2

Trzeba zastapic niemca
https://imgflip.com/i/94lwgc

0

@Popitek12


Days gone - over the top.

3

Pierwsze przecieki co do nowego kompletu strojów na nowy sezon.
Lubie experymenty, chociaż czasem wychodzą fatalnie, ale ten jest calkiem ok. Dla mnie 7/10


3

@TheNekro94 https://imgflip.com/i/94iw9g
Skoro w reprze dzialalo to po co zmieniac?

1

@NeroTFP1 NeroTFP1 [Tier over 1]

7

Jak upaść poniżej progu człowieczeństwa? Ano na przykład tak


3

@Kapitan hawk dla tych strasznych meczennikow wyrazu wspolczucia


1

@Safrani a co za roznica czy przeprosza czy nie i z jakich powodow.
Juz udowodnili (nie raz), ze sa sowietami w 300%. My im pomoglismy, a oni nawet gestu wobec nas nie wykonali, a wiedza ze dbanie o pamiec przodkow jest u nas wazna.

1

@Kgorecki2500 wtedy sie mu przypomni o jego chamskim zachowaniu, a wtedy on


5

@Batys przez pierwszy tydzien chodzisz na wszystkie Gorące tematy. Zobaczymy czy nikt Ci nie bedzie jechal po rajtach. Na bajere masz podklepywać do @Luciano99. @Kessie Ci powie co i jak. Za zgłaszanie odrazu.... nieważne. To kojo jest twoje.

Ps. To co świeżak, ponap.... sie troche. Zobaczymy czy nie jests wydyganiec.

0

Ćwiąkała nagrał film pt " CZY BARCELONA POWINNA DZWONIĆ DO SZCZĘSNEGO? "
Powinien on wyglądać tak:
Witajcie, CZY BARCELONA POWINNA DZWONIĆ DO SZCZĘSNEGO? Tak.
Zostawcie lajka, zostawcie suba i do następnego razu.

5

Świat się kończy. Widziałem dwóch żuli co pili mleko.
@Luciano99 może daj im podwyżkę, żeby chociaż na piwo starczyło, jak to tak ma być.

0

@ToWinaSedziego graja w pilke chlopaki. Nie ma za co.

1

0

@Michael24 czy istnieje chociaz jedna rzecz na swiecie, ktorej sie nie da skomentowac kiepskimi? Wiadomo ze nie. "Wiepołomne" dzieło.

1

0

0

@Mitch_Atleta rozumie, ze wychodzac z bloku mialem zrobic pelna dokumentacje rozmowy sasiadek, ktorym nawet dzien dobry nie mowie, bo szkoda strzempic ryja na nie?

10

Ide sobie do sklepu i zaslyszana rozmowa od 2 starych bab (jedna byla nauczycielka, dyrektorka szkoly, osoba ktora uczyla dzieci). Obie uwazaja, ze powodz to wina Trzaskowskiego za to ze zdjal krzyze, i Nowackiej bo ograniczyla lekcje religii.
Juz abstrahujac od ciemnoty jaka sie wylewa z tej rozmowy, bo racjonalnosci w ich glowach jest tyle co lodu w Afryce, ale podejscie do religii to jest top. Wedlug nich siedzi sobie tam bogu i uznal "Eee no jak w Warszawie mi krzyze sciagaja, to zaleje tysiace domow w innej czesci kraju, zniszcze ludziom zycie, paru zabije i tak ma byc. A niech maja za kare".

0

Moj kolejny (juz 3 raz) sukces. Dostalem sie na mistrzow :D
https://mistrzowie.org/829923/Zajecia
Ludzie robia kariery

3

Rambla po kontuzji Ter Stegena https://youtube.com/clip/UgkxbPWBV9GNpI1wjK-6g4ZqFm33cJDV8uah?si=Fc7otfVbIzP-RHNh

0

@MILOSZ_F22 w 1 i 5 minucie zolta Balerdi.


1

Postawiona maryslia i inter.
Marsylia czerwona karta (2x zolta) w 5 min.
inter 0:1.
#szczescieWzyciu

11

Vinicjusz: Potrafie zewniakiem asyste w pole karne, hue hue
Yamal: to pa tera


0

Aż szkoda mrugać, żeby nic nie przegapić, tyle się dzieje.

3

Martin szybkosciowo wyglada jakby mial 35 lat. Dawno takiego wolnego obroncy w tym klubie nie bylo.

0

@Sulimo w ciagu lata widac wiecej cyckow.
Lato > wszystko inne.
Szach mat.

8

Próba przemycenia innego tytułu niż "zatopić żółtą łódź podwodną" na mecz z Villarealem, jest jak próba wycofania kevin na święta. Jednak dobra chłopina z tego naszego redaktora.

0

@MateuszDoniec https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14850271#comment-14850271
Tak jak tu pisalem, za naprawienie szkody proponuje do wyboru
1) 12 lat ale na syberii
2) jedzenie https://twojememy.pl/kurlasant/ przez tydzień
3) lub 72 groszy grzywny+ vat+ opłaty (13 groszy)

11

Wobec redaktora trzeba wyciagnac surowe konsekwencje. Takich tytulow sie nie robi. Trochij szacunku do tradycji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?