycielka, dyrektorka szkoly, osoba ktora uczyla dzieci). Obie uwazaja, ze powodz to wina Trzaskowskiego za to ze zdjal krzyze, i Nowackiej bo ograniczyla lekcje religii.
Juz abstrahujac od ciemnoty jaka sie wylewa z tej rozmowy, bo racjonalnosci w ich glowach jest tyle co lodu w Afryce, ale podejscie do religii to jest top. Wedlug nich siedzi sobie tam bogu i uznal "Eee no jak w Warszawie mi krzyze sciagaja, to zaleje tysiace domow w innej czesci kraju, zniszcze ludziom zycie, paru zabije i tak ma byc. A niech maja za kare".
0
Moj kolejny (juz 3 raz) sukces. Dostalem sie na mistrzow :D
https://mistrzowie.org/829923/Zajecia
Ludzie robia kariery
3
Rambla po kontuzji Ter Stegena https://youtube.com/clip/UgkxbPWBV9GNpI1wjK-6g4ZqFm33cJDV8uah?si=Fc7otfVbIzP-RHNh
0
@MILOSZ_F22 w 1 i 5 minucie zolta Balerdi.
1
Postawiona maryslia i inter.
Marsylia czerwona karta (2x zolta) w 5 min.
inter 0:1.
#szczescieWzyciu
11
Vinicjusz: Potrafie zewniakiem asyste w pole karne, hue hue
Yamal: to pa tera
0
Aż szkoda mrugać, żeby nic nie przegapić, tyle się dzieje.
3
Martin szybkosciowo wyglada jakby mial 35 lat. Dawno takiego wolnego obroncy w tym klubie nie bylo.
0
@Sulimo w ciagu lata widac wiecej cyckow.
Lato > wszystko inne.
Szach mat.
8
Próba przemycenia innego tytułu niż "zatopić żółtą łódź podwodną" na mecz z Villarealem, jest jak próba wycofania kevin na święta. Jednak dobra chłopina z tego naszego redaktora.
0
@MateuszDoniec https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14850271#comment-14850271
Tak jak tu pisalem, za naprawienie szkody proponuje do wyboru
1) 12 lat ale na syberii
2) jedzenie https://twojememy.pl/kurlasant/ przez tydzień
3) lub 72 groszy grzywny+ vat+ opłaty (13 groszy)
11
Wobec redaktora trzeba wyciagnac surowe konsekwencje. Takich tytulow sie nie robi. Trochij szacunku do tradycji.