17

@Culer9002 dziś jest drwienie z Xaviego, zamiast jego docenienia.
Proponuje wyobrazic sobie co by bylo, gdyby po inwestycjach na kredyt i wyprzedaniu majatku klubu tego mistrza po 1:0 nie bylo. Czy sponsorzy by chcieli tu przychodzic? Czy zawodnicy chcieli by do takiego projektu przychodzic?
To, ze jest duzy progress nie znaczy, ze Xavi to byl dramat i ciemnogrod sredniowiecza.

0

@kamyk_23 byl juz kiedys taki prezydent


11

71 lat, ale bym mu nie dał. Tyle dziś kończy "ten zuodziej i medna" Owsiak. Lata lecą, hejterzy hejtują, władze się zmieniają, i nadal nikt mu nic nie udowodnił złego, a dzieło które z wolonatriuszami rozkręcił trwa, i trwa mać :) Życzę mu szcześcia, zdrowia i 5 złotych jak mawiał Wiesław Wszywka. :)


0

@Kazragore przeciez widze, to chyba oczywiste. Ja swoj post napisalem, bo chcialem zwrocic uwage na cos nieoczywistego.

0

@Ogorinho1974 nie pamietam ile sekund moze bramkarz miec pilke w rece, bez kontaktu z murawa, ale to z pewnoscia nie jest 16 sekund jak tutaj, wiec nie wiem co tez sedzia robil.

0

@Aragorn33 zdecydowanie lepszy grajek niz Ferran obecnie. Z takim przyspieszeniem chociaz by zarobil zolta, a czasem i czerwona dla przeciwnika. Ferran poki co to sam czerwone zbiera i nic wiecej.

4

@kanver_ i tak co roku :)

2

BezPlanu - dziś wulkaniczne skały Turcji.


Fajnie, że są takie kanały, można "zwiedzić" kawał świata, nie mając na to sposobności.

10

@Kgorecki2500 Oficjalnie ma status legendarnego.
Tylko legendy mowia, ze byl tu pilkarzem.

0

@Keson ciekawe czy jak dostanie zlota pilke to zacznie rapowac :)

2

@mrboom jest na youtubie do obejrzenia. Calkiem spoko, ale co 2 pytanie z podpowiedzia, to troche lipa. Kiedys krzysiu potrafil zaproponowac cene, a jak ktos chcial negocjowac to krzysiu mowil, zeby odpowiadali sami. Mi to srednio podpasilo, ale to dopiero pocztek

1

@Kgorecki2500 ten wąs to nie jedną tralalala :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@agaFCB I co roku te same oszusty go napadaja, mimo ze tyle razy juz przegrali. Amatorzy.

0

@Kgorecki2500 oczywiscie, ze tak. Z tym, ze kazdy kto cokolwiek w zyciu poinwestowal (a ja od 2 lat zyje z profitow swoich inwestycji) wie, ze trzeba dywersyfikowac swoj portfel. Walenie wszystkiego w zloto jest srednim pomyslem.

2

@kanver_ Sevilla ma 2,5mln na zarejestracje w FFP, takze to by bylo na tyle z tych plotek.

0

@TheNekro94 ale jak to na tych obrzydliwych, tęczowych, z inżynierami niemcach sie wzorować?

0

@Luciano99 Mądry król Mufasa rzekł: Panowanie każdego króla jest jak słonce - wschodzi i zachodzi.
Jego słońce już zaszło, wschodzi kogo innego.

0

@Sulimo neymarem podpisze z nimi na 3ciego, i bendzie magja na kamp noł, a neymarem zdrofy to robi statystyki hue heu.

0

@aspr1me pianka montazowa ogrzeje i nie bedzie popeliny :D

1

@MichuZ44 wynalazca szczepionki nie zyje. Czy to przypadek? Kazdy odpowie sobie sam, ja tylko ostrzegam, zeby nie bylo. Trzeba laczyc fakty (co prawda zyl w 18 wieku, ale to tylko szczegol)

0

@pikass14


Mozesz obadac, typ remontuje 120m dom, i w ostatnim odcinku pokazuje swoj kominek

2

biedny @Luciano99 to trzeba jakos zareagowac dla niego


1

@Kgorecki2500 https://joemonster.org/phorum/read.php?f=18&t=674708
Jak ktos nie je tego, to nie moze sie polakiem nazywac.

1

@Khajio o nic, koledzy poprostu omawiaja 16 wieczna sztuke mongolska i chca zwrocic uwage na szczegoly malarstwa tamtego okresu. Przewijaj dalej :)

0

@Sinirsey sytuacja jest dynamiczna, to sie moze zmienic z minuty na minute.

1

@AFA w tego typu statystykach (jak i w wypominaniu np Lewemu czy innym goli strzelonych mniejszym klubom) zastanawia mnie jedno: Skoro to takie proste, to czemu nikt inny tego nie robi? Czemu taka Brazylia (kiedys z ekipa Joga Bonito, czy teraz z innymi) nie robia takich wynikow powiedzmy 2 -3 na dekade? No przeciez to takie proste, to tylko Ekwadory i Kolumbie.

0

@ProMILs i jeszcze zareagowal piekna staropolszczyzna, odpowiednia dla dzieci.
No i ta 6 latka, ktora teraz bedzie doglebnie analizowac swoja tozsamosc seksualna i plciowa, zastanawiajac sie jakich zaimkow wobec jej uzywac :D

2

@Danny Gaucho Zlatan byl na wakacjach w Starej Zelandii. Nie spodobało mu się. Założyli nową.

12

@Sulimo potem wyjdzie ze sklepu i przegra nierówną walkę z zakrętką od butelki, a na koniec dnia wrzuci post jak to będzie walczył z bronią w obronie ojczyzny :D
Kurtyna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?