0

@MessiForeverTheBest owszem, zaiste są duże zastrzeżenia co do przygotowania i przeprowadzenia, ale razem z doświadczeniem Milgrama dużo wniosły do badań nad wpływem "autorytetów" na niegodziwe działania innych ludzi.

4

@Marian_Pazdzioch Panie, nie obrażaj pan, bo ja pana nie obrażam w morde jeża. Bo Pan to tylko wódkie pić umiesz i nic więcej. No może jeszcze żarówke i papier z kibla podprowadzić.

5

Zmarł Philip Zimbardo, autor jednego z najbardziej znanych experymentów z dziedziny psychologii i socjologii. W ramach tego experymentu zamknięto ochotników w prowizorycznie skleconym więzieniu w podziemiach uniwersytetu i wcielono ich w rolę więźniów i strażników. Experyment zakończono w połowie planowanego terminu ze względu na dość niebezpieczne zachowania więźniów.
Experyment miał na celu zweryfikowanie jak anonimowość, autorytet przełożonych lub stanowiska oraz okoliczności wpływają na zachowanie ludzi wobec innych. Jest to dla mnie o tyle ciekawe, bo daje dużo do myślenia w kontekście jak okoliczności KL Auschwitz wpływały na zachowanie kapo i esesmanów.
Zimbardo miał 91 lat.

0

@jacobFCB światowej sławy doktor F. Kiepski wydał na ten temat jednoznaczną opinie lekarską:


6

1

@Kgorecki2500 natrafiłem na filmik gdzie łączą się nasze ulubiene uniwersa :D


1

@norbi77 z ta miloscia to tez nie ma co sie przyzwyczajac, raz dwa i po klopocie


1

@Popitek12 https://youtube.com/clip/UgkxVWW3jkDnJDEvRJTOFHiIau02vEZAvrwe?si=wJD8s8eAJTyhdYZD

2

@Marian_Pazdzioch chyba jednak nikt mu nie zasadzil kopa gdzies kiedyś jakoś :)

1

@Stinger_ bardzo dobry odcineczek. Jeden z moich ulubienych.
@rasta212

:)

1

Wieczorek, pora na relax, i myślę że zasługuję na rozrywkę na najwyższym poziomie.
Dlatego wlatuje Świat Według Kiepskich z odcineczkiem Ziarno, czyli jak Ferduś zdemoralizował anioła :D

2

@Kgorecki2500 wszystkie gothici z modami opisanymi wyzej ogralem juz 130 razy. I nie powiedzialem ostatniego slowa. Narazie trzeba zaspokoic czesc serduszka w postaci Days Gone, bo to dopiero 4 raz :D

@DonCarletto za 1 returninga odbilem sie po wejsciu do miasta, za 2.0 moze 3 kroki dalej (jak zginalem od braku wytrzymalosci podczas rozmowy z npc :D). Ale teraz z new balance jest juz tak mocno dopracowany, rozbudowany i naprawiony ze z checia cisnac mozna. Mimo wszystko zagranie magiem wody czy nekromaanta w gothicu to jest sól tej gry :)

0

@DonCarletto do 1 polecam othello moda.
Do 2 new balance - tyle nowych klas gildi i mechanik oraz gry, ze mozna ogrywac pierdyliard razy.

7

@NeroTFP1 a ze wzgledu ze trenerem jest katalonczyk to awansem 3 karne dla realu.

9

@NeroTFP1 z czego:
Paczkomaty są bardzo pożyteczne.
Żabki są pożyteczne.
Kościoły są.

1

0

@KochamInieste Panie, bierzesz pan Days Gone, siadasz i grasz. To nie ma co sie pierdzielic w jakies dziadostwa jak jest produkt Premium.

2

@Kgorecki2500 swoj chlop. Widac ze nie przyszedl tylko po to zeby pocalowac gomeza w dupe.

0

@Kgorecki2500 ja tez jestem we szoku jak i on


1

@Trojanek23 X to ludzie, ktorych doroslosc przypada na przelom wiekow. Co do nazwy sa rozne wytlumaczenia. Jedni mowia, ze to od komputerow ktore sie dynamicznie rozwijaly, inni od zakonczenia XX wieku. Zwani czasem boomerami.

Z to ludzie urodzeni pod koniec wieku, lub w 1 dekadzie XXI wieku, nie znaja swiata bez internetu, wszystko maja na wyciagniecie reki, jak w Zoomie, stad najpewniej nazwa pokolenia Z.

4

@TheNekro94 czyli pewnie ma duze cycki ze pracuje z bledami 1,5 roku i nadal ja trzymaja :D
Znam ten bol, w mbanku mialem podobnie. Reorganizacja i kapitalny zespol zmienil sie w tragiczny, a ja zbieralem zjeby za imbecyli co 2 zdan ze zrozumieniem nie potrafia przeczytac (np jak mowili, ze nowe srodki to jak pani wysle kase na 2 konto i wroci je znowu do nas, to beda nowe srodki).

1

@Jakchcesz Starego obozu?


0

@Sulimo ale dzieki temu uratuja planete, czego nie rozumiesz ekolofobie?

1

W październiku umknęła jedna ważna data.
5 października 1978 premierę miał ten jakże wspaniały film prosto od braci z Azji. Za młodu terroryzowałem telewizor i nie dawałem się od niego oderwać jak leciał Terminator 2, Predator, i to arcydzieło :)
https://www.filmweb.pl/film/Pijany+mistrz-1978-40692

8

@Pedri16Future "A jeśli chcecie więcej zatrzymań to zostawcie lajka, zostawcie suba i do następnego odcinka. W linku w opisie patronite, w którym materiały z celi grypsującej, tylko dla wspierających od srebrnego poziomu"

1

Dlaczego psy nie graja w reprezentacji Polski? Bo odstają poziomem od piłkarzy.
https://demotywatory.pl/5271214/Nikt-mu-nie-odbierze-pilki

2

@Kgorecki2500 ale nic ladniejszego od tego nie zobaczysz https://demotywatory.pl/5271042/Niecodzienna-przyjazn

1

@pt9 @misterio patrz na tego, burzuj jeden. Urlopy tylko w glowach.


3

@Comentateiro i bardzo kufa dobrze. Taki kajma z 15k subow, a streamuje tylko gothica potrafil wyciagnac 4k na streamie za to ze gra w gre, a ja za swoje odsetki z calego zycia po 1-2k miesiecznie podatku to cos tu jest nie tak.

2

@Pedri16Future byl tez typ co sobie na pol reki zrobil Kukiz 15 :D Co ci ludzie maja we lbach to nie wiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?