5

0

Na dobranoc
Przychodzi Marian do Ferdynanda


1

@Kapitan hawk cudem się od morderczej drzemki wyrwałem. Bezpośredni stan zagrożenia życia od mięciutkiej poduszeczki był :)

3

@Kapitan hawk 36 stopni to dla mnie przedsionek raju :)

1

@MESSIah16 zapraszam na podkarpacie, tu ich pelno, zobaczysz jak sie sowieci zachowuja. Sam wynajmuje swoje mieszkanie i wole je spalic juz wpuscic tu sowietow.

1

@AxelF "Z ziemi Włoskiej do Polski..." https://imgflip.com/i/9315n9

0

@Safrani potencjał memiczny 10/10.

2

@AxelF Kto nie wyłudził od pracodawcy zwrotu za przejazd traktorem, albo samochodem który wówczas nie istniał niech pierwszy rzuci wnioskiem o dofinansowanie :)

0

Drodzy użytkownicy. Zwracam się do was z apelem, abyście uważali na siebie.
Właśnie zostałem brutalnie napadnięty, czuję że tracę przytomność i nie wiem kiedy wrócę (możliwe, że już nie wrócę).
Ta bandycka franca grasuje i atakuje znienacka, nie ma za grosz litości. Część z was już się pewnie domyśla o kogo chodzi. Uważajcie szczególnie na głowę. Rykoszet od podusi, ciepła kołderka, i po ataku drzemki nic po was nie zostanie.
Żegnajcie :(

26

I takiego policmajstra to ja szanuje.


5

@MESSIah16 Ronaldo teraz musi przeprosic, ze ma wlasne zdanie. Nastepnym razem powinien sie zapytac innych co moze myslec, a co nie zeby nie "poplynac".

7

@Marian_Pazdzioch Panie, Pan mnie nie namawiaj na alkohol, bo ja nie jestem alkoholik. No także tego, bardzo proszę do środka.

3

29

@Roobo satyra
1. «utwór literacki ośmieszający i piętnujący wady ludzkie, obyczaje, stosunki społeczne itp.»
2. «ośmieszanie lub piętnowanie czegoś» - https://sjp.pwn.pl/slowniki/satyra.html

Filmik wprost pokazuje ze kradna, a tego nikt nie udowodnil, wiec to zadna satyra, a pomowienie.

23

@ObiwanKenobi skoro masz takie info to lec do prokuratora. Jesli masz wiedze, a nie zglaszasz to sam jestes przestepca.
No chyba ze tez lubisz pomawiac, bez zadnych dowodow. Tyle lat "owsiak kradnie" a jakos nikt go nie skazal, no co za przypadek.

36

@Roobo Polecam najpierw sprawdzic definicje satyry.
Jakbym prowadzil organizacje pozytku publicznego i ktos mi sugerowal, ze kradne te pieniadze to sam bym latal po sadach, bo to nie tylko wymierzone w dobre imie moje, ale i organizacji i przede wszystkim ludzi, ktorzy z niej korzystaja.

0

0

@Kgorecki2500 nie bardzo wiem co by taka oprawa miala i komu dac. Juz wolalbym wplacic na fundacje, ktora wspiera muzeum w KL Aus. bo tam te stare baraki to juz sie mocno sypia i trzeba kasiorki na ich konserwacje.

0

@Talion jak widze prognoze z zimnem deszczem/sniegiem


1

@Talion 35 w grudniu?


1

@tomek8756 jak pomysle ze zaraz znowu bedzie gowno nie pogoda, mniej niz 30 (czyli lodówa jak na syberi) i tym podobnie


3

@Kgorecki2500 autokorekta w telefonie jej poprawila #PewneInfo

3

@NeroTFP1 Gdybyśmy potrafili grać w piłę, bronić trochę lepiej niż dawidowicz ze Szkocją, rozgrywać, oskrzydlać akcję, grać dokłądnie i te inne podstawy normalnego futbolu na poziomie to byśmy pewnie nawet wygrali. Ale tego nie potrafimy - szkoda.

12

@Kgorecki2500 i to wlasnie na czesc Francji swoj pierwiastek nazwała Polon.

1

@Szakalaka12369 Z pisiorami jest ten problem, ze wiara w ich propagande powoduje raka mozgu.
A tu pierwszy przyklad z brzegu https://www.money.pl/gospodarka/rzad-wyslal-do-brukseli-pismo-w-ktorym-musial-odkryc-karty-uderzajace-6956475690289696a.html

4

@NeroTFP1 @adi7adi8 @kosiarz92 @Kidd Teraz to dla was jest

, ale jak go kiedy zabraknie to

9

@Kidd Messi wykąpał Yamala i ten nakuwia asystami jedna za druga. Nasza reprezentacje to chyba rasiak wykąpał.

0

Stary Modric ma wiecej pomyslu i werwy od tych naszych "pilkarzy". Chyba dopiero jak go zmumifikują to zejdzie do naszego poziomu.

2

Liechtensein najpierw przegrywa z San Marino, teraz z Giblartarem, ale to jest zjazd. Nic nie szkolą, nie wiem co by mogło ich pozycję odbudować, chyba tylko mecz z Polską :)

1

@DiSBlaDE ale śliczne psinki :) Głaskałbym :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?