Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tomek8756 chlop jak zobaczyl z kim sie zadaje
3
@Sulimo Al Bundy jest znanym feministą
I przykladny sasiad:
Tego drugiego tekstu uzylem na swojej plaskiej kolezance w liceum. Najlepiej zarobiony lisc na ryj w zyciu. Po 15 latach zobaczylem jakie sylikony sobie zrobila, i tak myslalem czy to nie po tym tekscie :D
1
@tomek8756 doktor Ferdynand Kiepski paru polityków już przyjmował w swojej prywatnej klinice psychiatrologicznej, i pare trafnych diagnoz postawił.
1
@tomek8756 milosc jest zdecydowanie przereklamowana :D
5
@NeroTFP1 wczoraj wyprowadzal jakiegos chlopca, chyba z autyzmem, albo tak wystraszonego. Caly czas do niego mowil, i trzymal do konca, aby sie tylko nie bal. urósł niesamowicie przez ostatni czas.
5
@kanver_ nie jestem jego specjalnym fanem, ale z faktami sie nie dyskutuje (niezaleznie od tego czy robi tylko tap in czy nie) - goleador znakomity, szczegolnie w tym wieku i na takim poziomie. Czapki z glow.
1
@RafaPL i w gazetach https://imgflip.com/i/97e6un
1
@A4ron czyli masz DNA barcy.
8
Lewandowski w lidze znowu swoje, pewien użytkownik tu sie mocno cieszy z tego :)
https://imgflip.com/i/97clfv
5
Jak Flick sie usmiecha i podnosi rece w radosci, to musi byc tłuściutko.
0
Raphinha wychodzi z dzieckiem albo chorym (cos w stylu autyzmu), albo tak zdenerwowanym, a Rapnha ciagle do niego gada i go uspokaja. Super, że nie traktuje go jako elementu ozdoby, i nie zapomina o byciu człowiekiem. Chyba najlepszy capitan od czasu Puyola.
1
@marcin62 Poza przegadanym/przebieganym lasem asasynow dodaje bardzo fajne watki do rozgrywki, no i dodaje tyle rozwiazan na rozgrywke, ze wspolczesne gry tyle nie maja. Sam np ogrywalem nekromante pod 2 miecze i byl mega fun. No i sam xardas daje 3 gildie, czyli tyle co masz w podstawce.
Jak ktos lubi prosta, rozgrywke sprzed 20 lat to ok, ja tam wole miec wybor, ale w tym samym swiecie. @Kgorecki2500 sam moze ogra i oceni, czy woli miec do wyboru 3 gildie, czy 12 + zapewne drugie tyle rodzai broni do wyboru, bo jedna gildie mozna ograc na kilka sposobow.
1
@Kgorecki2500 sniacy to nie przeciwnik.
Oto najwiekszy boss calego uniwersum.
Co do dwojki to ograj podstawke+nk, a potem sciagaj New Balance i ograj jeszcze raz. Zobaczysz, ze mody wyciskaja z tej gry soki, ktorych tam wczesniej nie bylo :)
17
20 października to smutny dzień. Tego dnia 2020 roku zmarł Dariusz Gnatowski, znany jako Arnold "w mordę jeża" Boczek. Strasznie to przeżyłem, bo chłop nie był w wieku do umierania, a wraz z Ryszardem i Andrzejem stworzyli trio, które zrobiło mi dzieciństwo i młode lata. Chorował na cukrzyce, a zmarł na zapalenie płuc i niewydolność oddechową spowodowaną covidem.
Czapki z głów za jego kreację, która będzie żyła zawsze w morde jeża
0
@Derean no niestety :( reszta to mniejsza lub wieksza egzystencja.
0
@agaFCB upał straszny, szczególnie dla kogoś kto życie zaczyna od 35 jak ja :D
5
Dwa dni temu, była ciekawa data, która mi umknęła, więc nadrabiam zaległości.
18 października 1927 roku urodził się Zdzisław Marchwicki. Fanom kryminalistyki to nazwisko wiele mówi, pozostałym może mniej.
Otóż był to tak zwany Wampir z zagłębia, czyli seryjny morderca z lat 1964-1970, skazany na śmierć za zabicie 14 kobiet i usiłowanie zabójstwa kolejnych 7. Sprawa była głośna, gdy ofiarą wampira stała się kobieta z rodziny Edwarda Gierka. Problem w tej sprawie jest tylko jeden. Otóż Zdzisław Marchwicki mordercą najpewniej wcale nie był. Wytypowano go, jako sprawcę, bo prawdziwego wampira nie udawało się złapać, a "sława" i strach przed wampirem ogarniał śląsk. Władza PRL musiała kogoś znaleźć więc dzięki niektórym faktom z życia wybór padł na Marchwickiego (a jego żona się do tego przyczyniła, chcąc uzyskać nagrodę za pomoc w jego ujęciu).
Historia Marchwickiego, jak i Piotra Olszowego ( który najpewniej był prawdziwym wampirem) była inspiracją do stworzenia 3 odcinkowej serii w serialu Kryminalni (2006 r. pt Tryptyk śląski - dostępne na cda). Gorąco polecam, absolutnie najlepsze 3 odcinki tego znakomitego serialu.
A tu podcast o Marchwickim:
@Kgorecki2500 @Radioactive9705
0
@rayan_7 bez aspasa bym sie cieszyl ze chociaz 150 daja i bral bym jak posel z 15 mieszkaniami dodatek na kolejne.
1
@FCB_dimiC dokladnie tak. Przypomniec trzeba, ze teraz mamy najlepszych wykonawcow lagi na robercika. Nie bedzie czego zbierac z bayernu.
1
Wchodzi Kiwior, wiec jest nadzieja dla @Kgorecki2500 ze arsenal te 2 brameczki straci :) Jakby jeszcze dotransferowali Bednarka w przerwie to juz na loozie :)
3
@tbas ale masz napinke :D
0
Jak United zmiażdzyło i rozsmarowało po ścianach Brendford 2:1 to już tej maszyny nic nie zatrzyma. Ipswich czy inne evertony już mają w oczach wizje twardego oklepu i masakry po 1:0.
1
@mordini123 chlop wzial i umarl na boisku, a to nielegalne jest. Mial farta ze tylko zolta.
0
Guardiola jak zwykle masterplan
Złoto :D
1
@Ziemny i to przeswiadczenie, ze wie sie lepiej mieszkajac na 2 koncu kontynentu, czytajac 1 strone internetowa od ludzi, ktorzy sa na miejscu i placa np skladki :D
0
Rambla o Flicku jak powiedzial, ze Wojtek nie bedzie gral
https://youtube.com/clip/Ugkx4OKy5zW0dQy_5sbbzJmPnflTFVcGNNH8?si=60pqbLlFW6xSNxxB
1
@Kgorecki2500 nawet jesli by byly takie dowody, to i tak sa sami sobie winni, bo kazdy mag chce byc troche mordowany. Wlasnie dlatego jest magiem.
1
@Comentateiro ciagle chroni go immunitet.
Tak swoja droga co to za popelina. Prezydent nie moze wykonywac czynnosci to ma zastepstwo i przewiduje to konstytucja. Posel ma wieczne l4 i uj, nic sie z tym nie robi, region bez posla...
8
18 października 2021 roku zmarł Wiesław "Wszywka" Janiszyn, znany niegdyś bohater youtubowej serii Kopsnij Drina, gdzie testował różnego rodzaju alkohole oraz Apropo de Facto, gdzie testował inne rzeczy i opowiadał o swoim życiu.
Historia tego człowieka jest zabawna i tragiczna zarazem. Wiesiek dał się poznać jako pozytywny człowiek, którego powiedzonka (np.
2
@Kessie szczególnie że uczucie dość szybko może minąć.