Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@ranger3120 no ciekawe dlaczego sklep stacjonarny, ktory zatrudnia kilku pracownikow, musi oplacic czynsz/najem, energie, zapewnic warunki socjalne (np pokoj, toaleta), zapewnic kazdemu pracownikowi sprzet, kase itp,a ktory musi jeszcze utrzymac magazyn lekow, jest drozszy w utrzymaniu, niz sam magazyn gdzie potrzeba tylko pracownika, ktory skompletuje zamowienie (tak w skrocie) i wysle. Nie wiem, zupelnie nie wiem.
Ps. internet nie ogranicza liczby klientów.
0
@Antimadridista_WR swietny pomysl, logika polaczkow.
https://imgflip.com/i/9abh45
28
@Bobo25 wybory sa swietnym odzwierciedleniem polskiego spoleczenstwa. Skoro do sejmu dostaje sie łajza, o przepraszam mejza co jest oskarzony o wykorzystywanie finansowe rodzin z ciezko chorymi dziecmi, macierewiczow co wietrza niewiadomo jakie spiski, zukowskie co wierza ze faceci rodza dzieci, czy typow z 10 mieszkaniami i biora dodatki na kolejne, bo mieszkac nie ma gdzie, to czego sie tu spodziewac?
1
@Kgorecki2500 sprzedawałem i powiem tak: od tamtej pory w przesyłkach wybieram tylko pozostałe opcje. Na vinted podobnie.
0
@MysticCat myslalem, ze wybory sa po to, zebym mial wybor, i wybral tego kto wedlug mnie najlepiej sie nadaje na urzad, a nie tego kogo zaproponuja dogadani politycy. Za komuny sie tak dogadywali kto ma byc naczelnikiem, a ludzie nie mieli nic do gadania.
0
@maroon @MysticCat jak sie spodziewacie ze lewica i psl wystawia jednego kandydata wspolnie, ktory bedzie reprezentowal te same grupy, przedstawial ten sam program itd to wam gratuluje, bo chyba nie macie pojecia czym jest koalicja.
0
@Radioactive9705 szczerze nienawidze tej ksiazki. Kazda lekture w szkole przeczytalem oprocz tej jednej.
1
@Jakchcesz oprócz chęci obejrzenia produktu, jest jeszcze kultura osobista. Jak byś zmarnował wiele godzin na czekanie na bydło bez grama kultury, które nie szanuje czasu innych to pewnie byś miał inną perspektywę. Napisanie sms "przepraszam, nie przyjdze" nie zajmuje 3 godzin i nie wymaga wysiłku nadludzkiego, 3 sekundy, standardy zachowane, czas i nerwy zaoszczędzone i nie ma problemu, ale podstawy kultury to o wiele za dużo dla niektórych.
1
@Kgorecki2500 inny swiat kapitalnie wspominam po latach. A jak w tej tematyce to polecam Nie tracic nadziei (tokarz) i Anus mundi (kielar)
0
@Jakchcesz ja mu sie nie dziwie. Sam wynajmuje na pokoje i gowniarze sie umawiaja i olewaja. Jak ktos ma prace i musi sie wyrobic, a takie bydlo bez kultury nie przychodzi to sie mozna wnerwic. Raz mialem akcje - umowionych 16, przyszlo 2
2
@Lucyfffer ciekawe w jakim klubie gral najwiecej? https://www.reddit.com/r/soccercirclejerk/comments/1fgvg50/real_madrids_new_logo/?rdt=43189
Żodyn się nie domyśli, żodyn
0
@zodiak_10 mozna jakies video tutorial jak to zrobic, bo sie gubie?
2
@Ojciec5tkidzieci Stano jak zwykle w formie - bierze rzeczy sprzed 20 lat i cisnie po Michalik jaka to ona zla. Oczywiscie plagiat to cos zlego, ale jestem ciekaw czy i krzysiu byl swietszy od papieza na jakiego zgrywa sie teraz, te 20 lat temu.
1
@Lucyfffer nic tylko czekac na La Rambla - usługi bankowe, ii pko bp upadnie, nie wytrzymaja konkurencji. :)
4
@tomek8756 Bartek z BezPlanu na Haiti o tym mowil. Nasi zostali tam posłani, aby ich "ujarzmić", a pomogli walczyć im o wolność. Do dziś tam o tym pamietają, i wśród białych polacy mają tam najlepiej.
1
@Safrani widze poszly grube inwestycje w nowoczesny sprzet.
1
@Popitek12 przed walka pokaze wpisy pana 96 mikowi. Ten tak sie urwi, ze bedzie go lał przez 90% rund. Na koniec jak juz opadnie z sil wchodze ja i go one-shotuje. Na drugiego biore @Comentateiro , bo i tak jest stary wiec nie dojdzie do ringu, wiec caly fame dla mnie.
1
Komentarz usunięty
4
@Kgorecki2500 tak apropo "holandii" https://imgflip.com/i/9a0kly
8
@macio_944 "No nie mamy panskiego plaszcza, i co nam pan zrobisz?"
2
@kubix05 ale i tak zuch, i brawa dla fotografa za:
1: ujęcie
2:. takie w którym przez chwile jej sie na twarz patrzyl :D
1
@NeroTFP1 Laureat ponad 30 nagród, w tym jednego Oscara, na którego czekał jak Vinicius na złotą piłkę (z tą różnicą, że di Caprio sie doczekał). Znany również z tego, że nie ma co się za staruchami więcej niż ćwierćwiecznymi zadawać
Zasłużony człowiek, który w Titanicu udowodnił całemu światu że:
1. Możesz babie nakupić wszystko, sponsorować ją, kupić najdroższą wycieczkę i najpiękniejszy naszyjnik, a ona i tak poleci na ładnego chłopca z maślanymi oczkami, bo tak fajnie mówi i ładnie rysuje, a na końcu....
2.... i tak prędzej pozwoli Ci umrzeć, niż posunie sie na swoim legowisku.
1
@tomek8756 Polska dla polaków, turków i kebabów.... ale nie od tej mendy lysej i wrzoda mariana pazdziocha
2
@Luciano99 mala widac ze polska krew. Tyle razy upada ale wstaje ciagle majac nadzieje, ze sie uda, a tu kolejny upadek. Zupelnie jak @Luciano99 po walce z wrogiem
0
@TR3YWAY ciezko stwierdzic, obadaj swoje umowe, podlicz dobrze i sie moze znajdzie dlaczemu.
0
@TR3YWAY zle zapytalem :D Mialo byc w okresie nowej umowy, czyli wrzesniej-grudzien. Z hr najwyrazniej tak to policzyla, bo mialem podobna sytuacje, i dostalem tez wiecej urlopu niz liczylem, i sie okazalo ze to te 26dni zamiast 20.
0
@TR3YWAY a w tym okresie nowej umowy bedziesz miec 2 lata pelne przepracowane?
0
@tomek8756 Jeden narodowiec: i o co ja mam teraz walczyc, jak juz wroga nie ma, ja musze walczyc?
Drugi:
0
@FcPortoFan1999 latwiej by mu bylo jakby wylowil ten wrak i go posklejal jak pazdzioch samolocik niz doprosil sie jej zeby sie przesunela :)
0
Dzisiaj czyli 11 listopada swoje 50 urodziny (tak, on ma już pół wieku) obchodzi Leonardo di Caprio. Znany z ról w takich tytułach jak Titanic, Zjawa, Wilk z Wall street czy też Złap mnie, jeśli potrafisz. Laureat ponad 30 nagród, w tym jednego Oscara, na którego czekał jak Vinicius na złotą piłkę (z tą różnicą, że di Caprio sie doczekał). Znany również z tego, że nie ma co się za staruchami więcej niż ćwierćwiecznymi zadawać
Zasłużony człowiek, który w Titanicu udowodnił całemu światu że:
1. Możesz babie nakupić wszystko, sponsorować ją, kupić najdroższą wycieczkę i najpiękniejszy naszyjnik, a ona i tak poleci na ładnego chłopca z maślanymi oczkami, bo tak fajnie mówi i ładnie rysuje, a na końcu....
2.... i tak prędzej pozwoli Ci umrzeć, niż posunie sie na swoim legowisku.
Wszystkiego najlepszego :)