1

@pluszek w ktorym jest blad, bo Paulinho odszedl za 42, a nie za 5.

0

@Muszynianka jesli szukasz wszelakich i roznorakich grafik, ktore mozna by wytatuowac, to polecam po prostu pinteresta. Jest naprawde duzo fajnych zdjec, tapet i innych cudow.

1

@arasz1819 Do takiego Kononowicza, raczej bym nie miał pretensji, bo on raczej nie jest świadom całej patoli, która się wokół niego wytworzyła. Ot chory samotny człowiek, którego zaczęto wykorzystywać na potęge.

0

@arasz1819


Polecam obejrzeć. Straszna masakracje robil Andrew.

0

@FcPortoFan1999 ale co go Jędruś zlał to jego. Numer jeden leży po raz drugi przed Gołotą i trzyma go za nogę, aby chwile dłużej odpocząć od tego jak go Jędruś bije :)

9

5 stycznia 1968 roku urodził się Andrzej "Andrew" Gołota - polski bokser (chociaż złośliwi powiedzą, że bokser to pies, a tu mamy pięściarza), niekoronowany mistrz świata wagi ciężkiej, brązowy medalista olimpijski.

Karierę zaczynał na początku lat 90, by pod ich koniec walczyć z najlepszymi. Niestety pasa nigdy nie zdobył, przegrywając głównie z samym sobą, bo umiejętności mu nie brakowało. Do historii przeszły jego legendarne walki z wieloma mistrzami jak Lewis czy Tyson (chociaż tu raczej nie jest to pozytywna legenda) oraz Riddick Bowe, jednym z najlepszych ciężkich tamtych czasów, którego Gołota obił niemiłosiernie, ale przegrał obie walki przez dyskwalifikację.

Kariera pełna skandali, teorii spiskowych, wojen ringowych. Atrakcjami z jego kariery można by obdzielić kilkunastu zawodników.
Na youtubie można znaleźć wiele filmików o nim, ja polecam te z kanału 13 runda - pierwsza, druga, trzecia tajemnica gołoty.

No i świetne skecz Marcina Dańca o jego walkach.



Ah co to był za zawodnik :)

5

Zapewne wielu z was kojarzy legendarne już tutaj pytanie "Po co oni wygrali z Realem, skoro później przegrali".
Otóż nie wiem czy wiecie, ale u podstaw tego pytania leży "fizjolofia" wybitnego myśliciela F. Kiepskiego, który wiele lat wcześniej zadawał podobne pytania.
https://streamable.com/0snb15

Ps. Środkowy fragment musiałem zachować z dedykacją dla @Marian_Pazdzioch

1

@Rastafarnianin mi sie jest zimno, zadnego ocieplenia globalnego nie ma.
Co z tego ze mi jest zimno przy 25, nie ma i juz :)

3

@tomek8756 ta pewnie, diamenty kurde, zabawy. W dupach sie poprzerwacalo od tego dobrobytu. Moj ulubiony fizjolof juz dawno ich podsumowal.


0

@chlip1 ale sa pewne i stabilne, a po teoretycznym zejsciu belki beda lepiej oplacalne. I mowilem o nich jako o 3 skladniku, a nie zastepstwie dla nich.

1

@DonCarletto z drugiej strony takie atencjusze podobne jak i frizy i inne wersowy zarabiaja na ten swojej durnej atencji spore kokosy, wiec zyjemy w czasach gdzie atencjusze zarabiaja na glupszych od siebie 14latkach.

1

@TheNekro94 zloto w perspektywie dlugo terminowej jest ok. Od 2015 roku uroslo prawie 150%.
Sp500 to jednak indeks gieldowy, wykres 20 letni jest spoko, z tym ze w 2020 i 2022 z wiadomych wzgledow mial dolek, a kolejne wojny na horyzoncie wiec tutaj jest ryzyko, ze nie bedzie rosl tak stabilnie jak zloto.
Ja bym jeszcze pomyslal nad 3 noga czyli np obligacje skarbowe 3/4/10 letnie i rolowaniem zysku z tego. Kiedy beda wyplacane odsetki moze je reinwestowac.

Ps ja wrocilem do gieldy, zaczalem od akcji bankow, aby tez na dywidendach nieco zyskac, to tez wez pod uwage.

@MesQueUnClub96 ta, a podobno masz cos madrego do powiedzenia...

0

@sehzade_wojciech11 z tym, ze jesli by tego nie zrobil to poziom sportowy by spadl, a to wprost przeklada sie na te przyszle zyski ktorych by nie bylo. Jesli prawda jest to co sie mowilo, ze realne jest widmo bankructwa, to musial generowac $ na juz, i nie mogl czekac na te przyszle dochody.

0

@capricornusjrk mam podobnie. Ogolnie mam wrazenie, ze wspolczesni artysci to maja charyzme ponizej poziomu papieru toaletowego.

Ps zupelnie zapomnialem o takim zespole jak myslovitz.


30 ton, lista lista, lista przebojow. Ale to sie dlugo na top 1 trzymalo :D

0

@sehzade_wojciech11 ja sie z niego grubo nasmiewam (https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15154046#comment-15154080) ale staram sie patrzec obiektywnie. Pomysl z lozami vip dobry, ale wykonanie slabe, podobnie jak wczesniejsze dzwignie. Do zeszlego lata ocenialem go na 6,5-7/10, teraz to przy laskawym oku daje 5, bo wiem ze warunki do dzialania sa fatalne, a w zwiazku z tym to on powinien otaczac sie ludzmi w stylu Alemany czy Monchi (co w tej robocie juz osiwieli i wiele wiedza/umia), a nie (z calym respektem) Deco, co tylko chwile byl agentem i dzialal w branzy, ale od drugiej strony.

0

Jaki jest wasz stosunek do muzyki "waszych rodzicow", czyli artystow popularnych w latch 70/80/90. Ja cale zycie nienawidzilem Krawczyka (ktorego uwielbiala moja mama), Połomskiego czy Wodeckiego (nr 2 u mamy). Dzis jak juz sam siwe wlosy mnie obrastaja bez litosci zaczynam doceniac Wodeckiego i tak sie zastanawiam, czy to przez starosc mi sie bierze, czy to szersze zjawisko?:)

0

@sehzade_wojciech11 byla slabsza, ale nie beznadziejna, bo loza vip na wielkim pieknym stadionie to towar, ktory wielu by chcialo kupic.
Negocjowac mogl z wieloma inwestorami, podbijajac swoja pozycje (lub udajac, ze to robi patrz, nike i puma). Dodatkowo powinien wyznaczyc sobie deadline negocjacji wiedzac, ze ma deadline w postaci Olmo. Terminow nie dopilnowal, a ze jest szefem organizacji to za nia odpowiada i tu ni ema wymowek.

Ps. Mam dyplom ukonczenia kursu negocjacji, pare rzeczy w zyciu negocjowalem i jakos nie mialem az takich trudnosci, zeby mi "projekty" upadaly.

3

@Sulimo kawa smierdzi i jest obrzydliwa.
Pozdrawiam #TeamHerbata.

7

I juz sie zacznie glupia nagonka i insynuacje, jak to madryciok uwalil decyzje barcelonie. Z pewnoscia bedzie ryzykowal swoja kariere i nie podejmie decyzji na podstawie prawa, tylko temu komu kibicuje.

Winnym calej sytuacji od a do z jest Laporta, ktory mial czas od wrzesnia, aby zalatwic temat, a ogarnal go w ostatnim dniu.

0

@Nightraider podwyzki 20-30% to tam nie bedzie na pewno, a nikt normalny nie podpisze umowy na 5 lat, gdzie po niej znowu by trzeba bylo dokladac, znowu negocjowac, premie dawac itp

0

@Nightraider z tego co czytalem kontrakt w drugiej polowie ma byc "waloryzowany" wiec poprawa warunkow jakas tam jest.

2

@JordiAlbion @bartekvisca dokladnie, dlatego jako 6 latek palilem papierosy, bo w domu tez palili :D

4

Byłem z rana na zakupach i jestem w ciężkim szoku. Widziałem coś niesamowitego. Normalnie widziałem kulturalne, dobrze wychowane dziecko. Aż jestem w szoku, że w tych czasach można mieć 2-3 latka, który do pani w sklepie obsługującej go (z mamą ofc) mówi "dzień dobry, dziękuje, do widzenia pani", a do swojej mamy "czy mogę to otworzyć i sobie zjeść?" zamiast darcia od razu opakowania i jedzenia wszystkiego przed zakupem. Kiedyś tą panią spotkałem i sama do mnie zgadała kulturalnie czy mogę jej coś podać z wyższej półki. Tak często spotykam rozwydrzone dzieciaki co biegają, drą się jakby same w sklepie były, że aż w szoku jestem (

że są jeszcze tak dobrzy rodzice, którzy wychowują dziecko, a nie tylko karmią.

A teraz włączam internet i dla kontrastu https://zycieczestochowy.pl/szokujace-sceny-w-sklepie-matka-krzyczala-do-placzacego-dziecka-zabije-cie/

1

@RoberDzik wiecej kultury to ma nawet https://youtube.com/clip/UgkxKaeNzkv_FB1IVjsK38WXKtBS-C8UbNkV?si=jQvqo9XywIEYyS7B

7

@MesQueUnClub96 widze, ze potrzeba atencji od rana 50/10

3

3 stycznia 1969 w Hürth urodził się Michael Schumacher, świata Formuły 1. Schumacher jest siedmiokrotnym mistrzem świata kierowców Formuły 1 i jest powszechnie uważany za jednego z najlepszych kierowców Formuły 1 w historii.

Był ambasadorem UNESCO i przeznaczył na rzecz tej organizacji 1,5 mln euro, wspierając tym samym budowę szkoły dla biednych. 29 grudnia 2013 roku w towarzystwie syna zjeżdżał na nartach w Méribel we francuskich Alpach. Podczas zjazdu przy niskiej prędkości Schumacher upadł i uderzył głową w kamień, co, mimo założonego kasku, spowodowało u niego obrażenia głowy. Wypadek ledwo przeżył (dzięki założonemu kaskowi), a dziś o jego stanie niewiele wiadomo, bo rodzina ukrywa stan jego zdrowia. Podobno nie mówi, i zapewne jest przykuty do łóżka.

Nie interesuje się F1 ani trochę, ale Schumacher jest ikoną taką jak w swoich kategoriach był Micheal Jackson, Micheal Jordan czy Mike Tyson, dlatego za jego pomyślność kielichy w góre, i napijmy się herbatki.

8

Nie tylko odnalazł się żywy, ale i w znakomitej formie :)
https://zapodaj.net/plik-lJeZbOdtcS

https://streamable.com/cjym26

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?