Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Piorun te 20 lat temu ciezko bylo wepchac jeszcze fajnie oskryptowana walke z tak duzym bydlakiem. W modyfikacji do 2 mozna z nim powalczyc jak chcesz
1
@Bocheno1 oj, no nie mów że nie lubisz jego zachwytów jak ponętnymi kształtami jakiś człopców :D
0
@betonito "daily star" - dalej szkoda marnowac oczu na czytanie.
0
@Safrani "Zemsta polityczna tuska" za 3....2....1....
1
@Kgorecki2500 fajny to był miś
10
@Danny Gaucho jest łysy, mógł być rudy. Z nim trzeba uważać.
1
@tomek8756 Tebas to łysa menda i wrzód. Zupełnie jak za przeproszeniem Marian Janusz Paździoch.
0
@Xaviball Stanisław Ignacy. Co ty do szkoły żeś nie chodził czy jak?
1
@Kgorecki2500 dobrze, ze nie ksiedzem bo tam sa mendy :D
2
Parafrazując klasyka
"No i po co oni grali, skoro przegrali?"
0
Super Saiyan Raphinha Guacho !
3
@ranger3120 Bedzie to godzina 14 strefy czasowej w ktorej znajduje sie kraj Polska. Jest to godzina po godzinie 13, i godzina przed 15. Godzina 14 jest tak nazywana dlatego, poniewaz mija wlasnie 14 godzin od polnocy, kiedy to zaczyna sie liczenie czasu tego dnia. Mam nadzieje, ze pomoglem.
Ps. jest to 13 godzin przed godzina 3:00 w nocy, o ktorej to obywatel @Marian_Pazdzioch zwyczajowo wizytuje Ferdynanda Kiepskiego raczac go alkoholem w jego kuchni.
0
@Irmscher10 no właśnie chodzi oto, że raz mówi że nie podejmował tam studiów, a raz że skończył 2 semestry. Dobrze to nie wygląda.
0
Coraz bardziej mam przeczucie, że Collegium Tumanum zakończy lub mocno powykręca wiele politycznych karier. Dziś wyszukali, że święty Krzyś, patron merytorycznych się wije. Szkoda, bo z tego obwoźnego cyrku rodem z tworek pt Konfa, on jest jedynym który ma troche oleju w głowie i choć można się z nim nie zgadzać, to można sensownie porozmawiać.
https://www.facebook.com/lukasz.karusta/videos/1261730554907124/?ref=embed_video&t=2
2
@misterio to wiem, ale mem sie wzial od angielskiego :)
1
@Wasacz_ tak na powaznie to szkoda, ze ten lepszy Kaczynski zginal tak tragicznie. Nie zycze smierci JK, ale z nich dwoch to Lech byl na poziomie, a nie kaczafi.
1
@misterio * 9000
0
@gumaz zawsze herbatka.
Ps. bo to wielkie dzielo jest.
5
@gumaz Kocyk nie ocenia, kocyk rozumie. Kocyk cieplutki i mieciutki. Wybierz madrze :)
18
@NeroTFP1 idol mlodziezy, kandydat na prezydenta, 13# w sondazach, a robi durne ustawki na tiktok. Szkoda ze taki aktywny w glosowaniach na sali plenarnej nie jest.
Normalnie
1
Madeczka vs high technology w drzwiach. Wygrany mógł być tylko jeden.
https://www.facebook.com/photo/?fbid=980430117456096&set=a.634403838725394&comment_id=1801254897354064¬if_id=1732879826307703¬if_t=feedback_reaction_generic&ref=notif
0
Świat się kończy i są na to wyraźne znaki.
1. Real na skraju odpadnięcia z LM, a więcej punktów mają takie giganty jak Club Brugge, Celtic czy Dinamo (z całym szacunkiem do tych klubów).
2. Polskie drużyny po 4 kolejkach na 2 i 3 miejscu tabeli w europejskich pucharach z 3-4 wygranymi.
Przecież to nie ma co robić planów dłuższych niż do jutra, bo to w każdym momencie może pierdyknąć. Jeszcze tylko czarny papież i możemy robić bunkier z deską klozetową jako ostatnią deską ratunku jak w kiepskich i adios muciaczos :)
1
@Stinger_ aj, bylem tak blisko.
0
@Stinger_ czekaj, czekaj, nie podpowiadaj, sam zgadne. Maja tyle samo lat?
0
@wojopancer no ba
8
@TheNekro94 ja bym tego nie wykluczal. Rozwijali sie, potem przyszli influencerzy co udaja psa w sklepach, albo wycieraja sobie podlogi, potem pizło i zastapili ich ludzie bardziej cywilizowani czyli jaskiniowcy.
@fart pierwsze to bylo jajko, albo kura. Zaleznie od wyznania :)
0
@Kazragore mam podobnie, ale cos czuje, ze moderzy sie do tego dorwa i tam gdzie bedzie mozna to podmienia
0
@Kgorecki2500 bez moda to az dziwnie wyglada.
Jak za mlodu jak hardcorowiec ogrywalem czyszczac wszystko w G2NK gre konczylem w 80h. Pierwsze przejscie zmodem 380h :D
0
@gaucho104 W klubach juz sie przygotowali, nie ma strachu
https://youtube.com/clip/UgkxcQZV6JUStvoJUK2E2YP2uIqBZkQmnJnw?si=ftw38HhTBo04Rdfp
37
Nie ma zatrzymywania się, nawet jeśli prowadzisz dwoma lub trzema golami. Każdy gol się liczy - no dramat dla kibiców. Ale by to się oglądało jakby było 1/2:0 i autobusik, lub klepanie bezcelowe, aby tylko dograć do końca. Padają gole? No dramat, tego się oglądać nie da.