Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcelonaLM rzeczywiscie, zniszczenie wienca to tak kluczowa sprawa, ze az u sowietow o tym mowia. Chyba trzeba sie na wybory szykowac jak nic.
0
@tadzik447 widze, ze nie zalapales zartu :)
0
@TheNekro94 na tej stronie raczej chetnych nie znajdziesz.
2
@tomek8756 mogli by byc nawet jedynym krajem ktory to zrobi. Np poprzez zaprzestanie atakow.
1
@Mow_mi_Douglas spokojnie, to tylko wyrwany z kontekstu zart.
2
@JordiAlbion ja tak zawsze kolezankom odpowiadalem, jak pytaly czy dobrze spiewaja. Mowilem "Pieknie, ale jednak polecam rzezbiarstwo"
0
@NeroTFP1 za ta niedziele dostana dzien wolny w tygodniu, a za wolna wigilie nie beda musieli niczego odrabiac. Mysle ze tu nie trzeba miec doktoratu, zeby to ogarnac.
0
@Ryoumen
2
@Kgorecki2500 Pikachu wybieram cie! - Pika pika.
Bulbasaur wybieram cie! - bulba bulba.
Squirtle wybieram cie! - squaro squaro.
Janusz Kowalski wybieram cie! - tusk tusk tusk tusk.
5
Kylian marnujący karne, trzeba szydzić póki czas :)
https://imgflip.com/i/9cpbgg
2
Jak na gościa, który tak marnuje okazje i karne ta cena "za darmo" była serio uczciwa :)
2
@tomek8756 Odcineczek "Szkoła rzycia".
Taka ciekawostka, że w tym odcinku zagrał jeden ze scenarzystów Świata Według Kiepskich (to ten co sikał do łózka świnia jedna).
3
@tomek8756 jakbym był złośliwy to bym powiedział "miało być dobry", ale nie jestem złośliwy wcale, więc nie powiem.
0
@Roobo ja identyfikuje gady i plazy,np zaby. Ale nigdy sie o zadnej zabie nie uczylem na biologi.
Ot taka roznica. Polecam slownik i znaczenie slow.
0
@Muszynianka możesz, gdyby to było zle, bog inaczej swiat by stworzyl.
Ale stworzyl tez kodeks karny, a w nim paragrafy, ktore tu znajda zastosowanie :)
0
@Safrani dlatego aliexpress > ebay :D
0
@Roobo xd.
Z podstawy dział 7 - dojrzewanie.
identyfikuje zmiany dotyczące dojrzewania
należące do normy medycznej (np. różne tempo
wzrostu, zmiana sylwetki, ginekomastia, nocne
polucje, mutacja, wzmożone pocenie się,
zmiana zapachu, mimowolne erekcje,
owłosienie, wzrost piersi, pojawienie się
miesiączki, trądzik, zachowania autoseksualne)
tez mi nauka masturbacji :D
0
@Roobo akurat z czytaniem to masz powazne problemy, skoro wierzysz w nauki masturbacji w szkole, zamiast przeczytac podstawy programowe nauczania.
5
@mientusek1407 Antony w 36 występów zaliczył 36 meczów.
Jego drużyna nigdy nie przegrała z nim w składzie, kiedy strzeliła więcej goli niż przeciwnik. Ma tyle samo pucharów świata co Ronaldo, i tylko 1 złotą piłke mniej niż Modrić. Strzelił w ostatnich latach więcej goli niż Henry, Ibrahimovic, Ronaldinho i paru innych.
Trochij wincyj szacunku do Antonego @FcPortoFan1999
6
Prawdziwy gol imienia (baby) Shark Torresa.
Piłka przypadkowo odbita od Olmo, zero komunikacji, wybicie i trafiony obrońca, Ferran slaby strzal, a pilka przechodzi między nogami bramkarza.
Muzyka z benny hilla i mamy top kompilacje zagran rekinka.
3
@Safrani ile razy mozna mowic?
To zart, wyrwany z kontekstu, ktorego nie rozumiesz. Szczesc boze.
1
Mallorca zaplaci rachunek, ktory wystawi Ferran. Nie ma lipy, zero litości. Sam rekin rozsmaruje ich po ścianie stadionu i będzie 0:0. :)
0
@Roobo no jak ktos wierzy, ze to ma byc nauka masturbacji 10 latkow to takich osob nie mozna traktowac powaznie.
2
3 grudnia 1994 roku w Japonii miała miejsce premiera kultowej Playstastion 1, zwanej również PSX.
Piękne to były czasy jak się ogrywało gry, w których chodziło o coś więcej niż piękną grafikę i nic więcej (w sumie to i takiej być nie mogło :D).
Piękny Tekken 3. Wygrałem nawet mój imieninowy turniej w Sylwestra, w wieku 8 lat w miejscowym salonie gier, czym doprowadziłem do furii całą ekipę tam zebraną.
Legendarny Final Fantasy 8, który czasem ogrywam do dziś. Kapitalna muzyka, no i system gry w karty. Nie rozumiałem go za nic w świecie, ale grać uwielbiałem.
Resident Evil 2, który ogrywałem namiętnie. Dziś bym się zes....ze strachu, ale wtedy to był mały pikuś. Za przejście w poniżej 2h 30m dostawało się bonus, a mi się raz udało w 2h, 29min, 59 sekund. Radość, której nie da się opisać
Kochany smoczek Spyro, ale to była frajda jak się nim biegało.
Dragon Ball final bout - kiedyś zachwyt, dziś się patrzeć nie da.
Pierwszy Spider Man w 3D, to był dopiero efekt wow (przynajmniej dla mnie)
Seria Tenchu - pierwsza gra w jaką zagrałem w domu. Przekapitalny klimat.
Twisted Metal - pierwsza moja gra ever, a druga gra w którą grałem w domu. To czekanie na filmik w finale...
I wiele innych. Takze jak mowi klasyk "Kiedys to byly czasy, teraz nie ma czasuf"
0
@Stinger_ "podczas tych transmisji zylismy zyciem zastepczym..."
0
@FCB_dimiC jeden i drugi beda zadowolenie. Gdzie wady ?:D
4
@Aragorn33 ja jestem ciekaw jak oni to sobie wyobrazaja?
Ze przyjdzie pani i powie" To chlopcy wyciagamy siusiaki i ruchy posuwisto zwrotne.
Jasiu nie tak szybko, mamy to robic cale 45 minut. O zobacz jak Karol ladnie sie bawi, i grzybka masuje. W domu trenujcie, bo za tydzien sprawdzian."
4
@NeroTFP1 to juz pod leczenie u psychiatry bardziej. Gorzej z tym, ze to cale pokolenie social mediow szuka durnej atencji pod lajki, a potem placza jacy to oni samotni i jak im w zyciu ciezko.
0
@Peciak ja siem jeszcze nie pochwale, ale fani Dragon Balla (szczegolnie klasycznego) ktorych ulubiona postacia jest zielona postac z odleglej planety beda mieli czego zazdroscic :)
4
@tomek8756 dalo sie robic fajna, niezalezna i obiektywna telewizje? No dalo sie, i po co bylo to zmieniac?:)