0

@Popitek12 brzydka też by Ci nie sprzedała. Nie przejmuj sie.

0

@Marian_Pazdzioch przestan mnie @Sulimo przesladowac


1

@KamQiX łooo panie, taka temperatura to już pogotowia nie ma po co wzywać.



A tak na poważnie to herbatka lekiem na wszystko.

3

@Katalończyk 99 @Stinger_ @Bocheno1 zeby nie bylo, ze tylko kiepskich mam na kazda okazje


1

@Kgorecki2500 @Hosh u niektorych mocniejsza niz sie wydaje

1

@Kgorecki2500 to tak apropo podkladania glosow ten koles robi skroty i jest genialny w podkladaniu, a tutaj mala probka :D
https://youtube.com/clip/Ugkx5Dx90uoZRR9wfqLH1AbgG7EB_CtXmWb7?si=yKS99BL2W_Ivfh8p

1

@Jakchcesz @Luciano99 tak obiecywal na rozmowie rekrutacyjnej, a tu takie cuda.


1

0

@Katalończyk 99 @Odcinkowy @Varkond info jak zwykle z d.
https://www.thestadiumbusiness.com/2024/04/05/barcelona-aiming-to-make-e160m-from-vip-boxes-of-new-camp-nou/?utm_source=chatgpt.com

Pierwsze ploty o pierwszej platnosci 100m+60. (za 62 ze 115 lozy vip)
Nawet w dobie AI ludzie nie potrafia wyszukac protego info

1

@Szklaner
Dzieki za pamiec kolego



2

Wszystkim tu obecnym Sylwestrom z okazji ich imienin, które świętują wszyscy (kto wam dał na to pozwolenie to nie wiem :D ) życzę szczęścia, bo ludzie na Titanicu zdrowi byli, tylko szczęścia nie mieli.

0

@Herato zamiast powielac guwno newsy to sie doedukuj.
Pierwsze ploty mowily o 100 bankach pierwszej transzy i o tyle sie mowi.

Sam klub informował :hese are now available for all interested parties looking for an exclusive seat in the future Spotify Camp Nou, with prices ranging from €8,000 to €22,000 per season:

Czyli platnosc jest cykliczna. Zadnego bezcenu tu nie ma. Nie mowiac juz o tym, ze skoro plotki pojawily sie w kwietniu, to znajac zycie sprawe zalatwiali juz kilka miechow wczesniej. Nie wspomne, ze brak 1:1 powoduje koniecznosc redukcji wydatkow/sprzedawania innych rzeczy po nizszej cenie.


0

@Dieselzor jaki obrazony mosci pan :D Uwielbiam takich sztywniakow co na zarty tak reaguja :D

0

@Transu96 skad niby pomysl, ze mi przeszlo?:D

2

4

@Dieselzor tylko mu powiedz, zeby wyciagnal na czas :) no i zeby czyms nie zarazil. bo to piecze potem ze ohoho :D

0

Jak Laporta nie zarejestruje Olmo to sie zhanbie i polajkuje 47 postow atencjusza (po 1 za milion na jego transfer). I tak po prawdzie nie obawiam sie o zmarnowane zielonki.

3

@don'T.R.I.P.e - Ale ja nie znam arabskiego...
- Jak to, tyle lat w niemczech i ani slowa?

Badum tsss

0

@Criss18Barca ostatnio w tvn/tvn24 wypowiadal sie jeden policjant, ktory sam narzekal na rekrutow i wymagania, ale dodal tez jedna madra rzecz. Z czasem w czasie pracy i szkolen mozna z nich zrobic ludzi (sam widzialem po infoliniach bankowych, ze przychodzili debile, ale po czasie zaczeli ogarniac). Zatem pozostaje zyczyc Siemoniakowi jak i komendantom ogarniecia jakis programow, co by tych przyjmowanych zrobic ludzi.

1

@Comentateiro @okiemtypera_lucaxx95 profesor Dudek to jednak madry gosc. W ostatnim programie powiedzial, ze niektorzy nigdy nie zrozumieja w jakiej gospodarce zyjemy, i ze rzad nie ustala cen masla, butow czy mieszkan jakby wybitne omnibusy wyborcy tego chcieli (a raczej jak mysla).

0

@Nightraider tymczasem lapcio przedluza FdJ i Fatiego :



ja do listy dodaje Ferrana, i dodaje: aby sie skonczyl cyrk z rejestracjami, limitami itp. Moze byc skromnie, ale normalnie.

1

@GigiAmoroso bardzo szkoda tego aktora, ze tak szybko zmarl. Mogl jeszcze sporo fajnych filmow zrobic.

4

@Xavi6:) tylko u sowietow mozna podac dane karte i otrzymac srodki. W polskim systemie bankowym jest to niemozliwe. To taka ciekawostka ogolna

A odpowiedz na pytanie: oszustwo.

1

@July_6_BcN chodzi o piłkarza na boisku, a nie tego co napada kobiety :)

7

@Kapitan9 Dobry.

8

30 grudnia obchodzimy międzynarodowy dzień 10 palców*. Święto to obchodzimy dzisiaj, bo jutro nie wszyscy będą mogli.


*właśnie go ustanawiam :)

1

@Sulimo memy óczom i wychowójom, tak jak ten :)

0

@TheNekro94 pyta sie o ich zdanie, a nie prawde objawiona, wiec sa najbardziej obiektywni w temacie.

2

@TheNekro94 musisz im wybaczyc, ze maja wlasne zdanie. Nie wiedza co czynia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?