Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@KrychaFCB sam chyba zrobie taka strone na fb z anazliza niektorych odcinkow, to moze i tu cos wrzuce :D
3
Okil Khamidov (pierwszy rezyser i scenarzysta Świata Według Kiepskich) chciał kiedyś zrobić coś w tylu "program o kiepskich" w którym chciał tłumaczyć przenośnie i dialogi użyte w odcinkach. Serial jest pełen wspaniałych dialogów i monologów, a tu dzięki algorytmowi FB jeden z moich ulubienych
https://www.facebook.com/watch/?ref=search&v=1212114033056416&external_log_id=423d23f7-87c5-4d42-ab80-91bcba4e7fe9&q=nadeszly%20piekne%20czasy
7
Zrobił fryzure jak predator to i gra jak predator.
0
@Kgorecki2500 papierowy prezydent. BezPlanu i Tomek Surdel pokazali Haiti jak bylo jeszcze mozliwe tam pojechac, teraz to jest miejsce smieci i 2 gangow, a el presidente ma wyebongo na to.
0
@JohnnySilverhand bardzo lubie jak ktos moj sarkazm traktuje doslownie :)
4
Clement Lenglet - taki piłkarz (chociaż na boisku widywany równie często co na ten przykład Gareth Bale). Łaczy mnie z nim wiele rzeczy
1. Jesteśmy przez 60 rokiem życia
2. W poważnych drużynach piłkarskich (takich z topu) znaczymy w zasadzie tyle samo
3. W tym sezonie mamy identyczną liczbę występów w drużynie Atletico Madryt.
Różnicę:
1. Mi Atletico nie musi płacić nic, a nic (chociaż mogło by)
2. Popełniłem mniej błędów w defensywie.
1
@Kapitan hawk no przykro:
Niech ida tam gdzie ich miejsce
0
@abram3k z takimi przypuszczeniami to bylbym ostrozny. Dominguez czy Martin byli do gry? Raczej bym nie przypuszczal, a jednak obaj graja. Ayoze to jednak jest jakas jakosc, wiec mialby wiecej szansy na gre
1
@MessiForeverTheBest betis zagral ostro z transferami (przyparty do muru przez FFP) i wyszedl fatalnie. Bakambu kontuzja, forma slaba, Avila slaba gra, Diao dobry start i to tyle, na LO nie ma sensownego gracza i tak by mozna wymieniac. Serce mi krwawi, ale Betis bez pucharow w tym sezonie.
1
Ayoze Perez 7 meczow, 6 goli. Do niedawna 5 strzlow celnych 5 goli. Za 4 miliony wyjety. Nie moge przezyc tego transferu. Za Pau Victora (ktory nawet nie gra na swojej pozycji) 3 banki poszly prawie...
1
@FcPortoFan1999 fabula fajna, ale strasznie krotka :(
6
@marcin62 jedni i drudzy sa sowietami, a sowieci sa wrogiem ludzkosci (a przez nasze polozenie to naszym szczegolnie). Dzis poszla kolejna informacja jak biedna i pokrzywdzona przez wojne sowietka w reklamowce wiozla 1,7miliona, inna 40 tysiecy i tak dalej.
Jak sie zaczela wojna to zaoferowalem jednej takiej ewakuacje do mojego mieszkania jej rodziny. Zgodzila sie, ale jak sie okazalo ze to nie duze mieszkanie w centrum, tylko maly pokoj to nagle sie rozmyslila i powiedziala, ze conajwyzej moja premie moze wziac "w ramach pomocy". I tak sie wlasnie zachowuja ci biedni sowieci. Burmistrz Przemysla juz glosno mowil jakto ci biedni uciekaja przed wojna (do Polski po 500+ i nazat do siebie).
0
@Kgorecki2500 slaby trener nie zdobywa mistrza w lidze z realem z przewaga kilkunastu punktow grajac Ferranem i Fatim. Ostatni sezon go przerosl, ale to nie powod na nazywanie go slabym.
2
@NeroTFP1 tez mam przykre doswiadczenia z tym filmem.
Niewiasta prosila mnie, zebym nie mowil co sie stanie w filmie, bo nie lubi spoilerowania.
15
Świetny trener, wybitny taktyk, kapitalne przygotowanie zespołu, bardzo dobre relacje z zespołem. Wszystko sie zgadza.
To nie o Lucho, po prostu tak sobie pisze.
0
@MESSIah16
7
@galix22 cebula to zawsze musi wyjsc i wypominac innym jakie pieniadze chca za wykonywanie swojej pracy
0
@Kgorecki2500 o tu
https://imgflip.com/i/94qmg0
4
W przypływie informacji meczowo-Szczęsnych umknąć może jedna ciekawa informacja.
Rafa Varane zakończył karierę w wieku 31 lat.
0
@NeroTFP1 i to dlatego, bo niemca noga boli i juz na l4.
0
@Pawel13sz paskowy od komunikatow wyskoczyl po fajki dla niego i jeszcze nie wrocil. Przypadkowo ostatnio urodzilo mu sie dziecko, ale nie wiadomo czy mozna jakos laczyc te 2 sprawy :)
2
Zauważyliście, że już sie nie mówi ile Robiercik zarabia i ile ma lat? Ciekawe dlaczego :D
Ps. Po golu chyba mówił "słuchajcie, niedługo takie górne lagi to będą codziennie, bedziemy się cieszyć częściej" :)
5
@Luciano99 ale że im serwery wytrzymały to w szoku jestem.
15
Wszystko już gotowe na powitanie Wojtka. Czy mogą być bardziej oczywiste znaki?
1
@Przemek2323 i niemców. Nie ważne że woda płynie w ich kierunku, ale kto ma to i tak uwierzy :D
1
@LaKnightYeah2000 panie, nie zawracaj mie dupy pierdolami. Masz pan 20zl i wypierdzielaj pan stad do stasia na piwo, a tak w ogole to pan tu nie mieszkasz. :)
2
@KamQiX #FlickMusisz
https://imgflip.com/i/94iw9g
0
@joloskyy musisz miec niewiele zajec ze marnujesz czas na wyszukiwanie takich rzeczy :D
2
Tak sobie siedze i myśle, co by moj ulubiony filozof i mysliciel powiedzial na Wojtka i Lewego razem w barcelonie. I chyba wiem co by powiedzial
https://imgflip.com/i/94njwa
1
@macio_944 - no to panie wojciechu zbadamy pluca. Coś nie tak?
- a nic, tak sie z tego zestresowalem, ze musze zajarac :D