Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@marcin62 @DonCarletto watek asasynów - dramat. Ale z mega potencjałem. Trzeba by przerobic.
Watek z krukiem - bardzo mi sie podoba, jest jakas powaga tego szponu, a nie ze jako noobzord bierzemy i cisniemy top bronia na dzien dobry.
Watek orkow - mozna by go lepiej finalizowac, np aby wybicie orkow bylo fabularnie potrzebne.
Oto chodzi, aby bylo dluzej i trudniej (przedostatni raz wzialem hardcore mode, to nie dalem rady dokonczyc gry, teraz go wzialem i dalem rade). Co kto woli, mi sie te dodatkowe watki podobaja, aczkolwiek z zastrzezeniami.
1
@Mario96w Mod jest wielki. Tak jak masz 3 gildie w samym G2NK, tak 3 gildie masz na dzien dobry u Xardasa, a idac w las jest ich jeszcze wiecej. Do tego sa gildie poboczne, a warto nadmienic, ze 1 gildia nie rowna sie jednemu sposobowi przejscia gry (np paladynem mozna przejsc pod wszystkie rodzaje broni jak i pod jego magie).
0
Mod New Balance (niegdys Returning) to jedyne co sowieci dobrego zrobili na tym swiecie. Ukonczony po raz zapewne 40+, i to jest serio niesamowite co mozna wycisnac z 20 letniej gry. Wlasnie ukonczone kolejnym magiem (tym razem Krwi). Mega opcja, bawic sie ta sama, ale coraz lepsza zabawka przez 2/3 zycia :D
0
@Sysia11 Ciekawe kto go tak stopowal i byl takim balastem :)
5
Godzina wieczorna, kto nie kliknął w piesełka to zachęcam.
https://nakarmpsa.olx.pl/
I taka gorąca prośba. Wiele osób w swoim zabieganiu wchodzi, klika pierwszego i leci dalej (i to jest mega, super, fajnie), ale ja zachecam do wejscia na ostatnia strone i klikniecie w te pieselki co maja najmniej %. Pomagajmy tym co maja najtrudniej.
1
@Bykunn w filmiku dostal tez questa jak w gothicu
Kanal topowy, bracia Czukiewscy to najlepsza rodzinka polskiego YT. Fanom króla lwa polecam nową serie z Kenii.
Ps. Jak slysze coachow "jestes kowalem wlasnego losu" to mam ochote im w ryj strzelic. Jakim kowalem moga byc tam, kiedy rodza sie i zyja z odpadkow z wysypiska smieci.
8
@Prorokk najlepsze beke mialem jak komentator "Olmo jest dzis bezzębny w tym meczu"
1
@AmigoBlancos przypadek barcelony pokazuje, ze miesiac w futbolu to epoka. Po rozsamrowaniu bayernu i realu wbijajac im 4 gole nikt by w zyciu nie powiedzial, ze za miesiac bedzie raptem 1 wygrana i remisy z celta czy betisem. Fotroll to atencjusz taki jak i tutaj pewien jeden co tylko czeka na lajki, bo z tego ma kasiorke wiec bedzie robil dla nich wszystko, trzymajac poziom (gorzej z pionem).
0
@Bogan zalezy w jakim banku. Niektore maja funkcje wielowalutowa, i konto walutowe podpina sie do zwyklej karty i sciaga wowczas z takiego konta w jakiej walucie placisz, inne tego nie maja.
Co do revoluta mialem i kursy sa spoko, ale aplikacja i strona u mnie byla tak wadliwa, ze zanim zaplacilem to 3 razy telefon ladowal na scianie.
5
@Kgorecki2500 i update
"Reuters twierdzi, że Assad „z dużym prawdopodobieństwem” mógł zginąć w katastrofie lotniczej."
Chaos totalny sie tam szykuje, kolejna fala migracji, kolejne osrodki isis terrorist. Tak srednio bym powiedzial"
2
@DiSBlaDE ale ładne piesełki :)
2
Ostatnio @Luciano99 nagrał pełen akcji film dokumentalny o @Comentateiro . Okazuje się że nie uwzględnił jednego wydarzenia. Widzieliście, że w dzieciństwie zagrał w Świecie Według Kiepskich? Ze względu na wybitne zdolności aktorskie zagrał tam samego siebie.
https://streamable.com/vg8lzu
0
@DiSBlaDE
1
@tomek8756 tak se tu siedzimy, nic nie robimy. Jest milo i przyjemnie. Jak u Wojtka w Barcelonie :)
0
Ale troll w Eleven: Olmo dzis bezzębny.... o Olmo który stracił zęba w 1 połowie :D
6
Tymczasem pewien użytkownik:
https://imgflip.com/i/9cywg2
2
@tomek8756 ciekawe bylo jak dochodzili do tej konkluzji w swoich badaniach.
"Panie Boczek, wolisz pan żryć czy bara bara?" :D
18
@Criss18Barca przede wszystkim to Małysza ciężej jest ocenić, bo skakał kiedy nie było żadnych przeliczników równoważących negatywne warunki. Zły wiatr? No trudno lecisz i elo.
No i Małysz był epickim zjawiskiem społecznym. 14 milionów widowni zgromadzić, na takiej dyscyplinie to coś niespotykanego. Jakbyśmy grali w piłkę w półfinale euro czy mundialu to byłby wyczyn.
Stoch jest wybitny, ale skala Małysza wychodzi poza sport.
0
@Kazragore
4
"Chętnie bym zrobił tak, żeby mi się chciało tak jak mi sie nie chce" - Ja.
1
@norbi77
0
Jakieś niemiecki mendy wygrały w jackpota, i znowu trzeba szukać sposobu jak tu zarobić, a żeby się nie narobić. I to w kraju w którym nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem.
1
@Luciano99 @tomek8756 z tym to sie wstrzymajcie.
1
@Luciano99 ta akcja pod bramka 1v1 i ten pies wiele wyjasnia :)
2
@Luciano99 pokaz te filmy o alexie i 96 ;D
0
@tomek8756 oczywiscie ze tak.
Kocham herbatkie i cierpie kiedy nie wypije, ale jak sie napije to ło panieee.
2
@Kapitan hawk kiedys pamietam byla akcja jeszcze bardziej zrypana.
W Warszawie odwolano mecz, bo bylo -16. W Sevilli robiono cooling break bo grali przy +32.
1
@Bocheno1 ale stara dupa jesteś :D
@MysticCat bardzo fajny, ogladalem codzien. Szkoda ze aktorzy tak milo tego nie wspominaja, wrecz przeciwnie.
PS. no i szkoda, ze serialu nie zakonczono w ludzki sposob, tylko ot tak zostawiono bez zakonczenia.
4
Dnia 6 grudnia 1996 mikołaj zrobił piękny prezent i to całemu pokoleniu.
Tego dnia nadawanie w Polsce zaczęła epicka, kultowa, jedyna i niepowtarzalna RTL 7, czyli stacja, która w młodym rynku telewizyjnym w naszej reformującej się rzeczywistości wprowadziła masę formatów niedostępnych u nas wówczas.
Stacja stawiała mocno na formaty młodzieżowe. W paśmie młodzieżowym czyli od około 14:30 emitowała programy, które powodowały pustoszenie ulic z młodej generacji. To dzięki niej w Polsce pojawiły się jakże epickie formaty:
1. Dragon Ball
2. Rycerze Zodiaku (Saint Seiya)
3. Yaiba
4. Slayers - magiczni wojownicy.
5. The Savage Dragon
6. Gargoyles
7. Czy boisz się ciemności?
8. Gęsia skórka
9. Sylvan
10. Alf
A to tylko niektóre formaty. Plotki głoszą, że najważniejszy format czyli Dragon Ball trafił do stacji przez liczbę 7, bo stacja miała taką "strategię" marketingową. Z czasem stacja została zastąpiona przez TVN 7 (7 w ramach kontynuacji). Piękne to były czasy, absolutnie niemożliwe do podrobienia współcześnie.
No ale, gimby nie znajo
0
@VamosRakieta To dopiero umysl.
Moje myslenie o tym dniu juz nigdy nie bedzie takie samo.