Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Nightraider mowiono o karach za brak dotrzymania terminow od turkow. Mam nadzieje, ze to prawda i nie zrezygnuja z nich w ramach "przyjazni" katalonsko - tureckiej.
0
@Jakchcesz on takie sukcesy czesciej odnosil.
https://youtube.com/clip/UgkxPf145dh3NaQd_IZYwUCYvTRWffauzVm-?si=Jt902UUhBDpnIq0O
1
@mmaciass @Safrani przed chwila u Biedrzyckiej Marek Zuber i jakas tam pani z izby powiazanej z rolnictwem mowili o tym. Zuber mowil, ze przez 8 miesiecy sklepy notowaly minus w sprzedazy, wiec beda zachecaly do zakupow poprzez roznego rodzaju promocje. I rzeczywiscie, maslo w biedrze widze w co 2 gazetce, i nie po 10-20zl
Ps. Pisowcom jakos inflacja nie przeszkadzala, jak robili po 8-16% inflacje.
0
@Marian_Pazdzioch 7. Kiepski czarnowidz
13. Kiepscy dają czadu
18. Niewidzialna kanalia
22. Chłopaki okej!
44. Kiepski prezydent
70. Waldek w krainie czarów
74. Śmierć i Ferdynand
86. Kantry kurde
95. Wolność przez duże W
100. Sto lat
106. Witamina „G"
113. Armagiedon
123. Paździerzyca
143. Przyspieszenie
0
@SitvMen aliepress :) ale teraz nie ma wyprzedazy, wiec ceny sa wyzsze
1
@Jakchcesz panie teraz to nie takie latwe
0
@SitvMen mlody piccolo daimao - 41
stary daimao 113,
piccolo 113
Kami 173.
3
@tomek8756 wczoraj ogladalem :D
Osiedlowy dom kultury prowadzi Ferdynand Kiepski - ostatni cham :D
https://youtube.com/clip/UgkxKaeNzkv_FB1IVjsK38WXKtBS-C8UbNkV?si=OLEC9wxV6BGApSA3
1
@Edoss na priv poszlo.
1
@Foro dla zwyklych mieszkan w ktorych zyjemy obowiazek od 01.01.2030, dla punktow hotelarskich i sklepow itp od 01.01.2026. Obowiazek ten dotyczy mieszkan wymienionych w ustawie z 1 zdania rozporzadzenia. Tak w duzym skrocie mowiac. Uprzedzajac pytanie dlaczego teraz to rozporzadzenie? Zeby sie przygotowac.
2
@Kgorecki2500 lubisz kotki, a patrz co mi yt podsunal.
Nie jest to moje ulubione zwierze, ale obiektywnie wg mnie najpiekniejsze.
Super by bylo moc sie bezpiecznie z takim kotkiem pobawic.
1
@Commando jak to dobrze, ze za prawilnych patriotycznych czasow wszystko bylo za darmo i wszystko tanialo.
https://www.money.pl/gielda/kryzys-na-rynku-gazu-ceny-dramatycznie-rosna-a-zapasy-sie-koncza-6693657317305152a.html
https://wysokienapiecie.pl/73674-cena-gazu-na-2023-rok-rekordowo-wysoka-na-spot-przebila-1000-zl-mwh/
Serio myslales ze nic nigdy nie zdrozeje po mrozeniu cen?
Ps. Jeszcze cos o niemcach dodaj, to daje +100 do bycia fajnym i prawilnym
7
Dotarł mój prezencik black fridayowo - świąteczny. Nawiedził mnie sam wszechmogący
Zatem Dragon Ballowa rodzinka w komplecie. W przyszłym roku jeszcze tylko starego na tronie kupie i gitara.
https://zapodaj.net/plik-J4kbV7I8Sk
https://zapodaj.net/plik-owtvOxZqIa
https://zapodaj.net/plik-14V9xQesYu
https://zapodaj.net/plik-sEFqNfdrFD
2
@John_Doe powinienes dozywotnio pracowac za darmo i zwracac podatki zmarnowane na edukacje. Szkoda gadac.
2
@John_Doe widze ze przeczytanie "stosuje się od dnia 1 stycznia 2030" ze zrozumieniem cie przerasta. Ziobro zaskoczenia.
2
Ta sentencja nabrała nowego znaczenia :)
3
@John_Doe propagandysta jak zwykle nie dotycztal, a potem zgrywa wielkiego medrca. Wroc do szkoly lepiej
https://dziennikustaw.gov.pl/D2024000171601.pdf
" 2. W przypadku lokali mieszkalnych użytkowanych jako takie lokale w dniu wejścia w życie niniejszego rozporządzenia,
wymagania określone w § 28a rozporządzenia zmienianego w § 1, stosuje się od dnia 1 stycznia 2030"
mam nadzieje, ze dobrze ci placa z tej tv republika, bo z takim poziomem jakim prezentujesz to nigdzie indziej cie nie zatrudnia.
3
Wieczor, wiec trzeba zazyc nieco kultury.
Dlatego tez zaserwuje sobie odcineczek kiepskich "Kiepscy daja czadu", bo jestem osoba czula na poezje i literature (np mojego ulubionego autora Stanislawa Ignacego Mieckiewicza).
Odcinek ten zawiera ponadczasowa sentencje "Gdy zycie ci zbrzydlo i stalo sie pieklem, wsadz leb do sedesu i nakryj sie deklem. Gdy zona cie nudzi, a babka dobija, kup flaszke w sklepie i zalej se ryja".
0
@marcin62 zawsze moglo byc tak ze yamal powiedzial ""dobra spoko, nie boli az tak, moge grac"
1
@pawelfcb22 w pewnych zawodach drogie auto i inne gadzety sa tez pewnym wyznacznikiem, bo robia swego rodzaju "aure prestizu", wiec to czasem jest koniecznosc.
1
@NeroTFP1 W benjiego klikam od poczatku, mam nadzieje ze sie uda doklikac go do konca.
0
@BlackJack66 w moim wieku, z moim ryjem mam juz niewielki wybor :( :D
1
@Kgorecki2500 dlatego dzisiaj duet Kocyk & Herbatka przyjacielem bardziej niz zwykle.
2
@Safrani sa 2 wspaniale rzeczy, ktore ludzkosc osiagnela w dotychczasowej historii:
1. Herbatka
2. I jakies costam na pewno sie znajdzie, wazne ze 1. jest.
5
Jeszcze nigdy nie żałowałem, że się napiłem herbatki, ale wiele razy żałowałem, że się nie napiłem.
Czego i państwu życzę :)
1
@GigiAmoroso Leganes: Bo wam to sie wygrywac zawsze chce wtedy kiedy mnie sie chce.
1
Czy pilkarze powiedzieli juz jacy sa zli, musza dalej pracowac i wyciagnac wnioski?
Bo nie wiem czy jest sie czym martwic czy nie.
0
Sedzia to wyciagnie kartki chyba dopiero wtedy jak Lewandowski sie po nosie podrapie.
0
Tymczasem pewien uzytkownik
https://imgflip.com/i/9dv489
1
@kubix05 jaki nalogowy herbaciarz swietuje ten dzien zawsze.