Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Drażliwy temat dla @Redakcja ale mam nadzieje, że nie usuniecie bo temat myślę warty uwagi.
Otóż wielu użytkowników narzeka na reklamy. Czy redakcja mogła by na stronie gdzieś umieścić jakąś reklamę od dowolnego sponsora, w którą użytkownicy mogli by klikać, a zysk z niej byłby przekazywany dla @PizzerMan. Nie musiałby robić co chwile postu, który trzeba by podbijać, reklamodawca miałby swoją reklamę, bo post byłby chętnie klikany. Wszyscy zyskają, nikt nie straci. Taka luźna myśl do rozkminy.
0
Kurła miał tą piłkę w zasięgu według mnie, ale czemu odpuścił rzut to nie wiem, ale popieram.
0
Powinien być czołowym zawodnikiem pierwszego wyboru i to bez dyskusji. Co prawda na liście transferowej, a nie boisku, ale jednak.
2
@tomek8756 odcinek Korzenie. Bardzo fajny :)
Alleluja kurde :D
1
@AduŚ07 A) Migają mu światła, nie zatrzymuje się. Debil do kwadratu
B) Staje debil na torach. Debil do sześcianu
C) Wychodzi z auta, zamiast rozwalić kawałek i wyjechać dalej, ale być bezpieczny. Debil taki że o ja piernicze.
D) Stoi i macha, bo myśli że pociąg da rade wyhamować na takiej odległości.
3
@Ryoumen zgadzam sie. Niesamowite jak mozna dobrze i realistocznie odtworzyc te budynki i miasto wokol postaci :)
0
@Maoao @prokofiew myslalem ze tak oczywistego posta o zabarwieniu zartobliwym nie da sie potraktowac powaznie. Jak widac jestescie na tyle wybitni, ze jednak sie da.
2
@Rust_Cohle skok z okna to zaden wyczyn jak sie mieszka na parterze.
3
Gavi po tej kontuzji nie jest już sobą. Zmienił się diametralnie i to na gorsze. Myślę, że warto go oddać, nawet za darmo, szkoda jaki zjazd zaliczył. Dramat piłkarza, szkoda tak go lubiłem. Aż nie wiem jak to opisać, on.... zaczął wiązać buty na mecz.
2
Teraz czekać, aż się w internetach zlecą hejtery Robercika (chociaż sam jestem jego antyfanem) i będą gadać, że ze 101, 90 nastrzelał słabiakom. Ciekawe, że oni nigdy nie widzą, że przez ponad 30 lat LM tylko trzem się udało nastrzelać stówke tym słabiakom.
1
@Jakchcesz Z jednej strony to bardzo fajnie, a z drugiej zaje.... :)
0
Martin z potezna asysta, ale mam wrazenie ze chcial grac do Lewego, tylko mu nie wyszlo :D
1
@tomek8756 https://imgflip.com/i/9bpsah
5
@misterio tu nie chodzi oto czy ktos wierzy w jego rozdzial panstwa od kosciola. On podpisal akt konfederacji gietrzwałdzkiej wiec sie oficjalnie przyznaje, ze jego marzeniem jest katotaliban 100%.
0
@NeroTFP1 w internetach ciagle grasuje dwoch niebezpiecznych hakerów. Jack Daniels i Johnnie Walker.
2
@tomek8756 @Wasacz_
5
Jak Karolum Nawrotzki przedstawial ich to tylko takiego dubbingu mi brakowalo.
Kiepskimi to rzeczywiscie, wszystko da sie zdubbingowac :D
@Kgorecki2500 @tomek8756
5
@Rust_Cohle to nie jowita. Jowicie 5 dan by nie starczalo na sniadanie.
1
@Blantozaur kazdemu sie zdarza :D Kto sie nie dal zlapac niech pierwszy rzuci czymśtam w cośtam :D
1
@Blantozaur bardzo lubie jak ktos oczywiste zarty traktuje powaznie :D
12
@Bocheno1 jakby to byl prawdziwy dzien kolejarza, ktory ma byc 25.11 to odbylby sie 27.11. Za opoznienia przepraszamy.
1
@Blantozaur slaby argument. Bardzo slaby :)
0
@Blantozaur po czym niby wnosisz, ze to AI? Pokaz cokolwiek na filmiku co jest nierealne.
7
Ale mnie dziś typ wnerwił. Przyjeżdza wielki pan z paczuszką (na 4 piętro, jedzie windą), a ja mu propozycję: Jak dostarczy paczuszkę do kontenera na śmieci (był chyba kurierem, więc to jego praca nie?) to mu dam 50zł, karnet do exkluzywnych napraw u @Luciano99 i zdjęcie jowity (takie satelitarne, żeby coś było widać).
A ten że co ja sobie wyobrażam, że grubas i leń. Kompletny brak profesjonalizmu. Jeszcze pewnie pójdzie i zacznie mnie oczerniać w internetach.
4
@tomek8756 @DonCarletto @Luciano99 powie, że ma
0
@Aragorn33 mózg go zabolał. Tak zwane bóle fantomowe.
0
@Peciak ta, szczegolnie jak mowil po angielsku. Prawie native speaker.
0
@Kgorecki2500 https://imgflip.com/i/9bh28z
26
Ile razy ten koleś już się tak zachowywał? Ciężko zliczyć.
Marze aby w Barcelonie zrobiono 4F - Fati, Ferran, Frenkie - Fired.
0
@Stinger_ ciekawe dlaczego? Chyba nie swoim homo atencjonizmem?