Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kgorecki2500 @Karzel ja wczoraj pranko zrobilem, nowa posciel te sprawy. Dodatkowo nowy plyn do mycia naczyn, nowe gąbki takze luxusowo. Czy mozna chciec czegos wiecej od zycia? Chyba tylko mlodosci, i jakiegokolwiek sensu :D
0
Mały quiz o poranku. Ile rzutów karnych przyznano w tej sytuacji:
1) Jeden
2) Dwa
3) Sędziował hiszpan, czysto nic nie było, ewentualnie żółta za protesty
4) Arsenal
5) Ale o co chodzi? Nic nie widzioł, ja nie wiedzioł
0
@D10SLEO
A tak poza tym, to dobrze ze arbiter zna angielski.
1
Za wcześnie to strzelili. Teraz real wygra 2:1 w 90+3.
12
Droga @Redakcja (ale i wy użytkownicy, bo presja ma znaczenie).
Jeśli jutro nie będzie tytułu "zatopić żółtą łódź podwodną" uznam to za obrazę uczuć kibicowskich, a za to kodeks karny przewiduje najsurowszą karę - 25 lat więzienia, przymus jedzenia pizzy z ananasem, godzine słuchania reklamy media markt włączamy niskie ceny, albo grzywnę 1zł 25 groszy+vat.
Radzę się zastanowić.
0
@tomek8756 jak to sie mowi "rzeczywistosc nie przeszkadza mu w byciu soba i wyrazaniu siebie" :)
2
My tu spokojnie, relaxik, gadu gadu, a w pewnym domu @Luciano99 .
... gdzie myśl goni myśl
... trwa piekło kobiet
2
@Kapitan hawk dobrze, ze zaczeli skandowac republika, bo to bardziej wyglada jak przeglad targow firm pogrzebowych, tyle tam mlodziezy.
13
@bartekvisca jak ktos przyprowadza 4 latka na umacnianie wałow czy inne tego typu akcje to owszem, ocena jest bardzo latwa.
4
Spotted nowa sól:
Prośba do rodzin z dziećmi przychodzącymi na workowania. Zostawcie swoje pociechy w domu pod opieką najbliższych. Jeżeli chcecie pomóc to super ale wczoraj na al. Wolności była spora liczba matek, które przyszły się z dziećmi w wieku 4+ same nie pomagały, a wręcz przeszkadzały. Płatanie nam się pod nogami, bo robicie swoim maluchom zdjęcie jak próbują związać worek ( 4 latka) naprawdę mocno ZABURZA RYTM naszej pracy. Dzieci bez nadzoru dorosłych wchodzą na usypana górę worków- leżą sobie , przecież co chwile na tę górę ciężki sprzęt dorzuca worki. Podnosząc łyżkę może nie zauważyć dzieci i dojdzie do tragedii. To nie jest miejsce dla dzieci, plac zabaw ani festyn, gdzie dzieci mają radość bo przynieśli darmową pizze i cały stół oblegany przez dzieci. Naprawdę wystarczy pomyśleć. Szczególnie mężczyźni pracują w pocie czoła, w chwili przerwy powinni zjeść ciepły posiłek dlatego wytłumaczcie swoim dzieciom pewne zasady.
Madka p0lka zasiłkowa musi pokazać bombelkom fajne "szoł".
"Popatrz brajanku, jak dorosniesz to pracujacy beda tak tyrac na twoje zasilki, ktore teraz ja dostaje", a potem bom
belek dostanie przypadkiem po mordzi, i bedzie darcie mordy "ale to pszeciesz tylko dziecko, muj bombelek kcial zombaczyc".
4
Uzytkownik @Bocheno1 przytoczyl wieki cytat stwórcy @Luciano99.
Ja chcialem go nieco naprostowac, a na dowod wskazuje filmik gdy padaly te "wiepołomne chwiłe"
1
@NeroTFP1 ferdek by im powiedzial
6
Kolodka z radia to taka fajna babka, a teraz jest jeszcze fajniejsza :)
https://demotywatory.pl/5267810/Dziennikarka-ktora-nie-zapomniala-o-tym-ze-przede-wszystkim
0
Bardzo sie ciesze, ze druzyna potrafi wyciagnac wnioski.
Miesiac temu 0-3, a jeden z goli to podanie do srodkowego pomocnika, ktory jest atakowany wysokim presingiem, latwa strata i gol. Wczoraj podanie do "pomocnika", przy bliskiej obecnosci presingu rywali i czerwona kartka. Kapitalna analiza i wyciagniecie wnioskow.
Boli tez troche ze gol Yamala i pierwszy gol w meczu bardzo podobne, z ta roznica ze bramkarz monaco chociaz stara sie interweniowac.
Z Matsem wedlug mnie bedzie jak z Busim - bedzie wystarczajacy na najslabszych, ale nie bedzie juz takim topem, a w pore nie zalatwiono mu nastepcy.
2
@jacobFCB ah te grube kosci.
2
@NeroTFP1 Oddajmy zatem hold najwazniejszym pisarzom:
Autorowi atlasu grzybów, który umarł setki razy, żeby opisać wszystkie grzyby,
i autorowi książek telefonicznych, którzy chodził po całym kraju pytał ludzi o ich dane i adresy i je wszystkie spisał.
Teraz już takich artystów nie ma...
1
@Radioactive9705 jego historia byla podstawa to 3 odcinkow kryminalnych (Tryptyk slaski), najlepszych w tym serialu.
0
@MeAndSwan opozycja sobie moze krzyczec, ale rzadzacy sa odpowiedzialni (wtedy pisowcy, dzis pełowcy)za sytuacje, a jak uwazasz ze pisowcy nie krzyczeli tego to tu guru chlopskiego rozumu od swietego krzysia moralizatora o tym mowi
9
@NeroTFP1 sowieci niezaleznie od kraju to nowotwor ludzkosci. Tak wtedy jak i dzis.
2
@FCB_dimiC "Napisane w piśmie - starość się musi wyszumieć" - Babka Kiepska :)
0
@FCB_dimiC kto wie, kto wie. Szalona noc w dyskotece i to sie roznie moze skonczyc :)
1
@FCB_dimiC ciekawe ile osob mialo z niej wrocic wedlug jego planu :)
0
@Rifek widac autor zastanowil sie zanim cos napisal jak sam radzil. Myslalem ze to jest oczywiste dla kazdego, ale jak widac nie :D
0
@DiSBlaDE bez przesady, troche szacunku dla ich umiejetnosci.
Dla ostatniego pokolenia potrzebny jest jeszcze filmik, albo kilka fotek pokazujacych jak to zrobic.
1
Poważny bramkarz by to złapał lekko.
Jednakże trzeba pogratulować decyzji.
0
@RAFI9 radze nastepnym razem przeczytac zanim sie cos napisze, bo na te twoje argumenty odpowiedzialem, ale jak widac czytanie ze zrozumieniem to trudne rzecz.
8
Niech wprowadza limit meczow jakie pilkarz moze zagrac w sezonie. Wowczas trenerzy beda zmuszeni do wiekszych rotowan, a ze pieniedzy bedzie tyle samo to beda musieli stawiac na mlodych ze swoich szkolek. Nikt nie straci, kazdy skorzysta.
1
@Danny Gaucho
3
@MichuZ44 on sam sie przyznawal, ze jest patusem (tak jakby nie bylo widac)
0
@KochamInieste zapomniales jeszcze dodac ze to wina xaviego.