Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 jak nie warto jak warto.
1 z modami (np othello) to bardzo przyjemna do ogrania.
2 z new balance to calkiem inna gra, ktora mozna ogrywac po kilkanascie razy.
0
@Muszynianka pobieralem alt to z 2 lata temu bylo. Miesiac czekalem.
1
@Kgorecki2500 nie no, polonezy mialy swoj czar :)
8
@gaucho104 nie problemem sa dzieci. Problemem sa niewychowane dzieci i ich zachowanie jak bydlo.
1
@4drian0 jesli to prawda to tylko jedna medna i wrzod na zdrowym organizmie narodu mogl to zrobic. Slyszalem jak krzyczal "panu sie zawsze chce wtedy kiedy mnie sie chce, i tego samego co mnie." Przyznaj sie @Marian_Pazdzioch
0
@JordiAlbion zatem #Freedom4PuertoRico :)
2
@Popitek12 tez jestem wielkim fanem Puerto Rico.
9
Najsmutniejszą rzeczą na świecie jest upływający czas.
Nie ma już żadnego z mojego ulubionego trio - Henry, Iniesta, Puyol.
Gavi i Yamal powodują, że znowu czuje coś więcej oglądając mecze, ale mimo wszystko to nie ta sama klasa. Obym za te kilkanaście mógł za nimi tęsknić równie mocno co i za trójką wyżej.
0
@lucas/catalan sowieci otwierajacy u nas firme to rzeczywiscie wydarzenie, wiec nie dziwie sie ze uroslo to do rangi wielkiego wydarzenia, ktore trzeba tak mocno celebrowac.
2
@Donnie_Darko wlasnie ogrywam po raz 4 days gone. Cud miod malina.
Tym razem bez zasobow obozow, z najprostszymi broniami. Absolutnie must have.
1
@tomek8756
0
@tadzik447 kto wpuscil rudego miedzy ludzi.
20
@Kapitan hawk można rozmawiać o gustach.
Ale kolega woli rozmawiać o faktach i ja to szanuję. :)
0
@Ostatnikrwawygang Tomek Surdel i BezPlanu jeszcze niedawno dali rade tam wjechac i zrobic spoko material, teraz nawet ich przewodnika porywaja, a byl on tam dosc znanym i szanowanym
5
@Ojciec5tkidzieci to polecam zobaczyć co się dzieje z Haiti. Kiedyś kojarzyło się z cudowną wyspą, palmy itp. a dziś to góra śmieci, gangów, porwań i niczego więcej.
23
Szczerze mowiac to nie moge sluchac tego wf`isty. Mial najlepsze trio z przodu, i w srodku i mu zrobili nazwisko. Przyszlo lepiej zorganizowane atletico to go LM wyjasnilo. W reprze wyjasnil go De la Fuente, ktory podobnym skladem zrobil lepszy wynik, a teraz w lidze 1 druzyny bez Mbappe nie ma nawet lidera tabeli, ale wazniaka to zgrywac potrafi.
0
@Luciano99 to nie bylo az tak zle skoro miales na aparat i kapielowki. Chyba, ze te gatki to po ojcu byly.
0
Ferran chcialby byc prawdziwym Shark, a wyszedl conajwyzej
0
@bartas97 kobiety zyja dluzej, aby cierpiec na starosc. Wczesniej maja okres i rodza dzieci. To wszystko, aby poczuc promil tego co czuje mezczyzna podczas przeziebienia.
0
@tomek8756 ale jak to na basenie nie bedzie bombelkow?:D
5
Kiedyś oglądałem jak młody Andres wchodził do pierwszego zespołu, potem dawał świetną zmianę w Paryżu z Arsenalem i tak dalej. Dziś patrze jak kończy cudowną karierę. Dla tych, którzy mieli tak samo mam jedno pytanie: nie odstąpił by ktoś miejsca u kardiologa? Do oddania mam miejsce u paru innych specjalistów. Dorzuce modne leki.
1
@FcPortoFan1999 juz nie jedziesz autobusem, ale przez to autobus nadal jedzie Toba :P
2
@FcPortoFan1999 juz wiem kto tak w autobusie capi, skoro sie raz w roku myje.
0
@NeroTFP1 ja tylko angielska, czar... to znaczy inna niz biala :)
0
@okiemtypera_lucaxx95 mam dosc podobnie. Zadna nowsza gra mnie nie rusza, oprocz Days Gone. Ogrywam po raz czwarty, tym razem bez zasobow obozu, tylko z tym co znajde, i bronie AK+pistolet(lub mini shotgun)+ kusza. Dopiero teraz czuje survivalowy charakter gry.
1
@NeroTFP1 nienawidze, smierdzi kupa, smakuje jeszcze gorzej, wyglad jak kupa w plynie i tyle.
#TeamHerbata
4
@kuz należy mieć na uwadzę, że dla basków spędzenie kariery w Athletic Bilbao to wcale nie niszczenie kariery, a już szczególnie dla rodziny imigrantów, którym ten klub dał więcej niż innym.
1
@cules100pro https://imgflip.com/i/95vr87
0
@BulaKG a masz jakies darmowe AI co potrafi eleganckie grafiki robic? Bo te co wyszukiwalem to syf i malaria
4
@michal26 trzeba tez patrzec na okolicznosci. Mial jasno okresllona wizje szerokiej gry ze skrzydlowymi, z czego Ansu i Dembus ladnie mu wypadali.
FdJ pod jego wodza zaliczyl najlepszy okres gry w klubie, wiec to nie jest tak, ze nigdy i nikogo nie rozwijal, podobnie jak i Balde.
No i swietnie czytal gre, ale slabo to realizowal wsrod pilkarzy. Pamietam jak w meczu z Getafe 0:0 pokazywal do Kounde, aby gral dluga pilke krosowa do Rapfi za linie obrony. Za 3 minuty Kounde to zrobil i poszla jedyna sensowna akcja tego meczu wlasnie w ten sposob.