Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pojedzone Kupił gacie na kredyt, które spalił susząc farelką, po czym go żona porzuciła jak psa.
1
@Jakchcesz Myślałem, że ma więcej klasy. Najwyraźniej kto z kim przestaje, takim się staje
0
29 października 2000 roku na antenach TVN zadebiutował program Agent. Wzorowany na zagranicznym formacie De Mol w Polsce doczekał się 3 edycji (Francja - Hiszpania - Portugalia), i żałosnej karykatury w postaci Agent- Gwiazdy o której lepiej milczeć.
W programie uczestniczyło kilkunastu uczestników, którzy mieli wykonywać różne zadania z każdą kolejną edycją coraz ciekawsze i trudniejsze. W drugiej edycji uwielbiałem zadania kiedy na dziedzińcu opuszczonego gospodarstwa umieszczono kule, uczestnicy mieli jej bronić przed napastnikami, którzy mieli ją strącić oraz jak grupa miała w opuszczonym miasteczku dojść do kościoła, zabrać kolejnego uczestnika i uciec do bezpiecznego miejsca. W 3 edycji to juz się nie pierdzielili. Leżenie w trumnie z wężami, czy lot samolotem na siodełku na skrzydle to tylko niektóre.
Wśród uczestników był tytułowy agent, czyli osoba, która miała robić wszystko, aby zadań nie udało się wykonać. Niewątpliwą zaletą programu było to, że wygrywała go osoba, która sama najlepiej typowała kto jest agentem (co również bardzo angażowało widzów), a nie żadne układy, sympatie czy inne konkursy sms.
Zwycięzcą drugiej edycji był Bartosz Arłukowicz, późniejszy minister zdrowia i poseł sejmu RP i europejskiego.
Oprócz Wyprawy Robinson to reality show było naprawdę fajne i jest absolutnie moim top.
Ps. Program prowadził Marcin Meller, który był również genialny. Do dziś mam ciary jak mówi " Już wszystko wiadomo. Kto wygrał, kto przegrał, no i właśnie. Kto był agentem"
Tutaj jeden z ciekawych odcinków s3.
0
@Sulimo po takich ludziach jak tyn koles, albo ten gala widac czym sie rozni maly chlopiec (zeby nie powiedziec gowniarz) od doroslego faceta.
Mozna sie poemocjonowac chwile, podyskutowac, a ci siedza, spamuja tymi postami ktore nikogo nie obchodzsma, nic nie zmieniaja, zycia nikomu nie odmienia, obrazaja jakby sie wielka tragedia stala. Smiech na sali.
0
Wstałem rano i mam dokładnie tyle samo złotych piłek co męczennik z madrytu. No i elegancko, tak można zaczynać dzień.
Dobrze, że nie dostał bo ani klasy piłkarskiej, ani poza piłkarskiej mu brakuje do takich gigantów jak Ronaldo, Rivaldo, Ronaldinho, a szkoda by był wśród nich wymieniany.
2
To ile tych złotych piłek ma teraz vini?
0
@Filipem dzis w nocy przyszedl do niego nowy sponsor. Niechetnie bo niechetnie, ale go przyjal.
5
Doktor Ferdynand mówi ile złotych piłek będzie miał dzisiaj Vinicius
0
@CLS63AMG doktorze Ferdynandzie diagnoza?
1
Trzeba być epickim , że iść do TV i broniąc swoich kolesi wmawiać ludziom, że są kretynami i mają nimi być, i do tego mają się z tego cieszyć, bo chyba do tego się to sprowadza.
Sachajko (o ile się nie mylę wybrany z Pisu) na pytanie dlaczego u Macierewicza był muzykolog mówi: Tam były wybuchy, tam było bardzo dużo dźwięków. Kto to miał... - powiedział Jarosław Sachajko. Wtedy przerwała mu prowadząca. - Muzykolodzy? Pan sobie robi ze mnie żarty? Muzykolodzy będą badać dźwięki z kabiny lotniczej? - zapytała. (https://www.polsatnews.pl/wideo-program/debata-dnia-25102024_6841353/ ok 49:30).
Chłop uważa, że muzykolodzy (a konkretnie to akustycy, ale to chyba zbyt wielka wiedza dla pana posła) mają specjalistyczną wiedze o wybuchach w samolocie i po dzwięku to rozpoznają (bo przecież nic innego akustycy nie robią, tylko słuchają bomb).
0
@DonCarletto moze tak, moze nie. Kto wie co z jego glowie siedzi. Prowadzenie takiej marki jak United to jednak kuszaca oferta jak i praca w PL.
0
Mam przeczucie (czyli się nie sprawdzi), że United będą chcieli kogoś z dwójki Diego Simeone i Inzaghi (oczywiście po sezonie). Obaj pokazali, że potrafią budować klub i drużynę i robić wyniki, a w swoich zespołach osiągnęli już max.
Skoro moje przeczucie tak mówi, to znaczy że wezmą jakiegoś randoma, ale piszę na wszelki wypadek, ot tak w razie gdyby się sprawdziło :D.
1
@JordiAlbion Betis na Benito Villamarin
A) To Sevilla wiec cieplo
B) Stadion fajny (a po renowacji ma byc jeszcze lepszy)
C) fajna atmosfera
D) Najlepiej z Sevilla
E) za akcje zbierania misiów :)
1
@Bolton tego sie obawiałem. Czasami niewiele trzeba, aby przekroczyć linie :(
3
Opowiedział bym wam żart o realu, ale boje się, że go spale.
2
@jacobFCB @Kessie humor tak czarny, ze zaraz zalozy lancuchy i zacznie rapowac, a na koniec zajuma komus rower :D
5
Z racji wczorajszego meczu nie było kartki z kalendarza, dlatego dziś nadrobienie zaległości, a warto bo dwie fajne rocznice.
1. 26.10.2004 premierę miała miejsce gra Grand Theft Auto: San Andreas.
2. 26.10. 1984 roku premierę miał pierwszy Terminator, czyli film dokumentalny, który pokazuje jak będzie wyglądać nasza przyszłość jeśli nie ogarniemy AI :)
1
Lucas Vasquez po meczu:
Carletto po meczu:
Kibic barcelony po zdobyczach bramkowcyh realu:
2
Fajnie sie niektóre posty expertów starzeją. Lewy jak wiadomo to tylko na pustaka, albo tap in. Dlatego wczoraj 1:0 to solówka na 16 metrze, po kapitalnym trzymaniu pozycji i wyjściu na solo. Potem z dyńki z 10 metra, a jak był na pustaka to słupek, a następnie na 2 kontakty nie trafił w bramkę :)
2
Może i real przegrał 0:4, ale jakby chciał to by wygrał 4:0.
0
Zapis z konferencji prasowej Carletto po meczu z Barcelona:
0
@D10SLEO
2
W 1 polowie pierdyliard spalonych realu.
W 2 polowie pierwsza akcja, nieudana pułapka spalonego realu i gol.
Flick: https://imgflip.com/i/9815uu
0
@Visca_eezzy asystent flicka po ktoryms golu wyskoczyl do lawki realu, flick musial go tam uspokajac i przywolac do porzadku.
0
Lewandowskiemu sie dembele włączył.
1
@Kgorecki2500 jak tak bedziesz żarł te rogale to bedziesz gruby, zadna cie nie zechce, i umrzesz samotny i otyly.
Lepiej je oddaj komus kto juz jest samotny, stary i otyly, takze adres na priv daje :D
1
@xvcWinterSoldier ja kupilem takie z "zausznikiem" z lenovo aliexpress za 30 pare zloty i fajnie sie uzytkuje.
9
@JohnnySilverhand na miejscu KO wzialbym to pod uwage. Taki expert w dziedzinie futbolu, musi sie znac sie takze na polityce, szczegolnie w aspekcie agenturalnym :D
1
@Kgorecki2500 robienie komus smaka, bez mozliwosci zaspokojego go grozi kara 45 lat na syberii, lub grzywna 2,17+ vat. Takze jestes u prokuratora.
5
@korni20 karnym dla realu :)