La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1104 Culés

2

Chcialem sie pochwalic. Wkoncu udalo mi sie zejsc do wagi ponizej 90 kilo ! :)
Cale lato biegalem, chodzilem dlugie dystanse, i na silowni - schudlem 3 kilo, przyszla jesien, schowalem sie pod kocem i poszlo 5. Nie rozumie swojego organizmu, ale oby tak dalej :D

1

@Szklaner Mniej żresz :D

3

@Zoker jestem na diecie obrotowej - gdzie sie nie obroce tam żre i tak od ponad 30 lat.

1

@Szklaner To jest akurat bardzo proste do wyjaśnienia. Często jest tak, że ludzie przez pierwszy miesiąc diety nie mogą nic schudnąć i waga stoi w miejscu bo organizm potrzebuje czasu na to by ustalić co się dzieje. Kiedy kontynuujesz dalej konsekwentnie dietę to wtedy zaczyna się dostosowywać i waga leci w dół. Najpierw woda, potem co tydzień 1kg/1,5kg w dół i nawet jak przestaniesz stosować dietę to przez jakiś czas ta waga nadal będzie lecieć w dół, do momentu do póki się nie zorientuje co się dzieje. Wtedy znowu zaczniesz przybierać, więc jeśli odpuściłeś siłownie, bieganie i wróciłeś do nawyków sprzed treningów to nie nacieszysz się długo tą tendencją spadkową i spodziewaj się powrotu do starej wagi.

0

@MesQueUnClub_87 Poza tym, nie oszukujmy się, pierwsze akcje z siłownią, bieganiem, treningami, etc. powodują dość gwałtowny wzrost mięśni, a jak wiadomo, mięśnie są dość ciężkie, więc to i tak sukces, że koleżka zrzucił 3kg. ;D

0

@MesQueUnClub_87 dlugo czy nie, ja sie ciesze, ze wkoncu ruszylo, bo od dawna bylo ciagle w przedziale 95-98, a jak jest ponizej 90 to dla mnie sukces.
Za mlodu zdarzylo mi sie stracic 16kg w miesiac, ale po 30stce stracenie 2kg bez jojo bylo duzym wyczynem.

@szymonekk to by sie zgadzalo, taki umiesnionych nog od biegania i chodzenia to ja w zyciu nie mialem. Az sie balem ze mnie powolaja na ktorys mecz zamiast ferrana :D

0

@Szklaner Ale jak będziesz siedział pod kocem, odpuścisz siłownię i bieganie to szybciutko wrócisz do starej wagi, więc nie będzie się już z czego cieszyć. Jak chcesz zachować taki stan rzeczy przy diecie obrotowej to musisz spalać kalorie.

0

@MesQueUnClub_87 na jesien i zime kocyk jest moim najlepszym przyjcielem i nie zostawie go nawet za cene kilogramow :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?