2

@Kgorecki2500 jak na meczennika to cos dobrze wyglada. Cos te tortury slabe byly :D

0

@Deviler jesli naje sie grochowki, i pierdzac na pilke bedzie strzelal gole dajace zwyciestwa i puchary, to mnie to odpowiada. I osobiscie mnie to nie obchodzi, czy inni by walili w tym samym etapie o 15 wiecej, skoro moj wypierdzial zwyciestwo :)

2

@konrad1661 no tak, bo po kazdym piatku wychodza hordy gejow ze szkol i organizuja parady. Biedni hetero staja sie takim okazem unikatowym, ze zamykaja ich w muzeum, albo cyrku aby pokazac jakie to dziwactwo wyszlo :D

0

3

@konrad1661 a slyszales zeby ktos sie stal lgbt od takiego piatku?

2

@Jakchcesz to sie juz zaczelo, jak sam zauwazyles. Piesely adoptuja ludzi i przejmuja wladze nad swiatem. Mam tylko nadzieje, ze przed moja exterminacja bede mogl jakiegos poglaskac, bo to lepsza smierc bedzie :)

4

@konrad1661 jesli ktos zmienia orientacje, bo jest taka moda, to znaczy ze jest imbecylem, a nie dlatego ze zrobili jeden dzien jakiejs akcji w szkolach.
Jak u mnie robili akcje sprzatanie swiata to nie zaczalem byc ekologiem, albo pracowac w oczyszczaniu miasta.

14

@Tasde zabawne jest to jak "dziennikarz" ktory studiow dziennikarskich nie ukonczyl, krytykuje doktora inzyniera, ktory przez 10 lat byl w instytucie lotnictwa, a potem 13 lat byl w komisji badania wypadkow lotniczych i ludzie wierza temu pierwszemu.

Czyli Polska XXI wieku w pigulce.

4

@NeroTFP1 tego nie wie nikt, ale sa rzeczy ktorych nie mozna wybaczyc.

2

To teraz taka mała ciekawostka.
Federico Chiesa, ta kompromitacja zarządu, bo nie ściągnęli go za 12 baniek - 3 mecze, 80 minut, 1 asysta. Reszta to kontuzja, lub nieprzygotowanie do meczu.

Jego trener o nim: - Chiesa opuścił cały okres przygotowawczy i przeszedł do ligi, w której intensywność jest wyższa niż w Serie A. Właśnie graliśmy z Milanem i Bologną w Lidze Mistrzów, więc mogę to potwierdzić - powiedział Slot.


- Najważniejszy jednak jest brak okresu przygotowawczego. Teraz ciągle gramy, więc trudno doprowadzić go na odpowiedni poziom. Na pewno jest rozczarowany. Żal mi go - dodał Holender.

Czytaj dalej pod linkiem: https://www.meczyki.pl/newsy/pilka-nozna/zal-mi-go-slot-wyjasnil-co-dzieje-sie-z-chiesa/253372

4

Tak dla przypomnienia: numer na plecach jest większy od liczby lat przeżytych na tym świecie.


2

@Safrani nie sadze zeby cokolwiek mialo sie potwierdzic. W tv republika mowili, ze to klamstwa i zemsta polityczna tuska, za obalenie jego klamstw.

17

@abram3k ciekawe kiedy tacy jak ty zrozumieja ze dla takich jak williamsy czy muniain bilbao > reszta swiata.

0

@Seledynowy przypadek Raphini pokazuje, ze z czasem pilkarz potrzebuje dojrzec do pewnej roli.

0

Meczowo, Dragon Ballowy memik na nadchodzacy meczyk
https://imgflip.com/i/97qzy8
:)

2

Za rok chyba znowu brazylijczyk dostanie Złotą Piłkę.

1

@TikiTakaEnMiCorazon ale Aliexpress to szanuj, bo tam sa fajne rzeczy :)

3

Raphinha w trybie Gaucho sie załączył i Bayernu nie ma.

0

@ranger3120 @BialyKolorDoDupy no wlasnie ! Powiedz jej ze jestes panem domu, a ona ma sie uspokoic i tyle. Jestem pewny ze zrozumie i wszystko bedzie dobrze :)

1

@Sulimo natomiast jeśli to nie prawda to niech też spada.
Jak rzekł wielki umysł "Panie wypierdzielaj pan stąd, bo pan tutaj nie mieszkasz"

3

@okiemtypera_lucaxx95 Przypomnij proszę gdzie pracujesz, bo dawno o tym nie było :)

1

Jak można odwalać taką popeline pilnując mordercy?


1

@bartekvisca @MesQueUnClub_87 a nie slyszycie w ten fragmencie, ze bezi nie mowi swoim glosem?

2

@Kgorecki2500 brak Mikołajczaka w roli bezimiennego to najwiekszy skandal jaki mogli zrobic tej grze.

1

@Kgorecki2500 byłby lepszym prezydentem, ale jest gorszym kandydatem.

1

@macio_944 raczej:
1.


2.

0

Real jeszcze co prawda nie wyszedł kopać się po czole w tym meczu, ale myślę że można już zrobić co nieuniknione. Po co czekać skoro i tak wiadomo?


0

@arasz1819 zaginela w niewyjasnionych okolicznosciach


5

@Comentateiro tymczasem @Luciano99 pieterko wyzej


0

@Batys ile karnych dla realu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?