Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@arasz1819 zaraz zaraz, przeciez jest zdjecie tych przybyszow, i to nie zadna fikcja
https://demotywatory.pl/5266578/Imigranci-w-glowie-Donalda-Trumpa-
Szach mat !
2
@MesQueUnClub_87 @Kibic1998 zaczac ma sie jutro pod wieczor. (w sensie srogie opady)
3
@FcPortoFan1999 mialo to wyrazne konsekwencje ekonomiczne, ale najlepiej o nich opowie sam zainteresowany
"A więc ten jeden brakujący głos to ty (...) ty nie wiesz kobieto jaką krzywdę wyrządziłaś narodowi polskiemu, i mnie osobiście. Będę musiał Waldkowi flaszkę postawić" :D
3
@FcPortoFan1999 kielbasa browary i inne towary, narodzie kochany ja tobie dam :)
Kandydat top
2
@Kgorecki2500 Zadne Bosaki, zadne Tuski, na imperatora tylko : https://imgflip.com/i/93aubi
1
Posiadanie fajnej rodzinki na wsi to naprawde fajna rzecz.
Ziemniaczki własnej produkcji no i on.... ogór kiszony.
Taki chrupiący, ze sokiem, takiego GHHH, a nie takiego pizdryka jak w sklepach sprzedają.
2
@Lucyfffer Kiedyś ołówki dzieliły się na część piszącą i część do przewijania kaset :)
0
@KamQiX bo monitorowanie 20 klubow, umow sponsorskich, trasferow z i do klubu, szczegolnie ostatniego dnia nie bylo by mozliwe?
3
@NeroTFP1 @KamQiX @Kinginiesta @Kidd oni dobrze wiedzieli do kogo ida. Teraz udaje zaskocoznego, a tutaj nagranie dzien wczesniej
4
@cules100pro CI trzej na dole nie maja tyle klasy i talentu co 1 na gorze. Fakt, nie opinia.
8
@NeroTFP1 nie ma co powielac czy insynuowac jakis stereotypow.
Ja ostatnio widzialem goscia w BMW co uzyl kierunkowskazow i to nic nadzwyczajnego (uzyl lewego, skrecil w prawo). :D
0
@Aragorn33 polityka wodna w ciemnogrodzie to generalnie jest dramat. W wiśle na wysokosci w-wy 20cm, we wrocku bija na alarm dzis, a waly przecipowodziowe jak byly z "z dykty" tak i sa, zbiornikow retencyjnych brak, a spoleczenstwo ma na to wyebane, bo przeciez woda byla jest i bedzie i nie trzeba oszczedzac.
3
@Kgorecki2500 jakby zrobili te badania na strusiach co chowaja glowe w piasek to by wyszlo inaczej. Wszedzie ci ebani amatorzy :)
0
@FCB_dimiC https://youtube.com/clip/Ugkx8ghq4lS9GWO5Q1SeFu_U_43ewQv8Md5T?si=cUY-sYoUTjqII9sx
Moze to nie ich wina, ale warto ich obwinic :)
2
@Kapitan hawk *Za kazdy kilometr przejechany
te pieniadze sie po prostu nalezaly
Jak Czarnecki do Poznania w ujnijnym zaborze
Dla kasiorki wyludzania wybralby sie het za morze.
2
@tomek8756 jak pracowalem w tesco menadzer kazal mi przecenic banany w wigilie, zeby sie szybko sprzedaly. Kazal przecenic na 1,49, a ja chcac poprawic wynik sklepu powiedzialem ze nie. Przecenie na 1,80 i sie sprzedadza. Powiedzialem, ze w ciagu 2 godzin sie sprzedadza przy cenie 1,8 i zakladamy sie o 10zł. Zgodzil sie.
Sam kupilem 6 kilo, poszedlem na zaplecze kolezankom powiedziec, one tez kupily itd.
Wygralem zaklad, bo mialo sie sprzedac w 2h, a poszlo w 15 minut. Kiero dal mi ta dyche, czyli rownowartosc (bo mielismy tez znizke) tych bananow ktore kupilem :D
(nawet nie wiedzial, ze zaklad wygrala mi obsluga sklepu, ktore nic o zakladzie nie wiedziala)
1
@Spacedragon że jak 1 z członków nato zostanie napadniety, to bronia go wszyscy inni.
https://sip.lex.pl/akty-prawne/dzu-dziennik-ustaw/traktat-polnocnoatlantycki-waszyngton-1949-04-04-16885651/art-5
1
11.09.2001 dziś to już 23 lata. Ciężko się pogodzić z upływającym czasem, ale to niesamowite, że dziś dorośli są już ludzie, którzy tego dnia nie pamiętają, a zmienił on tak wiele.
Spotkałem się z twierdzeniem, że to właśnie wtedy zaczął się XXI wiek (do czego i ja się przychylam). Wojna z terrorystami, których zaczęto ściśle utożsamiać z islamem zaczęła się właśnie wtedy, kontrole na lotniskach itd. Jako mały dzieciak byłem tym dniem przerażony. Wróciłem ze szkoły, oglądam TV, a tu przerywają programy, bo samolot wbił się w wieżę. Transmisja na żywo, a tu drugi samolot wbija się w drugą. Potem obie się zawalają, a prezydent ogłasza, że to wypowiedzenie wojny. Atmosfera niemalże 3 wojny światowej. Oby nic takiego więcej się nie wydarzyło, absolutnie przerażające.
W samym ataku zginęło około 3000 ludzi, kolejnych kilka tysięcy w wyniku zawalenia się konstrukcji, mnóstwo strażaków miało problemy zdrowotne potem przez prace przy gruzach itp.Absolutnie straszna śmierć - pracujesz, a tu kilkaset tonowa maszyna niszczy ciebie razem z piętrem. Reszta albo spłonie żywcem, albo wypadasz z okna na kilkuset metrach, albo zginiesz w zawalonym budynku. Dziś mało kto wie, że był to drugi udany zamach na WTC - pierwszy odbył się w podziemiach (na parkingu). Wysadzono wtedy ciężarówkę wypełnioną ładunkami wybuchowymi, a wieża pod którą to się stało miała runąć na drugą i w ten sposób się zawalić.
11.09.2001 został po raz pierwszy i ostatni aktywowany artykuł 5 NATO.
Tak z ciekawości - dużo jest tu osób, które tego nie pamiętają?
16
Rysiu Kilometrówka zatrzymany. Jeszcze nikt się nie wypowiedział z działaczy PiSu, bo ciągle jest losowanie kto co ma powiedzieć. A do wyboru jest
A) Reżim tuska prześladuje opozycję
B) To zemsta polityczna
C) Wierze w niewinność Ryszarda, znam go od x lat
D) Koniec demokracji, mamy dyktaturę
E) Walczył o sprawy Polski i polaków, a ten rząd niemiecki go chce za to ukarać
A to tylko niektóre z dostępnych odopowiedzi, chociaż te są najpopularniejsze.
11
@Rastafarnianin Nie rozumie tego hejtu. Proponuje isc na polowanie i samemu zobaczyc jak to latwo jest pomylic dzika z psem, wilkiem, jeleniem, drzewem, mostem, domem czy kolega, ktory krzyczy "Nie strzelaj, to tylko ja Heniek". A jak ma sie wypite 0,7 to juz calkiem.
1
@Radioactive9705 Polecam wyklad mojego ex wykladowcy o nich
Prof. A. Olejko ostry i staroswiecki, ale na jego wyklady to sie chodzilo (z reszta po "lekturze" z linku wielu potwierdzi, szczegolnie 2 dziunie :D)
0
@koziar @LionelM95 Rozgrywka to nawet ujdzie, w tego typu grach klimat, fabula, postacie > strzelanie.
W TLOU mialem centralnie gdzies czy babka lub gosciu, jakich spotykamy przezyja czy nie, ide ciagle przed siebie i wieje nuda, bo zaprojektowane to jest tak, ze na 90% wiem co sie zaraz stanie.
Dla porownania Days Gone, ktore jest mega podobne, widac wiele kalk z TLOU robi to znacznie lepiej. Z Boozerem to bym sie sam napil, a jak Skizzo zrobil co zrobil to myslalem, ze mu przez monitor zaebie.
Gry podobne, ale z tych dwoch to DG znacznie bardziej angazuje.
2
@FcPortoFan1999 bardziej ze umarles, i ktos Cie znalazl z telefonem w reku i zaczetym postem "umieram, nie moge oddychac, czy ktos mial podobnie?" :D
1
Rzeczywiscie jestem stary i dziwny.
Ogralem sobie The Last of Us Part P1, wlaczylem recenzje co by to porownac moje zdanie i innych. Wychodza dwa rozne bieguny.
Wszyscy pieja z zachwytu jaka to historia cudowna, jaka rozgrywka niesamowita itd., a ja dawno tak nudnej i przewidywalnej gry nie ogralem.
0
@FcPortoFan1999 nie sadzilem, ze tak przyziemne i trywialne sprawy jak praca powstrzymaja Cie od pisania tutaj. Zawiodlem sie jak Polanski na 13 latce.
0
@FcPortoFan1999 juz myslelismy ze nie zyjesz, tak dlugo bez postu.
0
@patrykzmc2000 Pytanie tylko czy te 50% sprzedazy jest "aktywne" w przypadku odejscia do barcelony, ktora ma ta opcje odkupu. Wedlug mnie bylo by to bez sensu.
0
@Kengo ten z 88 na bialej koszulce. Co wygralem?
1
@Popitek12 a moim zdaniem
0
@Reviven Laporta ze swojej misji sie wywiazal, czyli odbil od post-covidowego dna i utrzymal klub na wysokim poziomie, ale ostatni rok pokazuje ze w tym biegu juz potyka sie o wlasne nogi.
Wybory 2025 byly by dobra okazja, aby kazdy zaprezentowal pomysl na dalszy bieg, i przede wszystkim kampania to tez czas odpowiadania na trudne pytania, a tych ostatnio nie brakuje.