Szklaner
Dołączył/a: maj 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kgorecki2500 https://imgflip.com/i/9guzh9
2
@Eklerek ale vini bylby prany po mordzie. Az by mu pseudonim najman nadano :)
1
@Jakchcesz jak nie w tym, to w poprzednim meczu.
0
Pena klasycznie - 1 kapitalna interwencja.
Czyli za chwile pusci gola, ktorego spokojnie moglby wybronic.
0
@ProMILs Krótko o jasiu https://streamable.com/4dqif1
1
@tomek8756 aż żem się herbaty musiałem napić, a już mi tylko 49 torebek zostało kurde.
24
Jaś Kapela dostał stypendium od komisji w Ministerstwie Kultury (to nie ironia w tym przypadku) 60k na rok (ok 4,4k netto na miesiac), za "pisanie piosenek do musicalu o historii zakazania aborcji w Polsce".
Opublikowane już fragmenty: " Bogarodzico Dziewico, Bogiem sławiona Maryjo.(...) Jesteś bardziej zajebista Niż nasza matka ojczysta." oraz "Jako matka boska jestem radosna. Lecz gdy się wkurzę to bójcie się chu.. Spadacie do zsypu, nie przyjdzie wiosna, Najpierw was opluje, potem abortuje"
Nie jestem za tym, aby cenzurować artystów, nawet tych obrazobuczych, wole ich zwyczajnie olewać i niech przepadną w odmętach zapomnienia, ale....
1) Po kiego grzyba robić tak kretyński festiwal, musical czy coś. W Auschwitz baraki się sypią, trzeba na konwerwację 500k, a ponad 10% tej kwoty daje się (sam się tu cenzuruje)
2) Kto to w ogóle ocenia? On w komisji dostał wysoką punktację.
3) Komunikat ministerstwa jest, że nie zwracali uwagi na personalia, no ale mogliby. Taka miernota intelektualna, żałosny patol, który sprzedał pare egzeplarzy swoich "dziel", gość daleko poniżej poziomu intelektualnego Waldusia kiepskiego ma dostać tyle kasy?
Ja nie o takie Polskie walczyłem - Ferdynand Kiepski.
2
@NeroTFP1 znalezisko takie, że szczena opada. Może ktoś też coś znalazł i mu opadła.
2
@Ojciec5tkidzieci @July_6_BcN jakby sie wszyscy sluchali wielkiego filozofa i wieszcza polskiego to by tego problemu nie bylo. "Jam sie oczy otworzom, kiedy mnie sie zamknom"
https://streamable.com/t9xovf
@Marian_Pazdzioch
1
@Coutinho007 nic nie mozna z tym zrobic. Zrobilem wiecej niz wymagaly ode mnie procedury, wyjasnilem czym sie to dla niego skonczy. Rozmowe skwitowalem wyraznym komunikatem, ze za wszystkie dzialania od tamtego momentu sa w 100% jego odpowiedzialnoscia co mi potwierdzil jasno i wyraznie. Wszystko bylo nagrane, zatem jak mu uwalili jeszcze te 90k + wszystkie przestepstwa popelnione na nowo zalozonym koncie to jego calkowita odpowiedzialnosc, bo o wszystkim od a do z zostal jasno i klarownie poinformowany,
4
@D10SLEO kiedys obslugiwalem w banku typa 92 lata.a Ukradli mu rownowartosc 1,6mln zl ale nie chcial nic blokowac, mimo ze na jego dane zalozyli nowe konto. Jako powod odmowy powiedzial, ze tamci powiedzieli ze mu wszystko oddzadza. Na kontach mial jeszcze 90k euro.
0
@gumaz jęczenie, że mu dokuczasz i zaczepiasz za 3...2....1....
2
@Eklerek mozna by rzec, ze pomiedzy sukcesem, a porazka bedzie to remis :)
7
Juve meme:
https://imgflip.com/i/9gopfq
0
@Czajka90 takie szczegoly robia sceny, a obaj sa wybitnymi aktorami.
Tak jak tutaj Ferdek jest epickim tlem tej sceny, polecam obadac scene patrzac na ferdka :D
https://fb.watch/x6yhZIrES0/
0
@LambiPL ja ich nie porownuje, a kontrakstuje, aby wyrazniej podkreslic rychly upadek Jamesa.
0
@adamek20151
0
Nasz Robercik to pyka sobie superpuchar przeciwko jakimś amatorom, ciśnie w lidze brameczki w wieku 36 lat. Za to 33 letni piękny James Rodriguez po rozegraniu 136 minut w 6 meczach Rayo po raz kolejny zmienia klub.
1
@xvcWinterSoldier @Krzysztof1987 ja zaczalem inwestowanie ponowne od akcji bankow, chociazby dla dywidend. Ale dlugo terminowo zloto jest ok. Wszystko zalezy od ilosci posiadanych srodkow i terminu na jaki chcesz je wlozyc. Lokaty obecnie sa najgorszym mozliwym produktem. Inwestowanie w akcje laczy sie z ryzykiem (moje w 1 dzien urosly o 3%, po czym spadly o 6), dlatego jak chcesz nie isc to odrazu uznal, ze je straciles, jak nie to w inny produkt lec.
@PatrykBarca tak sie koncza, ze w chinach znalezli zloza warte 83 mld dolcow.
0
@gumaz
A tak na powaznie to cycki musza byc :D Jakbym chcial małych to mam swoje :D
1
@Goh no wlasnie. Cos to podejrzane. To trzeba miec zdrowie, zeby tak dlugo wytrzymac :)
0
Po hiszpansku raczej nie mowi, ale mam nadzieje, ze po tylu latach w United cos tam po angielsku szprecha :)
1
@blakkudium sie zapatrzyl na naszego el capitano jak nic :)
0
Kartka z kalendarza
13 stycznia 1997 roku zadebiutował serial La Femme Nikita, w Polsce znany poprostu jako Nikita. Zakończony po 6 sezonach w 2001 roku.
Serial opowiada o losach tytułowej Nikity, młodej buntowniczej dziewczyny, niesłusznie skazanej na dożywocie za morderstwo, którego nie popełniła. Oficjalnie w więzieniu popełnia samobójstwo i jest pochowana na cmentarzu - rząd 8, kwatera 30, realnie trafia do Sekcji I, tajnej organizacji antyterrorystycznej. Po 2 latach szkolenia ma zostać jej agentką. Jeśli odmówi, no cóż... rząd 8, kwatera 30. Sama organizacja na pierwszy rzut oka jest dobra, jednakże jej działania powodują, że nie do końca wiadomo czy są dobrzy i walczą ze złem, złymi metodami, czy są źli, a tylko przypadkiem walczą o dobro (pranie mózgu swoim agentom, czy wysyłanie na misję samobójcze to jedne z łagodniejszych przewinień tej organizacji).
Do tego jest tam masa świetnie napisanych postaci (w zasadzie dla mnie słabych nie ma, bo z każdą idzie się utożsamić). No i do tego fabuła jest mocno wciągająca, i podobnie jak w Prison Breaku - nie wszystko jest takie, na jakie wygląda.
Serial dziś od strony technicznej wygląda słabo, ale fabuła jest kozacka, aktorzy naprawdę dają rade i serial na przestrzeni 6 sezonów mocno się rozwija, zatem ja z lubością do niego powracam, więc jak ktoś lubi fabuła>aspekty wizualne (poza fanami wysokich blondynek :D) to mogę z czystym sercem polecić serial. Mój nr 2.
0
@NeroTFP1 ja tam jestem wierny swojej tradycji religijnej.
Jak już wyjdziemy z kręgu kolejnych wcieleń i oczyścimy się z "zanieczyszczeń" umysłu, to wszyscy stajemy się jedną jaźnią/umysłem, czymś bliżej nieokreślonym, poza wszelkimi miejscami, materiami i czasami.
A tak osobisćie to bardzo bym chciał, aby w tym ostatnim przejściu moglibyśmy poznać troche jak duch w filmie, cały czas i przestrzeń. Chciałbym móc zaobserwować naocznie jak to było w Auschwitz, w WTC i wielu innych miejscach.
5
@Kessie z ta roznica, ze w odroznieniu od psow, ktore sa fajne, real jest.....
Ale rozumie, ze to tylko obrazek :)
1
Lewandowski wczoraj w 1 połowie dyskretny, ale konkretny. Musiał znowu wytłumaczyć Gaviemu dlaczego nie ciśnie w pressingu,i że on nieco myśleć więcej musi, bo biegać to już średnio. Są nagrania:
https://streamable.com/wzk8wf
@Marian_Pazdzioch
3
Emerycie, niegrający na codzień w arabii mają więcej poważnych pucharów zdobytych w arabii, niż król arabii grający w arabii :)
1
Araujo to powinien sie zastanowic czy z Juventusem zrobi manite realowi. Jak z Juve to moze remis.
0
@MesQueUnClub96 jak nie masz do siebie dystansu i twardej upy to nie wiem co w internecie robisz.