La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1731 Culés

25

Sprzedanie miejsc VIP za bezcenn na grube lata tylko po to aby zarejestrować Olmo to też będzie kompromitacja

Bezsensu myślenie jest na tu i teraz, zamiast osiągnąć płynność finansową są robione jakieś dźwignie które ucierpli klub finansowo na lata...

0

@Herato Generalnie uważam że powinniśmy działać jak Inter. Ściągać Gundoganów za friko na rok-dwa i resztę uzupełniać wychowankami.

0

@Herato zamiast powielac guwno newsy to sie doedukuj.
Pierwsze ploty mowily o 100 bankach pierwszej transzy i o tyle sie mowi.

Sam klub informował :hese are now available for all interested parties looking for an exclusive seat in the future Spotify Camp Nou, with prices ranging from €8,000 to €22,000 per season:

Czyli platnosc jest cykliczna. Zadnego bezcenu tu nie ma. Nie mowiac juz o tym, ze skoro plotki pojawily sie w kwietniu, to znajac zycie sprawe zalatwiali juz kilka miechow wczesniej. Nie wspomne, ze brak 1:1 powoduje koniecznosc redukcji wydatkow/sprzedawania innych rzeczy po nizszej cenie.


« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?