2

@Luciano99 najpierw zacznij pozwalać mu spać, a to gdzie to już kwestia przyszłych debat.

1

@Bocheno1 "byłem z żoną i z dziećmi (...) do tej pory 3 razy otarłem się o śmierć" połącz kropki. Kończ temat bo to się źle skończy :D

0

@Antimadridista~ Ferdynand Kiepski do Arnolda Boczka


2

@Kapitan hawk Arsenal 4.

0

@Moderacja świętowaniu nie było końca
https://streamable.com/2dlfhk
:)

2

@Gronek Według wstępnych informacji do katastrofy doszło na skutek awarii podwozia spowodowanej zderzeniem z ptakami. Załoga próbowała wylądować samolotem bez wysuniętego podwozia, na kadłubie, ale ten manewr się nie udał i samolot uderzył w betonowe ogrodzenie pasa startowego i stanął w płomieniach.
Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-katastrofa-lotnicza-w-korei-poludniowej-rosnie-tragiczny-bil,nId,7882864#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

0

@tbas pas startowy na tym lotniku w Muan i krotszy na chopina maja taka sama dlugosc. Nie wiem na ktorym ladowal Wrona, ale nawet to dluzsze jest 900m dluzsze, ale i tak tam zostalo sporo miejsca.

1

@Kgorecki2500 nie ma sie czego bac. Po prostu wez zapasowe podwozie, albo zapytaj czy Pan Wrona na wolny termin :)

8

Tragedia samolotu w Korei. Samolot po awarii, bez podwozia próbował lądować na lotnisku, ale niestety manewr się nie udał i zginęło prawie 180 osób.

To nagranie jak i cała tragedia udowadniają jakimi gigachadami byli Tadeusz Wrona i Jerzy Szwarc, którzy 01.11.2011 roku posadzili samolot w podobnych okolicznościach i nikomu nic się nie stało.
https://demotywatory.pl/5280878/Katastrofa-lotnicza-w-Korei-Poludniowej-Samolot-rozbil-sie

0

@FcPortoFan1999 postawilem na nich. Mysle ze wyjasnione.

8

@Kessie @Luciano99 @RoberDzik @Popitek12 @Comentateiro kiedy okaże się, że @wpwelement jednak żyje i nadal będzie rozdawał bany jak dotychczas.
https://streamable.com/2dlfhk

0

@marcin62 ale o tym juz bylo wiadomo od dawna. Czas na standaryzacje byl dla producentow, aby sie do niego dostowali. Chcialbys bys wielkim producentem i musiec od tak chwile na zmiane swojego produktu przez odgorny nakaz?

4

@norbi77 ale ma fajne..... umiejetnosci. I taka kragla... pilke, o pilke chodzi. O niczym innym nie mysle :)

1

@tomek8756 klotnie malzenskie o robote tam sie czesciej zdarzaly


0

@Kgorecki2500 i dobrze, lepiej tam niz do lasu ze sznurkiem. Suczka mala, grzeczna odrazu do schroniska ja wzieli, podbno niedawno urodzila mlode ( ktore mam nadzieje, ze nic zlego nie zrobiono)

1

@Barclonismo ja poki co jestem rozczarowany totalnie. Postacie to totalny recykling, albo 0 kreatywnosci w tworzeniu postaci. Prostackie modele. Zle to wyglada

3

@Kessie domagamy sie czerpania z historii polskiej i tez chcemy wybrac sobie krola. Chcemy wybrac Kessie na drodze wolnej erekcji czy jakus tak.

6

@wpwelement mam nadzieje, ze nie bede ostatnim banem. Sory ale ten filmik obrazuje najlepiej sytuacje.
wpwelement odchodzi, niektorzy uzytkownicy rambli:


0

@barteq jakos dziwnym trafem nie widzialem setek tysiecy patriotow w dziesiatkach autobusow wracajacych z piesnia na ustach, aby bronic swojej sowieckiej republiki. Z drugiej strony jednak widze, ze sowieci nie bardzo chca bronic swojego kraju, bo do ich komisji nie zglasza sie zbytnio duzo tych co maja zostac wezwani do woja. - https://www.osw.waw.pl/pl/publikacje/komentarze-osw/2024-11-20/wezel-gordyjski-mobilizacji-ukraina-miedzy-potrzebami-armii-i

Natomiast jakos dziwnym trafem u nas nie ma wojny, a rekrutow jest wiecej niz miejsc, ktorych tworzy sie coraz wiecej, a i tak nadal brakuje. No dziwne.
https://www.rp.pl/wojsko/art41443001-wojsko-ma-nadmiar-chetnych-poprawi-jednak-jakosc-szkolenia
https://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/kraj/artykuly/9543444,tlumy-chetnych-do-wojska-plany-rekrutacyjne-na-2024-rok-wykonane-w-6.html

0

@gumaz *szkola rzycia.

2

@agaFCB tam kandydatow do top 3 jest z 50 :)

0

Polityczne podsumowanie roku z A. Dudkiem.
Jeden z niewielu, ktory ma cos sensownego do powiedzenia.



Ps. Kiedys SE kojarzyl sie z dnem, ale kanal na yt maja przyzwoity. Byl ciekawy cykl z Woloszanskim, jest Dudek, jest pare innych sensownych formatow.

1

@Eklerek jak widac sami sowieci sie swoim krajem nie przejmuja, bo ciagle baluja po warszawkach, to co takie amerykance mieli by sie przejmowac?
To tylko takie durnie kapusciane jak u nas sie przejuma, jak to im pomoc, co oddac, 500+ za nic, a sowieci jak to sowieci, w d nas maja.

1

@leonek160 nagrode wreczy autor dziadow, czyli Stanislaw Ignacy Mickiewicz.

5

@Kgorecki2500 oprocz zawinienia sa jeszcze zobowiazania sojusznicze i interesy. Jak juz to na tej podstawie bym doszukiwal:


7

@Kessie jesli to suczka to powinien ja nazwac Zgrzewka.
Zgrzewka i @Luciano99. Nie wiem czemu, ale mi pasuje jedno i drugie :)

1

27 grudnia 1927 roku urodził się egipski zapaśnik Abd al-Al Raszid.

Nie mam pojęcia kim dokładnie był, co zdobył, jak wyglądał. Generalnie nic o nim nie wiem, po za tym, że właśnie o nim przeczytałem na wikipedii, ale z okazji jego urodzin chyba napić nie można nie?
No, także grzeje wodę na herbatkę i będziem świętować urodziny tego Al-alala Rasizma.

1

@Bykunn wierni, a raczej poddani/niewolnicy sobie taki nowotor sami wychowali, i poki sami im nie zrobia chemiotarapii to sie dalej beda panoszyc ludzkie pany

0

@NeroTFP1 moja nauczycielka robila takie kartkowki z takimi pytaniami, zeby zobaczyc kto czytal, a kto streszczenie ogarnal.
Dlatego czytalem lektury oprocz jednej - Chlopi.
Za obowiazek czytania tego dziadostwa powinien byc jakis paragraf.

8

@DamianPSV łącznie z trenerem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?