La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1019 Culés

10

Czyli przygoda Grzegorza Brauna z Konfederacją dobiega końca. I dobrze. Niech sobie zbiera kolaborantów rosyjskich do siebie.


@michal26 @Comentateiro @tomek8756 @Kondziubarca @barcelonaLM

2

0

@Szklaner Piękna to była kariera polityczna, nie zapomnę jej nigdy

0

@Kgorecki2500 w końcu! Jak ja czekałem na ten dzień! W końcu ta partia ma szansę stać się czymś więcej niż tylko partią protestu.
Korwin i Braun stworzą jakieś wspólne ugrupowanie, które będzie zagarniało 1-2% foliarzy, szurów i innych takich.
Bosak i Mentzen to moim zdaniem odpowiedni liderzy takiej nowoczesnej partii. Widać, że trendy na świecie są jasne - idziemy w prawo, koniec z kulturą woke, lgbtqwerty, etc.
Dodatkowo UE potrzebuje bodźca w postaci uzdrowienia gospodarki. No wypisz wymaluj tematy w których Konfa czuje się mocna i efekty tego widać. Czekam na pierwsze sondaże (pewnie za tydzień, bo Stano też nieśmiało potwierdził start). Bardziej szczerze mówiąc obawiam się tego Stanowskiego, który IMO w tym kraju ma szansę dostać 7-8%.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?