11

@tbas zacytowal bym mu wielkiego polskiego mysliciela i filozofa (F. Kiepskiego) - Panie zamknij te swoja morde, a tak w ogole to wypierdzielaj pan.

0

0

Wstaje sobie czlowiek kulturalnie o poranku, mysli zeby zrobic herbatke co by sie pobudzic nieco. Wtem wraca mysl, jak zagral Ferran i zamiast herbatki musi pic meliske albo i co gorszego.


18

Ferran z nagrodą MPP - Most Pathetic Player.

0

Kounde, ktory jest slaby w ofensywie (albo przynajmniej sredni) jest duzo bardziej pozyteczny i stwarza wiecej okazji niz "skrzydlowy" Ferran. To wiele mowi o naszym rekinku.

0

@zodiak_10 przeciez im servery sie spala po 1 dniu szukaniu atencji :D

2

@zodiak_10 obawiam sie, ze zadna normalna strona nie wytrzyma jego zachwytow nad uroda mlodych zniewiescialych chlopcow.

1

@Luciano99 Panie, nie fizjoluj pan.


7

@Vampir707 nie no szanujmy sie, gdzie glowa a gdzie upa. Karim mial swoj moment, ale Luisito i Lewy to od lat sa na top poziomie, a Karim ile byl? 2-3?

0

@MicWic6 Kounde -> Fort
Inigo -> Dominguez
Yamal -> Ferran/Fati
Lewy -> Pau Victor/Ferran/Fati
Rapnhi -> Jak wyżej.

ale tak po prawdzi to sami zawodnicy powinni powiedziec czy czuja sie zmeczeni.

8

@NeroTFP1 @Kgorecki2500 biore po 200zl od kazdej z druzyny, i przyznaje rzut karny realowi

4

@Kapitan hawk kiedy usuniety jest komentarz, gdzies tam real madryt dostaje rzut karny.

2

@Luciano99 @tbas motto na poranek

2

@FCB_dimiC bo red bul doda skrzydel, badum tsss :)

1

Tak se wstalem i pomyslalem, zeby se cos zrobic, ale doszlem do wniosku ze nie ma co. Bo wie pan, cisninie takie jest, pogoda niewyrazna, nie wiadomo czy to zimno czy cieplo...

1

@Popitek12 Skizzo z Days Gone. Żadna postać mi w życiu tak nie podniosła ciśnienia jak on. Kapitalnie to rozpisali twórcy.

0

@marcin62 @Jakchcesz to playstation mialo focha, bo krytycy slabo ocenili (uj z graczami, jak widac sony ma ich w d), a ludzie nie kupywali na premiere, tylko na promocji.
Sa plotki ze ma byc remaster (chociaz podobni w sieci jest gdzies wersja z podrasowana grafika zrobiona przez fanow).
Sony to centralnie jacys pomyleni sa, bo ostatnio jakis dyrektorem sie zalil, ze maja bardzo malo swoich serii/trylogii, ale ze takie DG to jest idealne do zrobienia prequela i sequela (watek nero do kontynuacji - juz chyba nic prostszego byc nie moze) to juz nie widza.

0

@FcPortoFan1999 chyba jednak powinienes obejrzec :)

1

@Radioactive9705 @jacobFCB @FcPortoFan1999

Polecam o nim film. Przeprowadzil 2 rewolucje, z czego ta "wroblowa" jest niesamowita. Obwinil szarancze o niszczenie plonow... a dalej nie bede spoilerowal.

1

@fart oprocz ligii jest jeszcze codzienne zycie. Tutaj to raczej wyspy maja mniej do zaoferowania.

1

@Stinger_ @fart ja bym bardzo chciał.

0

@Mitch_Atleta nie jest problemem imigracja, ale zarzadzanie nia. Jednym z aspektow tego jest tzw. Wolna amerykanka spowoduje, ze beda sie grupowac w swoje "getta" i nie beda asymilowac (tak jak i u nas sowiety*)

*ostatnio mi taki powiedzial, ze mam sie uczyc rosyjskiego, bo on tu przyjechal wiec mam sie do niego dostosowac.

10

@NeroTFP1 spotkałem po latach moja pania od polskiego. Mowi, ze idzie na emeryture odrazu, bo ma dosc. Mowi, ze 3jkowy uczen z mojej klasy, obecnie bylby u niej najlepszy.

Sam wynajmuje mieszkania i widze, ze studenty po 20 lat, to sa debile co ani krotkiego ogloszenia ze zrozumieniem przeczytac nie umia (o umowie nie wspomne), a takie slowa jak kultura czy punktualnosc to sa dla nich pojecia abstrakcyjne.

0

@KrychaFCB do kosciula hodzim, dobri den na klatce muwi, sfuj hlop z niego.

1

@tbas przepraszam bardzo, co robi?

1

@TheNekro94 @Deviler OCHRONA ! wyprowadzic tych zboczencow, jakies herezje beda tutaj opowiadac.

31

@NeroTFP1 putin nalezy do najbardziej pokojowych przywodcow w historii. Za pokoj to jest w stanie nawet zabic.

0

@Radioactive9705 to z okazji urodzin


1

@Kgorecki2500 to wkoncu francuz, a tam przeciez od dawien dawna jest "inaczej".

0

@GeneralXavi gwizdac nie umie. To jest drugi najlepszy drugi bramkarz w historii klubu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?