Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
O tym się mało mówi, dlatego ja to powiem.
Raphinha (w tym sezonie Super Saiyan Raphinha w trybie Gaucho) na dzień 12.12.2024 to faworyt do wygrania Złotej Piłki. Taka jest moja prawda futbolu.
A skoro już o prawdzie mowa, to warto kliknąć w piesełki (lub kotełki jeśli ktoś innego wyznania) https://nakarmpsa.olx.pl/ prawda?
4
@arasz1819 Nie wiem po co te szyderstwa. W pełni uczciwy konkurs, który zasłużenie wygrała Arabia. Każde z państw mogło sobie przekupywać oficjeli w równym stopniu, nie było żadnych ograniczeń, szanse były równe, a że inni tego nie robili to uczciwie przegrali. Tyle.
1
Nasz miejscowy atencjusz osiągnął życiowy sukces. Zauważył go znany z yt The Kiffness i nagrał o nim piosenkę. Gratulacje @MesQueUnClub96
1
@Safrani ciekaawe kiedy kupimy cos na morze. Z tego co wiem mamy tam 1 zabytkowa lodz podwodna, wiec nasza jedyna obrona beda rybacy.
2
@Luciano99 Podziwiam Twoj optymizm i wiare, ze z takim trybem zycia planujesz 4 lata do przodu :)
1
Mam nadzieje, ze jednak zobacze de Jonga, ktory bedzie gral duzo i pokaze na co go stac.
Nadzieja co prawda dotyczy przyszlego sezonu i ze zrobi to w innym klubie, ale jednak.
2
Zaprawdę, zaprawdę powiadam wam !
Kto nie klika w pieseły ten będzie krzywo sikał, nawet jeśli to robi na siedząco.
https://nakarmpsa.olx.pl/
1
@Kapitan hawk "A co ja sram pieniedzmi?!" - mozna w zasadzie uznac za nieaktualne.
2
@GigiAmoroso Polski optymizm:
- Gorzej juz byc nie moze...
- Moze, oczywiscie ze moze :)
2
@Arcybiskup
@Sulimo @MesQueUnClub_87 @FCB_dimiC
0
@Hosh pewnych rzeczy sie nie pozbedziesz
0
Oni nie czekają na ruskich. Oni wypowiadają nam wojnę już teraz.
3
@MOLESTA nie inpost, tylko udziałowczyni inpostu, ktora jest z czech...
1
@Aragorn33 to odruch bezwarunkowy. Powiesz cos na pisiorow, z automatu musi isc
A) Usmiechnij sie
B)niemcy niemcy niemcy
1
@Aragorn33 to ten znakomity menager? Arabowie i inni potentanci ze swiata pobili sie juz o jego uslugi, czy jeszcze turnien eleminacyjny, dropiero potem faza zasadnicza?
0
@Sulimo ja jestem herbaciarz extremalny i na wszystko zalecam herbatke. Jakbym byl onkologiem to tez bym herbata leczyl. Nawet w banku klientom mowilem "Polecam herbatke. To co prawda nic nie pomoze, ale zawsze bedzie czlowiek jedna herbatke do przodu" :)
2
@Sulimo a nie mowilem, ze to nie byl czas na zamartwianie sie? dej znac jak sie wyjasni do konca.
Ps. teraz zalecam herbatke na uspokojenie. Generalnie zalecam herbatke, profilaktycznie na wszystko.
0
@sendesara z tego co wiem, obaj sa profesorami.
0
Zbliża się rocznica wydarzenia, w której zbawiciel narodu leżał do góry dupą do południa i dzięki temu przetrwaliśmy. Z tej okazji prof. A. Dudek zrobił 1h wykład o tym wydarzeniu, który polecam państwu.
Ps. To chyba jedyny profesor w życia publicznego, którego na serio warto posłuchać. I pomyśleć, że taki czarnek i Dudek to ten sam poziom naukowy.
2
@BulaKG niebawem skoncze 4. Dawno nie czytalem, wiec to mega progress, ale 3 z nich maja zwiazek z projeketem ktory realizuje.
0
@Gosciuu gratuluje poziomu kultury patusie. Idz sobie fame mma poogladac.
0
@FcPortoFan1999 przekonales mnie :)
3
@Kapitan hawk mogles obejrzec cos ciekawego, np gołe baby, ale wybrales 22 spoconych facetow co nawet pilki dobrze nie kopia. Oj panie, nic z pana nie bedzie :D
5
Przed snem przypominam, aby nakarmic futrzaka.
https://nakarmpsa.olx.pl/
Glosujcie na te z koncowych stron. Z pierwszych sobie poradza, duzo im nie brakuje, trzeba pamietac o tych najslabiej zaglosowanych :)
0
@Criss18Barca 500 cudow moze sie w miesiac wydarzyc, a ty chcesz przewidywac cos za 3 lata na podstawie sondazy, ktore ostatnimi czasy myla sie wszedzie i niemal ze wszystkim.
1
@Luciano99
0
@PIWOSZ89 Ahmed martwy terrorysta: Dwoch zydow wchodzi do baru...
Duncan: Nie Ahmed, stop !
Ahmed: Co? Nie pozwalasz swoim zydom chodzic do baru?:)
0
Dowiedziałem się, że jestem żydem, ale przypadkiem. Po prostu jadłem czipsy i nie chciałem się podzielić - M. Socha.
Takie głupie, a robi dzień :D
1
@tomek8756 https://imgflip.com/i/9d4y2a
5
@Sulimo na zamartwianie sie jeszcze przyjdzie czas, teraz to trzeba usiasc i na spokojnie.
Ja tez na mordzie i szyi i paru innych miejscach mialem guzki i tak samo panikowalem (pozniej uznalem ze jak umre to tez sie nic nie stanie). Guzki byly twarde, miekkie, wieksze, mniejsze. Wszyslo, ze to poprostu zmiany podskorne, w wiekszosci wypelnione ropa i tyle.