Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jedrek7000 gdzies mozna obadac za free?
2
@Stinger_ ten upadek jest przykry. Harry byl szanowanym troskliwym policjantem, a teraz jest recydywista, ktory napada na sklep.
2
@tomek8756 nie wiem kto to, ale wyglada jak jeden z miliona klonów dziuń, które chodzą w każdym mieście.
3
@Kgorecki2500 @Kessie https://imgflip.com/i/96h0zm
4
@barcelonaLM i jak znam zycie za chwile powie, ze tusk rozbroil Polske i jestesmy bezbronni. Taka to potezna armia.
7
Weekendzik to dobry czas na spotkanie z kulturą.
Na dzień dobry arcydzieło pt. Król Lew. Dubbing polski - absolutnie mistrzowski.
3
@RoberDzik Argentynie z 2 powodow
98%: kraj ma potworne problemy, futbol dla nich jest mega odskocznia od codziennosci, wiec niech maja ten powod do zadowolenia (Hiszpania tez ma swoje problemy, ale duzo mniejsze)
2%: Niech ten Messi wycisnie wszystkie soki do konca swojej kariery jakie sie da.
8
Flick: Nie wolno wam trenować w domu !
Kounde: https://imgflip.com/i/96gex9
0
@MeAndSwan co do Pety to mi strasznie szkoda, ze nie zaangazowali jej do terminatora 3, bo byla jedna z kandydatek. Jestem przekonany ze ten film bylby wtedy duzo lepszy.
4
@Hosh moze i tak, przy czym sam Paul Scheuring przyznal, ze pomysl zaczerpnal z shawshank
1
@Sulimo Warto tez zaznaczyc, ze kultowy prison break garsciami czerpal z Shawshank.
Tak samo dziura w scianie, tak samo wynoszenie kamykow po troche na spacerniaku itp.
3
@Kgorecki2500 kiedys moj brat musial ukrywac, ze ma wyzsze, zeby sie dostac do tego woja :D
1
Piekne to były czasy. Za złotówkę człowiek mógł kulturalnie zjeść maczugi i popić kulturalnie oranżadę, w szkołach nie straszył żaden @NeroTFP1 , nikt nigdzie nie wstawiał zdjęć ładnych chłopców szukając atencji. No i ramówka
14:00 -
14:30 -
15:00 -
15:30 - obiad
16:00 -
16:30 -
17:00 -
Dopiero potem życie. I komu to przeszkadzało?
0
@NeroTFP1 "ciekawe skont wzion na to pienionszki" - nie tak dawno jak go zatrzymywano i mial pokryc swoje dlugi to mial rzemoko na koncie raptem 2 dolary.
0
@Ojciec5tkidzieci Wiemy wiemy, somsiad raz robil przyjecie bez takich okazji to co zrobiles?
@NeroTFP1 kto wymyslil, ze to dzielo szatana? KK. Dla nich wszystko co nie przynosi im wladzy i kasy to dzielo szatana
2
@Kgorecki2500 schlodzony wchodzi jak zloto.
0
Bardzo bym chciał, żeby to Barcelona wyciągała takich graczy za 6-9 milionów, i żeby to potem inne kluby były gotowe wyciągać grubą kasę za nich. Taki jeden zawodnik na 2-3 lata powinien się tu pojawiać. Przykład taki Yaya Toure.
1
@Kessie no, a o zarobieniu to juz mowy nie ma :)
1
@Kidd a o tym, ze realowi nalezal sie rzut karny to ani slowa.
0
@tomek8756 wymienil tyle rzeczy, ze sam sie zaczalem zastanawiac czy tusk mnie nie torturuje.
3
@NeroTFP1 a jako, ze tego nie zrobila to jest nadal Świątek. Tak o.
3
@Kapitan hawk panie rusz pan pacynią. Przeciez jako niezalezni dziennikarze, o obiektywnym spojrzeniu najpierw musza sprawdzic wszystki powiazania tuska z ta afera zanim cokolwiek powiedza.
1
@Piotii16 https://moneteo.com/rankingi/kredyty-gotowkowe
zacznij od porownania sobie obecnych ofert. Jesli nie bedziesz brac w swoim banku to z pewnoscia wyciag z konta z wplywami mozesz wziac. Dziewczyna podobnie
Ps. chociaz co do formalnosci to pewnie dopiero po wniosku cos bedzie, wiec narazie sobie tylko porownaj.
2
@partymaker jak mozna tego skrotu nie znac
0
@MesQueUnClub_87 na jesien i zime kocyk jest moim najlepszym przyjcielem i nie zostawie go nawet za cene kilogramow :D
1
@Hosh Dalai Lama XIV w tym wieku byl juz przywodca religijnym i panstwowym, i do tego na uchodzctwie, czyli mozna. Zatkao kakao?
0
@MesQueUnClub_87 dlugo czy nie, ja sie ciesze, ze wkoncu ruszylo, bo od dawna bylo ciagle w przedziale 95-98, a jak jest ponizej 90 to dla mnie sukces.
Za mlodu zdarzylo mi sie stracic 16kg w miesiac, ale po 30stce stracenie 2kg bez jojo bylo duzym wyczynem.
@szymonekk to by sie zgadzalo, taki umiesnionych nog od biegania i chodzenia to ja w zyciu nie mialem. Az sie balem ze mnie powolaja na ktorys mecz zamiast ferrana :D
3
@Zoker jestem na diecie obrotowej - gdzie sie nie obroce tam żre i tak od ponad 30 lat.
2
Chcialem sie pochwalic. Wkoncu udalo mi sie zejsc do wagi ponizej 90 kilo ! :)
Cale lato biegalem, chodzilem dlugie dystanse, i na silowni - schudlem 3 kilo, przyszla jesien, schowalem sie pod kocem i poszlo 5. Nie rozumie swojego organizmu, ale oby tak dalej :D
1
@Kgorecki2500 ogarnij sobie othello moda, duzo dodaje, duzo fajniej sie gra.