0

@Radioactive9705 Prison Break - Auschwitz Edition


Marzy mi się taki porządny film o nim.

0

@Kgorecki2500 wiadomo to kiedy glupi zartuje?

6

3 października 1919 roku urodził się Kazimierz Piechowski. Autor jednej z najciekawszych ucieczek z KL Auschwitz. Razem z 3 innymi więźniami uciekł w przebraniach SS z obozu. Sam później z kolegami dołączył do armii polskiej, aby walczyć. Jeden z uciekinierów ukrainiec później był podejrzewany o kolaboracje z niemcami (co za niespodzianka).



A tu polecam jego opowieść o ucieczce. Prison Break Auschwitz Edition :)


Ps. Polecam tez jego ksiazke " Byłem numerem".

1

@Kvothe07 @bstryyy zamiast pomoc to go dobijacie, biednego wrzoda na zdrowym organizmie narodu @Marian_Pazdzioch

0

@NeroTFP1 a takie dobre sie wydawali, po kolendzie chodzili, zawsze heil hitler zawolali. No co sie z ludzmi porobilo.

3

@Safrani ostatnio widzialem fajny filmik jak to w niektorych rejonach gdzie nie mogli poradzic sobie z pozarami lasow, upraw itp. odchodzili pare km, robili kontrolowany pozar, wypalali, dzieki czemu ten duzy juz nie mial na czym sie rozwijac. Bystre, twarde chlopaki.

2

@Faro wydalenie ze sluzby za zlamanie etyki pracy.

34

I co z tego, ze real przegral? Jakby tylko chcieli to by wygrali.

0

Realowi nic nie chce wpasc. Trzeba zastosowac na to jeden manewr taktyczny, ktory pomoze.


0

@esem91 jak jest taki kozak to niech dotknie kogos z realu w poly karnym, a sedzie nie podyktuje karnego.

1

0

@Hindus arsenal potentatem do walki o LM to byl za czasow Henry`ego, a nie Wojtka.

0

@Hindus mowa tu bardziej o top of the top klubach, czyli ktore bily sie o puchar europy. Arsenal czy owczesne City do takich nie nalezaly.
Nawet jakby zaliczyc tych co wymieniles to ile ich jest? 8? Tacy hiszpanie, czy francuzi tyle to maja co roku w klubach w jednej lidze, a my o calej historii.

0

@urbipl troche smutne, ze musimy sie cieszyc tym, ze jakis ktos tam zagral chwile w jakims klubie, a znaczaca postacia w topowych klubach to byl Lewy, Kuba, Piszczu, Boniek i ewentualnie Dudek.

2

@Ojciec5tkidzieci setki razy obejrzany ten monolog o korei 2002 :D
Big brother tez fajny. "Ogołocili mnie" tez elegancki. A gimby nie znajo :)

@NeroTFP1 kamerka, na loze cesarska, a tam dziong dzion gdziong king, i nasz cesarz :D

0

3

Są na świecie rzeczy, które się fizjonomom nie śniły, rzekł niegdyś Ferdynand Kiepski, a taką jest 37 letni Lewy cisnący gola za golem i 34 letni Wojtek wracający z emerytury, aby bronić w Barcelonie.

4

@Kgorecki2500 tak go nie szanuja, ze w klubie sportowym nie dostanie karty multisport.

0

1

@Essos w piatek widze Cię w robocie,


@Objectivo tak jak mowi :D

8

@Kgorecki2500 z sowietami trzeba króciutko.

0

@La Pulgaa patrzac na askepkty takie jak wiek, cena, zarobki, gra, pozycja, chec odejscia, to chyba tylko Pau Victor jest takim kandydatem, lub Dominguez.

0

@marcin62 Po 1 nie rok, a miesiac, a po drugie tym razem to juz pewnik. Nie ma opcji, zeby bylo inaczej :D

5

Przychodzi redaktorek do pracy " O kurde, ale mi sie dzis nie chce. A dobra tam, napisze o neymarku i bedzie fajrant" :D

0

@Kgorecki2500 nie znam profilu, byl 1 w komenatrzu pod memtzenem to polinkowalem.

0

@Rhaan A) Memtzen to nie byle posel z tylnego rzedu, tylko kandydat xd na prezydenta.
B) Gosc klamie ludziom w twarz, a to nie jest byle pierdola
C) Albo wymagamy od nich jakis standardow, albo pozwalamy na dymanie samych siebie. Ja wole to 1.
D) Rzeczywiscie skala waznosci problemu Szkolnictwo vs glosowanie nad skladem komisji jest nieporownywalna, co nie znaczy, ze ktores mozemy bagatelizowac.

0

@KamQiX co nie zmienia faktu, ze glosowal przeciw odwolaniu tych 3 osob co widac na filmiku, a takze tu - https://www.sejm.gov.pl/Sejm10.nsf/agent.xsp?symbol=klubglos&IdGlosowania=62282&KodKlubu=Konfederacja, a potem chce robic debili z ludzi, ze on nie wiedziol.

0

@Rhaan bo memtzen to jedno, a tusk to drugie.
Memtzena trzeba ganic za robienie z ludzi debili, a Tuska trzeba ganic za rzady jesli robi cos zle (np. niech sie na powaznie ustosunkuje do zapowiedzi 5,19, tej nauki, podatku belki itd).

0

@KamQiX skopiowalem link z dolu, a ten z gory cytowalem z pamieci.
Jakby nie bylo milo, ze odnosisz sie do mniej znaczych szczegolow ww sprawy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?