La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1143 Culés

0

Memtzem chyba jest mentalnie w pisie, bo mysli ze ludzie nie maja internetu i mozna im kazdy kit wcisnac.
"Nie zdarzylem wyciagnac karty na czas, nie wiem czemu policzylo" - tak tlumaczy sie glosowaniem ws. Matysiak. Ponizej filmik jak dramatycznie walczyl z czasem, aby wyciagnac karte.



*no chyba, ze glos Szymka podlozony z innych obrad, to by bylo jedyne tlumaczenie.

0

@Szklaner Ale Mentzen pisze, że zdążył, więc dlaczego cytując go piszesz: "Nie zdarzylem wyciagnac karty..."?

0

@KamQiX skopiowalem link z dolu, a ten z gory cytowalem z pamieci.
Jakby nie bylo milo, ze odnosisz sie do mniej znaczych szczegolow ww sprawy.

0

@Szklaner No to właśnie kluczowe ww sprawie. Bo jeśli by napisał, że nie zdążył, a po filmiku widać, że się nie spieszył to ewidentnie kłamie. Jeśli jednak napisał, że zdążył to ten filmik jest bez sensu, bo nie udowadnia czy zdążył czy nie i nie dowodzi czy Mentzen mówi prawdę.

konto usunięte

4

@Szklaner "Memtzem chyba jest mentalnie w pisie, bo mysli ze ludzie nie maja internetu i mozna im kazdy kit wcisnac." Powiedział silniczek głosujący na PO, które regularnie swoim wyborcom wciska kit jaki tylko chce xDDD

0

@KamQiX co nie zmienia faktu, ze glosowal przeciw odwolaniu tych 3 osob co widac na filmiku, a takze tu - https://www.sejm.gov.pl/Sejm10.nsf/agent.xsp?symbol=klubglos&IdGlosowania=62282&KodKlubu=Konfederacja, a potem chce robic debili z ludzi, ze on nie wiedziol.

6

@Szklaner "Zespół Brauna" nazywający kogoś debilami to szczyt hipokryzji xD Tak nie znoszę takich profili. Za grosz merytoryki tylko sama wulgarność dla wulgarności

2

@Kgorecki2500 A w przypadku napisania coś innego, niż post w stylu klepania sie po plecach leci ban od niego, czy nekrofila. XD

0

@Kgorecki2500 nie znam profilu, byl 1 w komenatrzu pod memtzenem to polinkowalem.

1

@Kgorecki2500 Powiedzial ten co wrzucał Papjeza Polaka

0

@Ostatnikrwawygang Aha, czyli skoro wrzucało się wpisy Papjeża, to nie można przy tym krytykować sobie bardzo podobne profile, jak wspomniany wyżej Zespół Brauna, Koroluk czy Antykonfiarz?

0

@Ojciec5tkidzieci Wszystko można, ale brzmi to tak jakby słuchać od najebanego wykładów o trzeźwości. To jest dopiero szczyt hypokryzji XD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?