La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1043 Culés

0

Kartka z kalendarza
13 stycznia 1997 roku zadebiutował serial La Femme Nikita, w Polsce znany poprostu jako Nikita. Zakończony po 6 sezonach w 2001 roku.

Serial opowiada o losach tytułowej Nikity, młodej buntowniczej dziewczyny, niesłusznie skazanej na dożywocie za morderstwo, którego nie popełniła. Oficjalnie w więzieniu popełnia samobójstwo i jest pochowana na cmentarzu - rząd 8, kwatera 30, realnie trafia do Sekcji I, tajnej organizacji antyterrorystycznej. Po 2 latach szkolenia ma zostać jej agentką. Jeśli odmówi, no cóż... rząd 8, kwatera 30. Sama organizacja na pierwszy rzut oka jest dobra, jednakże jej działania powodują, że nie do końca wiadomo czy są dobrzy i walczą ze złem, złymi metodami, czy są źli, a tylko przypadkiem walczą o dobro (pranie mózgu swoim agentom, czy wysyłanie na misję samobójcze to jedne z łagodniejszych przewinień tej organizacji).
Do tego jest tam masa świetnie napisanych postaci (w zasadzie dla mnie słabych nie ma, bo z każdą idzie się utożsamić). No i do tego fabuła jest mocno wciągająca, i podobnie jak w Prison Breaku - nie wszystko jest takie, na jakie wygląda.

Serial dziś od strony technicznej wygląda słabo, ale fabuła jest kozacka, aktorzy naprawdę dają rade i serial na przestrzeni 6 sezonów mocno się rozwija, zatem ja z lubością do niego powracam, więc jak ktoś lubi fabuła>aspekty wizualne (poza fanami wysokich blondynek :D) to mogę z czystym sercem polecić serial. Mój nr 2.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?