0

@Sulimo ciekawe kiedy Kiffness sie do tego dorwie i zrobi przerobke.

0

Memtzem chyba jest mentalnie w pisie, bo mysli ze ludzie nie maja internetu i mozna im kazdy kit wcisnac.
"Nie zdarzylem wyciagnac karty na czas, nie wiem czemu policzylo" - tak tlumaczy sie glosowaniem ws. Matysiak. Ponizej filmik jak dramatycznie walczyl z czasem, aby wyciagnac karte.



*no chyba, ze glos Szymka podlozony z innych obrad, to by bylo jedyne tlumaczenie.

11

@arasz1819 kandydat na prezydenta. Ja nie wiedziol czemu policzylo.

3

@Safrani przestancie robic z @Luciano99 alkoholika. On jest porzadny


1

Ansu czekał na ten występ jak adrian w uchu prezesa przed drzwiami i sie doczekał :)

2

Ferran to chyba obiecal Flickowi karte Vip w warsztacie u @Luciano99, bo nie ma zadnego powodu, zeby on z taka gra zasluzyl nawet na 5 minut w meczu.

1

@maatiixx Miedzy innymi dlatego, że
A) Iranem rządzą fundamentaliści muzułmanów, a wiadomo jak to z nimi i żydami jest.
B) Mają armie dość mocną
C) Irak ma ciągle dużo rządzących powiązanych z USA
D) Są bliżej z tymi z Palestyny.

0

@Kgorecki2500 za takie oczekiwanie to wojtek z agentem:



A potem

3

Nie wiem kto wyłączył ogrzewanie na zewnątrz, ale proszę o ponownie włączenie i zaprzestanie tego procederu. To nie syberia, że ma pizgać jak w kieleckim na stacji.

4

@Luciano99 a wszystko to w pelni zasluzenie. Dobry sedzia.

0

@kanver_ glupio by bylo nie skorzystac.

2

@Popitek12 a inni to juz won, walcie sie i obyscie mieli marny dzien? Za takie chamstwo to bym podyktowal rzut karny dla realu madryt.

1

Wojtek czeka na korytarzu na i czeka na zakonczenie formalnosci. Mam filmik z tego oczekiwania


4

@4drian0 neymar?

0

@Kapitan hawk przypal to tu robi co chwile jeden uzytkownik co bardzo lubi "young boys".

0

@Hosh ciekawe czy siku juz zrobil i jak sie po tym czuje. Czekam na info w tej sprawie.

0

@bartas97 dwa zdania wczesniej przed tym fragmentem- Więc nie ma usprawiedliwienia, ale uwaga na to, co my tworzymy! Wliczam w to siebie.

0

@takisobiektos przeciez to wlasnie powiedzial, moze warto przeczytac calosc? (nawet calosc tego fragmentu, ktory wkleilem?)

33

Nie wiem ile jezykow zna Cholo, ale z pewnoscia zna jezyk faktow.

(Najpierw powiedzial o karaniu tych co rzucali, a potem) Dla mnie musi być kara dla tego, który prowokuje [kilka razy uderza w stół]. W ten sposób mamy równowagę: nie przyjdzie więcej ten, który rzuca zapalniczkę i karzemy też tego, który atakuje. Zobaczysz wtedy, jak wszystko się wyrówna i zniknie ten gest „chodźcie, chodźcie” [pokazuje ręką gest Courtois z meczu do kibiców], „tak, tak”, „ha ha”. Tego już więcej nie będzie. Dlaczego? Bo będziesz wiedział, że możesz być ukarany. Ale jako że nie jesteś karany, to pozwalasz sobie na wszystko.

0

@D10SLEO Real gdyby przestano im przyznawac karne


0

Real chce tylko grac w pilke, a im teraz nie pozwalaja. Uwazam, ze nalezy sie za to tylko jedna kara


2

Mecz tak dobry, że aż sobie z tych emocji pierłem. Cudowna atmosfera w pokoju jest w miare analogiczna i równie przyjemna co oglądanie tego meczu. Drugiej połowy już nie obejrzę, bo nie mam czym więcej jej uczcić. Życzę dobrej nocki :)

0

@tbas W Paryżu nazywają to modnym wyglądem.
W Polsce co 2 menel wygląda podobnie :D

1

@Kessie a potem


0

@zodiak_10 1. Rzut karny dla realu
2. To ewidentny rasizm
3. Nie rozmawiamy o sedziach, chcemy tylko grac w pilke
4. Arsenal

6

@Kapitan hawk Tak sobie mysle i mysle. Wymyslilem, ze to jest oczywisty rzut karny dla realu madryt.

4

@MesQueUnClub96 no wow, a gdyby skreslala ciagle poprawne liczby w jackpota miala by 3148514057340185320458203580 euro.

1

0

@tbas Jaka jest roznica miedzy FdJ, a np Lewym czy Kounde?
Lewy swoje lata ma, zarabia duzo, ale przynajmniej strzela i cos z tego jest.
Kounde mial w zeszlym roku kontuzje, trening trening, wraca przed terminem i jest Predator.
FdJ nie rozwija sie ani pilkarsko, ani ifizycznie, do przodu nic, z tylu ciagle te same bledy. Potrafi sie utrzymac przy pilce przy pressingu, ale to malo, bo taki casado tez to potrafi.

1

@kanver_ Kounde: Ale jak ja faulowalem to anulowali, a tutaj nie, dlaczego?
Sedziowie:


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?