0

@jedrek7000 gdzies mozna obadac za free?

2

@Stinger_ ten upadek jest przykry. Harry byl szanowanym troskliwym policjantem, a teraz jest recydywista, ktory napada na sklep.

2

@tomek8756 nie wiem kto to, ale wyglada jak jeden z miliona klonów dziuń, które chodzą w każdym mieście.

3

4

@barcelonaLM i jak znam zycie za chwile powie, ze tusk rozbroil Polske i jestesmy bezbronni. Taka to potezna armia.

7

Weekendzik to dobry czas na spotkanie z kulturą.
Na dzień dobry arcydzieło pt. Król Lew. Dubbing polski - absolutnie mistrzowski.

3

@RoberDzik Argentynie z 2 powodow
98%: kraj ma potworne problemy, futbol dla nich jest mega odskocznia od codziennosci, wiec niech maja ten powod do zadowolenia (Hiszpania tez ma swoje problemy, ale duzo mniejsze)
2%: Niech ten Messi wycisnie wszystkie soki do konca swojej kariery jakie sie da.


8

Flick: Nie wolno wam trenować w domu !
Kounde: https://imgflip.com/i/96gex9

0

@MeAndSwan co do Pety to mi strasznie szkoda, ze nie zaangazowali jej do terminatora 3, bo byla jedna z kandydatek. Jestem przekonany ze ten film bylby wtedy duzo lepszy.

4

@Hosh moze i tak, przy czym sam Paul Scheuring przyznal, ze pomysl zaczerpnal z shawshank

1

@Sulimo Warto tez zaznaczyc, ze kultowy prison break garsciami czerpal z Shawshank.
Tak samo dziura w scianie, tak samo wynoszenie kamykow po troche na spacerniaku itp.

3

@Kgorecki2500 kiedys moj brat musial ukrywac, ze ma wyzsze, zeby sie dostac do tego woja :D

1

Piekne to były czasy. Za złotówkę człowiek mógł kulturalnie zjeść maczugi i popić kulturalnie oranżadę, w szkołach nie straszył żaden @NeroTFP1 , nikt nigdzie nie wstawiał zdjęć ładnych chłopców szukając atencji. No i ramówka

14:00 -


14:30 -

15:00 -

15:30 - obiad
16:00 -

16:30 -

17:00 -


Dopiero potem życie. I komu to przeszkadzało?

0

@NeroTFP1 "ciekawe skont wzion na to pienionszki" - nie tak dawno jak go zatrzymywano i mial pokryc swoje dlugi to mial rzemoko na koncie raptem 2 dolary.

0

@Ojciec5tkidzieci Wiemy wiemy, somsiad raz robil przyjecie bez takich okazji to co zrobiles?



@NeroTFP1 kto wymyslil, ze to dzielo szatana? KK. Dla nich wszystko co nie przynosi im wladzy i kasy to dzielo szatana

2

@Kgorecki2500 schlodzony wchodzi jak zloto.

0

Bardzo bym chciał, żeby to Barcelona wyciągała takich graczy za 6-9 milionów, i żeby to potem inne kluby były gotowe wyciągać grubą kasę za nich. Taki jeden zawodnik na 2-3 lata powinien się tu pojawiać. Przykład taki Yaya Toure.

1

@Kessie no, a o zarobieniu to juz mowy nie ma :)

1

@Kidd a o tym, ze realowi nalezal sie rzut karny to ani slowa.

0

@tomek8756 wymienil tyle rzeczy, ze sam sie zaczalem zastanawiac czy tusk mnie nie torturuje.

3

@NeroTFP1 a jako, ze tego nie zrobila to jest nadal Świątek. Tak o.

3

@Kapitan hawk panie rusz pan pacynią. Przeciez jako niezalezni dziennikarze, o obiektywnym spojrzeniu najpierw musza sprawdzic wszystki powiazania tuska z ta afera zanim cokolwiek powiedza.

1

@Piotii16 https://moneteo.com/rankingi/kredyty-gotowkowe
zacznij od porownania sobie obecnych ofert. Jesli nie bedziesz brac w swoim banku to z pewnoscia wyciag z konta z wplywami mozesz wziac. Dziewczyna podobnie

Ps. chociaz co do formalnosci to pewnie dopiero po wniosku cos bedzie, wiec narazie sobie tylko porownaj.

2

@partymaker jak mozna tego skrotu nie znac


0

@MesQueUnClub_87 na jesien i zime kocyk jest moim najlepszym przyjcielem i nie zostawie go nawet za cene kilogramow :D

1

@Hosh Dalai Lama XIV w tym wieku byl juz przywodca religijnym i panstwowym, i do tego na uchodzctwie, czyli mozna. Zatkao kakao?

0

@MesQueUnClub_87 dlugo czy nie, ja sie ciesze, ze wkoncu ruszylo, bo od dawna bylo ciagle w przedziale 95-98, a jak jest ponizej 90 to dla mnie sukces.
Za mlodu zdarzylo mi sie stracic 16kg w miesiac, ale po 30stce stracenie 2kg bez jojo bylo duzym wyczynem.

@szymonekk to by sie zgadzalo, taki umiesnionych nog od biegania i chodzenia to ja w zyciu nie mialem. Az sie balem ze mnie powolaja na ktorys mecz zamiast ferrana :D

3

@Zoker jestem na diecie obrotowej - gdzie sie nie obroce tam żre i tak od ponad 30 lat.

2

Chcialem sie pochwalic. Wkoncu udalo mi sie zejsc do wagi ponizej 90 kilo ! :)
Cale lato biegalem, chodzilem dlugie dystanse, i na silowni - schudlem 3 kilo, przyszla jesien, schowalem sie pod kocem i poszlo 5. Nie rozumie swojego organizmu, ale oby tak dalej :D

1

@Kgorecki2500 ogarnij sobie othello moda, duzo dodaje, duzo fajniej sie gra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?