Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
@tbas zacytowal bym mu wielkiego polskiego mysliciela i filozofa (F. Kiepskiego) - Panie zamknij te swoja morde, a tak w ogole to wypierdzielaj pan.
0
@MINGUS @D10SLEO
0
Wstaje sobie czlowiek kulturalnie o poranku, mysli zeby zrobic herbatke co by sie pobudzic nieco. Wtem wraca mysl, jak zagral Ferran i zamiast herbatki musi pic meliske albo i co gorszego.
18
Ferran z nagrodą MPP - Most Pathetic Player.
0
Kounde, ktory jest slaby w ofensywie (albo przynajmniej sredni) jest duzo bardziej pozyteczny i stwarza wiecej okazji niz "skrzydlowy" Ferran. To wiele mowi o naszym rekinku.
0
@zodiak_10 przeciez im servery sie spala po 1 dniu szukaniu atencji :D
2
@zodiak_10 obawiam sie, ze zadna normalna strona nie wytrzyma jego zachwytow nad uroda mlodych zniewiescialych chlopcow.
1
@Luciano99 Panie, nie fizjoluj pan.
7
@Vampir707 nie no szanujmy sie, gdzie glowa a gdzie upa. Karim mial swoj moment, ale Luisito i Lewy to od lat sa na top poziomie, a Karim ile byl? 2-3?
0
@MicWic6 Kounde -> Fort
Inigo -> Dominguez
Yamal -> Ferran/Fati
Lewy -> Pau Victor/Ferran/Fati
Rapnhi -> Jak wyżej.
ale tak po prawdzi to sami zawodnicy powinni powiedziec czy czuja sie zmeczeni.
8
@NeroTFP1 @Kgorecki2500 biore po 200zl od kazdej z druzyny, i przyznaje rzut karny realowi
4
@Kapitan hawk kiedy usuniety jest komentarz, gdzies tam real madryt dostaje rzut karny.
2
@Luciano99 @tbas motto na poranek
2
@FCB_dimiC bo red bul doda skrzydel, badum tsss :)
1
Tak se wstalem i pomyslalem, zeby se cos zrobic, ale doszlem do wniosku ze nie ma co. Bo wie pan, cisninie takie jest, pogoda niewyrazna, nie wiadomo czy to zimno czy cieplo...
1
@Popitek12 Skizzo z Days Gone. Żadna postać mi w życiu tak nie podniosła ciśnienia jak on. Kapitalnie to rozpisali twórcy.
0
@marcin62 @Jakchcesz to playstation mialo focha, bo krytycy slabo ocenili (uj z graczami, jak widac sony ma ich w d), a ludzie nie kupywali na premiere, tylko na promocji.
Sa plotki ze ma byc remaster (chociaz podobni w sieci jest gdzies wersja z podrasowana grafika zrobiona przez fanow).
Sony to centralnie jacys pomyleni sa, bo ostatnio jakis dyrektorem sie zalil, ze maja bardzo malo swoich serii/trylogii, ale ze takie DG to jest idealne do zrobienia prequela i sequela (watek nero do kontynuacji - juz chyba nic prostszego byc nie moze) to juz nie widza.
0
@FcPortoFan1999 chyba jednak powinienes obejrzec :)
1
@Radioactive9705 @jacobFCB @FcPortoFan1999
1
@fart oprocz ligii jest jeszcze codzienne zycie. Tutaj to raczej wyspy maja mniej do zaoferowania.
1
@Stinger_ @fart ja bym bardzo chciał.
0
@Mitch_Atleta nie jest problemem imigracja, ale zarzadzanie nia. Jednym z aspektow tego jest tzw. Wolna amerykanka spowoduje, ze beda sie grupowac w swoje "getta" i nie beda asymilowac (tak jak i u nas sowiety*)
*ostatnio mi taki powiedzial, ze mam sie uczyc rosyjskiego, bo on tu przyjechal wiec mam sie do niego dostosowac.
10
@NeroTFP1 spotkałem po latach moja pania od polskiego. Mowi, ze idzie na emeryture odrazu, bo ma dosc. Mowi, ze 3jkowy uczen z mojej klasy, obecnie bylby u niej najlepszy.
Sam wynajmuje mieszkania i widze, ze studenty po 20 lat, to sa debile co ani krotkiego ogloszenia ze zrozumieniem przeczytac nie umia (o umowie nie wspomne), a takie slowa jak kultura czy punktualnosc to sa dla nich pojecia abstrakcyjne.
0
@KrychaFCB do kosciula hodzim, dobri den na klatce muwi, sfuj hlop z niego.
1
@tbas przepraszam bardzo, co robi?
1
@TheNekro94 @Deviler OCHRONA ! wyprowadzic tych zboczencow, jakies herezje beda tutaj opowiadac.
31
@NeroTFP1 putin nalezy do najbardziej pokojowych przywodcow w historii. Za pokoj to jest w stanie nawet zabic.
0
@Radioactive9705 to z okazji urodzin
1
@Kgorecki2500 to wkoncu francuz, a tam przeciez od dawien dawna jest "inaczej".
0
@GeneralXavi gwizdac nie umie. To jest drugi najlepszy drugi bramkarz w historii klubu.