1

@Luciano99 taka zwana Piramida Lucjanova.

1

2

@Kgorecki2500 i po co on sie rodzi jak ma umrzec? (sory za spoiler)

3

I ja przyłącze się do życzeń dla was kolegi i kolegożanki z rambli.
Przede wszystkim to życzę wam szczęścia, bo ludzie na Titanicu zdrowi byli, tylko szczęścia nie mieli. Jak będzie szczęście to i reszta rzeczy się dobierze.

Szczególne życzenia wysyłam do tych, którzy są samotni. W te święta im chyba jest najsmutniej, także obyście w święta, czy nowy rok znaleźli swoich towarzyszy (nie ważne na ilu łapach będą chodzić) lub jak ja (a jestem typowym samotnikiem) nie odczuwali potrzeby bycia z innymi.

No i nie byłbym sobą jakbym nie dołączył życzeń od największego wieszcza naszych czasów, czyli Kurde-lozofa Ferdynanda Kiepskiego i jego brata Staśka "Stanleya" Kiepskiego. Oby wasze prezenty były trochę bardziej trafione :)

https://streamable.com/8o7iuz

Z dedykacją dla kiepskiego fanklubu @tomek8756 @Marian_Pazdzioch @GigiAmoroso

5

Ot taki mały dodatkowy prezencik Dragon Ballowy do kolekcji przed swietami :)
https://zapodaj.net/plik-sed6Ti2bnB
https://zapodaj.net/plik-Q5udroXYiz

1

@pt9 ostatnio linkowalem filmik z ciekawehistorie o tym. Z tym "ratowac kobiety i dzieci" to byla grubsza afera.

0

@Jakchcesz u mnie wymyslili toalety, ale widze ze na podlasiu inaczej swietuja :D

1

@GigiAmoroso ja bym chcial zyczyc wszystkiego nawzajem, za za zyczenia


2

@Luciano99 dobry jestes szef.
Dostalem podobny prezent, ale u mnie tak kolorowo w relacjach nie jest i troche inny prezent dostalem
https://jobirex.pl/gloves-rekawiczki-rekawice-lateksowe-s-100szt,c317,p2381,en.html
:(

3

@tomek8756 dlugo sie z tym kryli, ale nie ze mna te numery. Dotarlem do nagrania z ich kolacji i teraz sie tego nie wypra.
@Comentateiro @draxidox szach mat !

https://streamable.com/a8c142

3

Przygotowania do świąt idą pełną parą. Ciekawe u których tutejszych użytkowników tak mogły by wyglądać?

https://streamable.com/cv0vbo
@tomek8756 @Luciano99 @Popitek12

1

@marcin62 tyrka to jest 22-23, 24 jest looz. Sam pracowalem we Wrocku w Tesco i wigilia to byla nuda. Bylem przed chwila w sklepie i jest 1/4 ludzi z wczoraj.

2

@Xaviball jakby popracowal miesiac, to bys narzekal "niech popracuje pol roku", a potem rok, 10 lat, kupi mieszkanie i tak w kolo macieja.

0

Prezowski umie w skróty.
Polecam mieszkańcom Łodzi i fanem Króla Lwa :)


1

@DonCarletto naczelnik strony juz czeka zadowolony.

1

@Popitek12 panie co pan glupio fizjolujesz


1

@Sulimo raz wpadlem na genialny pomysl, zeby wejsc na gorke, ktora plynnie przechodzila w schody (a w zasadzie pod sniegiem byly schody) tak ze wszystko bylo pieknie zgrane jak /. Nic tylko zjezdzac. Nie przewidzialem jednak, ze sila rozpedu moze byc wyzsza niz sila hamowania.... dodam tylko ze na szczescie w locie sie obrocilem i w ten slup na koncu to tylko lekko uderzylem plecami :D

2

@Kondziubarca @Stinger_ najwiekszy wieszcz i fizjolof naszych czasow


3

Drodzy kolegi i kolegożanki, jako przedstawiciel kącika geriatrycznego tego forum chciałbym się z wami podzielić pewnym spostrzeżeniem dotyczącym świąt.
Otóż zauważyłem, że jedną z oznak starości, którą dostrzegam jest znaczące zwiększenie tolerancji na niektóre piosenki świąteczne. Zatem bądźcie czujni, starość czycha za rogiem....

Last kristmas aj gejw ju maj hart....

0

@AmigoBlancos latwa papka, lekko strawna zawsze bedzie przyciagac wiecej much do tego g. szczegolnie podatnych na to dzieciakow.
Ja tam staram sie patrzec na szklanke do polowy pelna i takie kanaly jak naukowy belkot czy good times bad times maja po te 500-800 tysiecy i to jest pocieszajace.

1

@tomek8756 paskowy zupelnie bez formy. Jakby byl w normalnej dyspozycji tego "?" by tak nie bylo.

4

Niedawno była rocznica premiery filmu Titanic.
Wczoraj kanał ciekawehistorie (jeden z braci Czukiewicz, drugi brat z kanału BezPlanu) wrzucił drugą część serii o zatonięciu tego statku. Gorąco polecam filmik, w którym pokazuje jak wielka to była tragedia, i o "nieprawidłowościach" w całej akcji ewakuacyjnej.


1

Kiedy po październiku patrzysz na obecną sytuację:


1

Kiedy widzisz jak ona dodaje rodzynki do sernika


6

@MesQueUnClub96 a co? nie mozesz sie zdecydowac, ktory nalog zostawic?

1

@Stinger_ @Michael24 ja kolend co do zasady nie trawie, ale muzyka swiateczna robi robote.
1. Uwielbiam


2. Mozna zrobic nowa wersje na poziomie? Mozna

3. No i muzyka z Kevina

5

Szanowny użytkownik @Kgorecki2500 podlinkował (https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15116733#comment-15116733) występnie Jachiry w sejmie. Oczywiście nic jej wystąpienie nie wnosiło do sprawy. Zacząłem się zastanawiać o czym i po co ona tak gada. Uznałem, że odpowiedzi poszukam u mojego ulubionego "fizjolofa" i jego zaprzyjaźnionego ucznia czyli Ferdynanda Kiepskiego i @Marian_Pazdzioch . https://streamable.com/p9u835

7

@urbipl to ze czegos jest malo, to nie znaczy ze nie powinnismy tego wymagac. Od kogos o takich zasiegach jak stano powinnismy wymagac w szczegolnosci.

@Kondziu_FCB komu sie zylo lepiej, temu sie zylo. Mi za pierwszego PO mieszkanie podrozalo z 250 na 280. Za pisu z 280 na 450, a to tylko jedne z wielu rzeczy, ktore kolosalnie podrozalo za pisiorow. Ten cudowny pis jak mowisz, rozwoj zawdziedza lojeniu nas na cenach paliw, a zadne wymierne korzysci dla kraju po ich rzadach nie ma. PO przynajmniej zapewnila siec drog (co prawda wybudowali je drogo, ale ludzie nie pamietaja czasow jak u nas autostrad nie bylo), pis nie doprowadzil zadnego projektu do konca, a i te rozpoczete sa mizernej jakosci.

14

@urbipl obiektywizm jest troche idea niemozliwa do zrealizowania. Tu chodzi o minimum przyzwoitosci. Krol Krzysztof we wpisie broniacym ucienikiera powoluje sie na pania (podejrzewam Wrzosek) i pana (Kalisza), ktorzy ze sprawa nie maja nic wspolnego, bo prowadzi je zupelnie kto inny, a on wrzuca wszystkich do jednego wora. Sa 2 instancje w Polsce, sa instancje europejskie i przed nimi moze sie wybronic, ale pan viceminister woli uciekac do panstwa o watpliwym autorytecie.
Pan Krzys nie odnosi sie do sprawy, ani do nagran w ktorych duzo slychac, ale uprawia polityke zgodna z linia pisfederacji, podczas gdy jest to sprawa kryminalna, bo jak pamietam grozi Romanowskiego 20+ lat wiezienia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?