Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sulimo ciekawe kiedy Kiffness sie do tego dorwie i zrobi przerobke.
0
Memtzem chyba jest mentalnie w pisie, bo mysli ze ludzie nie maja internetu i mozna im kazdy kit wcisnac.
"Nie zdarzylem wyciagnac karty na czas, nie wiem czemu policzylo" - tak tlumaczy sie glosowaniem ws. Matysiak. Ponizej filmik jak dramatycznie walczyl z czasem, aby wyciagnac karte.
*no chyba, ze glos Szymka podlozony z innych obrad, to by bylo jedyne tlumaczenie.
11
@arasz1819 kandydat na prezydenta. Ja nie wiedziol czemu policzylo.
3
@Safrani przestancie robic z @Luciano99 alkoholika. On jest porzadny
1
Ansu czekał na ten występ jak adrian w uchu prezesa przed drzwiami i sie doczekał :)
2
Ferran to chyba obiecal Flickowi karte Vip w warsztacie u @Luciano99, bo nie ma zadnego powodu, zeby on z taka gra zasluzyl nawet na 5 minut w meczu.
1
@maatiixx Miedzy innymi dlatego, że
A) Iranem rządzą fundamentaliści muzułmanów, a wiadomo jak to z nimi i żydami jest.
B) Mają armie dość mocną
C) Irak ma ciągle dużo rządzących powiązanych z USA
D) Są bliżej z tymi z Palestyny.
0
@Kgorecki2500 za takie oczekiwanie to wojtek z agentem:
A potem
3
Nie wiem kto wyłączył ogrzewanie na zewnątrz, ale proszę o ponownie włączenie i zaprzestanie tego procederu. To nie syberia, że ma pizgać jak w kieleckim na stacji.
4
@Luciano99 a wszystko to w pelni zasluzenie. Dobry sedzia.
0
@kanver_ glupio by bylo nie skorzystac.
2
@Popitek12 a inni to juz won, walcie sie i obyscie mieli marny dzien? Za takie chamstwo to bym podyktowal rzut karny dla realu madryt.
1
Wojtek czeka na korytarzu na i czeka na zakonczenie formalnosci. Mam filmik z tego oczekiwania
4
@4drian0 neymar?
0
@Kapitan hawk przypal to tu robi co chwile jeden uzytkownik co bardzo lubi "young boys".
0
@Hosh ciekawe czy siku juz zrobil i jak sie po tym czuje. Czekam na info w tej sprawie.
0
@bartas97 dwa zdania wczesniej przed tym fragmentem- Więc nie ma usprawiedliwienia, ale uwaga na to, co my tworzymy! Wliczam w to siebie.
0
@takisobiektos przeciez to wlasnie powiedzial, moze warto przeczytac calosc? (nawet calosc tego fragmentu, ktory wkleilem?)
33
Nie wiem ile jezykow zna Cholo, ale z pewnoscia zna jezyk faktow.
(Najpierw powiedzial o karaniu tych co rzucali, a potem) Dla mnie musi być kara dla tego, który prowokuje [kilka razy uderza w stół]. W ten sposób mamy równowagę: nie przyjdzie więcej ten, który rzuca zapalniczkę i karzemy też tego, który atakuje. Zobaczysz wtedy, jak wszystko się wyrówna i zniknie ten gest „chodźcie, chodźcie” [pokazuje ręką gest Courtois z meczu do kibiców], „tak, tak”, „ha ha”. Tego już więcej nie będzie. Dlaczego? Bo będziesz wiedział, że możesz być ukarany. Ale jako że nie jesteś karany, to pozwalasz sobie na wszystko.
0
@D10SLEO Real gdyby przestano im przyznawac karne
0
Real chce tylko grac w pilke, a im teraz nie pozwalaja. Uwazam, ze nalezy sie za to tylko jedna kara
2
Mecz tak dobry, że aż sobie z tych emocji pierłem. Cudowna atmosfera w pokoju jest w miare analogiczna i równie przyjemna co oglądanie tego meczu. Drugiej połowy już nie obejrzę, bo nie mam czym więcej jej uczcić. Życzę dobrej nocki :)
0
@tbas W Paryżu nazywają to modnym wyglądem.
W Polsce co 2 menel wygląda podobnie :D
1
@Kessie a potem
0
@zodiak_10 1. Rzut karny dla realu
2. To ewidentny rasizm
3. Nie rozmawiamy o sedziach, chcemy tylko grac w pilke
4. Arsenal
6
@Kapitan hawk Tak sobie mysle i mysle. Wymyslilem, ze to jest oczywisty rzut karny dla realu madryt.
4
@MesQueUnClub96 no wow, a gdyby skreslala ciagle poprawne liczby w jackpota miala by 3148514057340185320458203580 euro.
1
@tomek8756
0
@tbas Jaka jest roznica miedzy FdJ, a np Lewym czy Kounde?
Lewy swoje lata ma, zarabia duzo, ale przynajmniej strzela i cos z tego jest.
Kounde mial w zeszlym roku kontuzje, trening trening, wraca przed terminem i jest Predator.
FdJ nie rozwija sie ani pilkarsko, ani ifizycznie, do przodu nic, z tylu ciagle te same bledy. Potrafi sie utrzymac przy pilce przy pressingu, ale to malo, bo taki casado tez to potrafi.
1
@kanver_ Kounde: Ale jak ja faulowalem to anulowali, a tutaj nie, dlaczego?
Sedziowie: