Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub_87 Yamala i Cubarsiego.
0
Lewandowski 5 goals in 4 matches.
Raphinha 5 goals in 4 matches.
0
@IronMan43 slynna kanapkowa rewolucja z lotem na madere w tle. Taka sama żenua jak i to :D
1
@Michael27061990 jak jeszcze dobrze gotuje to wyrazam gotowosc do adopcji. Jestem starym dziadem, nie bedzie trzeba mnie wychowywac. Czasem obiadem i prezencik i mozecie sie mna chwalic komu chcecie. Lepiej sie zastanowcie, drugiej takiej okazji nie bedzie :)
12
Pisowcy w izbie, w której powinni pracować, ustanawiać prawo itp robią owację i skandują imię swojego wybawiciela, licząc że jego wygrana przywróci ich do koryta. Czy są w tym kraju granice żenady, której politycy nie są w stanie przekroczyć? Chyba niestety znam odpowiedź.
3
@Radioactive9705 i to dobra decyzja.
1. Pierwsze pol roku wytargal nas na 2 miejsce, a wtedy stach byl zeby chociaz w top4 byc.
2. Zdobyl mistrzostwo, ktore w dobie zycia na kredyt byla bardzo wazne. Brak trofeum po wyprzedarzy majatku klubu moglby miec spory negatywny skutek
3. Wepchnal sporo mlodych do 1 druzyny - Balde, Yamal, Cubarsi, a to genialny kapital.
Na koniec okolicznosci go przerosly, ale zrobil naprawde duzo.
0
@urbipl a w środku toczy się wojna i myśli "łajza komunistyczna będzie mi renomę psuć, no nie wytrzymie
1
@Pojedzone z chłopca w niedobrze nałożonej czapeczce, który musi pytać o drogę wyrósł Pan Prezydent. To dopiero american dream.
9
@NeroTFP1 Real wygrał, tylko inne drużyny strzelały więcej goli, ale to nic nie znaczy. Jakby chcieli to by też strzelali.
6
Z tym ogloszeniem trumpa na krola to bym jednak uwazal, to do konca tak nie wiadomo.
https://imgflip.com/i/99eio3
1
@xvcWinterSoldier
0
Szczerze mowiac nie spodziewalem się, ze Donald wygra, a juz z taka przewaga to zupelnie, ale nie mam z tym problemu, bo mi to bylo dosc obojetne (chociaz od prezydenta USA wymagalbym wiecej niz bycie chamskim prostakiem).
Tutaj jest cos co mnie uwiera. Jak mozna byc takim zeby o urzedujacej vice prezydent najwiekszego sojusznika naszego kraju pisac, ze zostala zwolniona przez kogos innego (nawet jesli to tylko parafraza). Vateusz po raz kolejny udowadnia, ze jest zalosny.
16
@Ptasior akurat ten sowiecki idiota na nic lepszego nie zasluguje. Skoro tak sobie upodobal obrazanie nas, domaganie sie cudow za nic, a na koniec pozywanie nas do miedzynarodowego sadu, to teraz niech sobie ublaga laske u putina.
0
@partymaker akurat posiadanie XD dzisiaj ma duze, szczegolnie na tej stronie :)
1
@MesQueUnClub96 mysle, ze wszyscy rowniez zalujemy ze nie urodziles sie na 2 koncu swiata.
2
@Kapitan hawk
4
Sprzedam mieszkanie. Tanio. 200k za całość. Proszę nie pytać czemu tak tanio, tylko kupować, bo mi sts czy efortune zamknął, a Trump to pewniaczek, że ohoho. Zachęcam do tego samego, lecimy z tym, tworzymy historie !
3
@MesQueUnClub_87 i on uczy dzieci. Ja aż sie boje myśleć na jakie strony wchodzi ten niby grzeczny i ułożony @NeroTFP1
3
Nie wiem co dziś święty Donald powie, ale się domyślam :)
https://imgflip.com/i/9983au
4
@tomek8756 https://imgflip.com/i/99466s
1
@NeroTFP1 @Lucyfffer najpierw zmarnowała podatki w publicznej szkole, teraz chodzi i tlen marnuje.
1
@Luciano99 dla mnie DA = aby byla dobra rozwałka łotrzykiem dwusztyletowym. Jako, że w trailerze tego nie widziałem, to tylko inwestycja 2$ w dowload premium, ściągne ogram raz i zapomne.
0
@Rewolucja123 tylko uwazaj z sexem. Od tego maly krok, a bedziesz musial rozmawiac z kobieta
0
@q1 ja wypelniam na 2 portalach. Bylem na wiekszej ilosci, ale na innych przychodzila 1 ankieta na pol roku. Duzo zalezy od tego jaka masz metryczke. Jak jestes z duzego miasta, masz duzo rodzine, samochodz, netflixa i inne tego typu to masz troche wiecej ankiet. Generalnie po kilkadziesiat zl moze sie udac.
0
@zodiak_10 Lucjusza to sie nie da tak latwo na alkohol nabrac, jest twardy i nieustepliwy ze hoho
0
@Rewolucja123 o taki
https://kultura.onet.pl/film/wywiady-i-artykuly/lucy-lawless-wojownicza-ksiezniczka/wx8492b
1
@Wasacz_ gorszego gniota od dbs raczej nie zrobia, ale i tak spodziewam sie mizeri.
Znowu bedzie "czesc, jestem przeciwnikiem - a ja jestem goku i mam nowa transformacje, bijmy sie"
12
@JohnnySilverhand wybacz nam, że nie znamy się na futbolu. My ciągle myślimy, że liczy się to co wpadnie i jest uznane, zamiast tego ile mogło wpaść, albo nie było uznane.
I zamiast hejtować senior herr @Luciano99 to polecam podpatrzeć nieco kreatywności i dystansu, którego jednemu z was brakuje :D
0
@Toretto jaki goat, za takie pomowienia to powinien paragraf byc :D
2
Marian Janusz Heinrich Gottlieb Paździoch von Bibersztajn - najbardziej styrany przez żonę mężczyzna w historii polskiej TV. Może i jest menda... napewno jest menda ale też człowiek https://www.facebook.com/reel/1803827610155076
@tomek8756