Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@Kgorecki2500 nie wiem jak mozna na powaznie brac slowa przydupasa imperatora, ktory nawet wlasnego zdania nie ma, o kregoslupie moralnym nie wspominajac
0
@Sulimo seriale lat 90 i początku 2k = Top of the Top.
0
@ProMILs Będziesz Miał Wypadek.
1
@Kinginiesta tak z doswiadczenia wiem, ze to trzeba sie cieszyc i wspominac chwile ktore byly, a nie smucic, ze juz go nie ma.
Schroniska pelne sa fajnych futrzakow, ktore czekaja.
2
@Rastafarnianin
1
@tomek8756 Edzio listonosz człowiek wesoły
Choć wyrzucali go nie raz ze szkoly
1
@jacobFCB potwierdzam. Bylem zaszczepiony i zadnego raka szyjki macicy nie mam. Ba powiem wiecej, nawet zadnego przeziebienia czy grypy szyjki macicy nie mialem.
5
Październik minął więc jakieś podsumowanie się należy.
Otóż nagrodę Najmniejszego Wpierdzielu otrzymuje Deportivo Alaves, które otrzymało tylko 3 bramki od maszynki Herr Flicka. W pokonanym polu zostawiło Real Madryt i Bayern Monachium, które zaaplikowało sobie wpiernicz po 4 gole.
Zwycięzcom gratulujemy !
0
@sergio5 - Pau czemu cie nie bylo ostatnio w szkole? Gdzie twoje zadanie z matematyki, czemu jestes nieprzygotowany?
- A bo widzi pani, musialem z kolegami naebac realowi i bayernowi
- To cie nie usprawiedliwia, jutro przychodzisz z mama !
2
@tomek8756 @Luciano99 robota jest od roboty, a nie tylko zabawy, wolny czas i inne takie
0
@Tomcio pamietam, ze jak uciekalem przed dinozaurami i wrocilem do domu to uwielbialem go ogladac, mimo ze nigdy nie wiedzialem na jakim kanale lecial, ale i tak szukalem :)
31
Lewy 2 lata temu mowil mlodym gaviemu i pedriemu, zeby sie uczyli angielskiego. Mial racje :D
4
31 października 2015 zmarł Thomas "Toivi" Blatt był więzień obozu koncentracyjnego w Sobiborze. Dlaczego o nim warto wspomnieć?
Otóż kilkukrotnie wspominałem już szanownemu gronu Rambli postaci, które uciekały z obozu KL Auschwitz (np Edek Galiński, czy Kazimierz Piechowski), a Toivi Blatt jest uciekinierem z obozu w Sobiborze. Nie jest to jednak ucieczka taka jak wspomnianych wyżej panów to znaczy dzięki sprytowi i świetnemu planowi. Toivi Blatt razem z innymi więźniami obozu uciekli w masowej ucieczce więźniów (uciekało ich około 500-600), a przeżyła około połowa. Na temat tej ucieczki powstały 2 filmy fabularne, i kilka dokumentalno-fabularnych. Warto je obejrzeć, bo historia ucieczki z Sobiboru jest warta uwagi
@Radioactive9705 @NeroTFP1 @Kgorecki2500
Toivii Blatt w obozie stracił rodziców i brata, z którymi został rozdzielony przy selekcji. Zmarł w wieku 88 lat, dwa tygodnie po rocznicy ucieczki z obozu.
0
@MysticCat jest jeszcze czas przetworzenia tej ropy i dostarczenia do stacji, wiec de facto tankujesz "rope" kupiona jakis czas wczesniej.
Jednakze, za czas jakis raczej nie kupisz na stacji paliwa kupionego dzis po cenie adekwatnej do dzis (takie mam przeczucie), takze rzeczywiscie to dlaczego ceny utrzymywane sa na takim poziomie jest bulwersujace i trzeba by to wyjasnic.
2
@joloskyy na ali mam to samo, tylko że za 1/3 ceny + wiem, że mnie chińczyk nie oszuka jak to miałem w wielu przypadkach w Polsce. Ubrania kupuje tam od 6 lat i jeszcze nie natrafiłem na żaden przedmiot, który użytkuje i mi się w tym czasie rozwala. Po co mam zatem płacić za to samo kilka razy drożej, jak @TheNekro94 zauważył?
2
Chińczycy to jednak inny wymiar obsługi.
Kupiłem 3 częściowego garniaka i koszule za 186zł. Jednak mi nie potrzebny, więc odsyłam. Zapakowane, wysłane wczoraj po południu. Dzisiaj jeszcze kurier nie zabrał, a na aliexpress komunikat "Ze względu na historię twoich zakupów i zwrotów pieniądze wysyłamy szybciej", wchodzę na karte i kasa jest. Polakowi jak mi wysyłali zepsute produkty to musiałem grozić konsekwencjami i wystawiać negatywne opinii, żeby zgodnie z prawem zwrócił mi całość kosztów.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@tomek8756 bo to menda, zlodziej, i wrzod na zdrowym organizmie narodu !
Dobrze mu ferdus powiedzial, tak ma byc
1
@Kgorecki2500 no coz, bede musial pogadac z tymi, co ich wynajalem, znowu spierdzielili robote :D
0
@Wasacz_ no wlasnie... trudno, moze nastepnym razem :)
@Kgorecki2500 czy teraz bedziesz pierdzielil jak ferdek w zaczadzonym umysle? Np ze Vini jest fajny i chce tylko grac w pilke, a na koniec wezmiesz kredyt na wesele?
1
Bardzo fajny spot babeczek z ampf futbolu. Oby im się tam wiodło
https://demotywatory.pl/5273202/A-moze-by-tak-przerzucic-nasza-kibicowska-uwage-z-pilkarzy-na
0
@barcacrew23 ja tam wole bardziej tradycyjne kobiety. To znaczy takie bez kut..... :D
40
@ArcziArtt "chęć pomocy" - jakie to wzruszające, jakie to szczere. No prawie sie popłakać można.
8
@ViscaelBarca2007 tymczasem pewien klub
https://imgflip.com/i/98fbok
3
@7black4 próbował. Przegrał 0:4.
0
(Czytane głosem Wołoszańskiego)
Wydarzyło się to w 2024, a konkretnie w lipcu tego roku. W Barcelonie zaszły zmiany, lecz dopiero niedawno ujawnione fakty pokazują, że byliśmy karmieni sprytnie spreparowaną wersją rzeczywistości. To nie Hansi nauczył tamtejszych żołnierzy zapierd***. Tym, który ich do tego zmusił był Pablo Martín Páez Gavira, znany pod pseudonimem Gavi. Jest to bardzo prawdopodobne, gdyż sam był znany z tego, że zapierd**** po boisku jak dziki. Ile jeszcze takich historyjek skrywa przed nami rzeczywistość :)
1
@NeroTFP1 ostatnio sie troche wciagnalem przez rocznice Marchwickiego. Czlowiek docenia, ze sie urodzil w miare normalny, a nie tak zniszczony jak np Pękalski.
1
@Pawlak1992 albo nie w szczepionke.
2
@sonek Art. 134. [Prezydent Rzeczypospolitej jako najwyższy zwierzchnik Sił Zbrojnych]
1. Prezydent Rzeczypospolitej jest najwyższym zwierzchnikiem Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej.
3
@Radioactive9705 o takich sie mówi pół człowiek, pół litra.