La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1054 Culés

0

Z czego wynika nazwa Pokolenie x i pokolenie z?

0

@Trojanek23 Z latami urodzenia. Z to koło 2000. a X lata 65-80.

1

@Trojanek23 X to ludzie, ktorych doroslosc przypada na przelom wiekow. Co do nazwy sa rozne wytlumaczenia. Jedni mowia, ze to od komputerow ktore sie dynamicznie rozwijaly, inni od zakonczenia XX wieku. Zwani czasem boomerami.

Z to ludzie urodzeni pod koniec wieku, lub w 1 dekadzie XXI wieku, nie znaja swiata bez internetu, wszystko maja na wyciagniecie reki, jak w Zoomie, stad najpewniej nazwa pokolenia Z.

0

@mordini123 A co jest pomiędzy 1980, a 1999 ?:)

0

@MesQueUnClub_87 Milenialsi czyli Y do 1996

konto usunięte

0

0

@Szklaner szczerze mówiąc,to nadal nic nie wiem xe

0

@Szklaner Boomerzy to ci urodzeni w "baby boom" po Drugiej Wojnie Światowej. Pokolenie X to raczej potomstwo boomerów

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?