1

@Muszynianka @NeroTFP1 kiedyś można było tylko 1, ale jakiś czas później poprawili i na paru zamówieniach robiłem po 2x 50. Jak w listopadzie kupywałem to po użyciu 1 miałem opcję dodania karty, więc pewno nadal można 2 conajmniej.

4

@JoeBlack ETS to dyrektywa europejska. Państwo członkowskie nie ma możliwości jednostronnego wypowiedzenia jej - Artykuł 288 TFUE: Określa formy prawne aktów unijnych, w tym dyrektywy. Zgodnie z nim:

„Dyrektywa wiąże każde państwo członkowskie, do którego jest skierowana, w odniesieniu do rezultatu, który ma być osiągnięty, pozostawiając organom krajowym wybór formy i metod.

Jeśli się z nią nie zgadza, to albo buduje koalicję do jej zmiany lub:
1. Wychodzi z UE
2. Kwestionować ją przed Trybunałem Sprawiedliwości Unii Europejskiej (TSUE), jeśli uważa, że narusza prawo pierwotne UE (np. traktaty)

Mentzem proponuje, aby tylko przestać pobierać opłaty i w cudowny sposób prawo znika. No tak średnio bym powiedział.

1

@BorzyKrzys @D10SLEO jak ktos chce sobie wszystko traktowac doslownie to stancie obok kowalskiego, co chcial donosy zlozyc za "noz sie w kieszeni otwiera".

0

@tbas co za zwyrol, jak tak można.... mi też mi też, fajna była :D

6

@JoeBlack żałosne to jest, że ludzie nie rozumieją skrótów myślowych i wszystko od a do z traktują dosłownie

1

@tomek8756 mnie tam nie lubia od kiedy oblablem egzamin na ministra czy jakos tak :)
https://streamable.com/5qaxft

1

@Eklerek balcyrewicz musi odejsc.
Piekny odcineczek byl :)

3

@Eklerek najwiekszy zbrodniarz, degenerat, i gangster fcbarca.com 2025.
https://streamable.com/ysngo4

1

@damianex10 gratulacje
https://youtube.com/clip/UgkxPf145dh3NaQd_IZYwUCYvTRWffauzVm-?si=di1SGOOjAn-VEAg0

7

@Eklerek juz wiemy, na kto bedzie wzorcem do najwiekszego gangsta w gta VII

4

@jacobFCB proponuje internet wylaczyc calkowicie dla dobra tej aksamitnej i wrazliwej jednostki.

1

24 stycznia 1987 roku na świat przyszedł piłkarz wyjątkowy, kąśliwy i to dosłownie, bo to on - Luis Alberto Suárez Díaz były gracz Ajaxu, Liverpoolu i Barcelony, a obecnie Interu MIami.

Legendarny napastnik, który do historii przeszedł tak samo dzięki spektakularnym golom i akcjom, jak również dzięki "kontrowersjom", do których można zaliczyć:
1. Wyjście na mecz na małym głodzie, który powodował że szukał pokarmu na boisku (a że daleko mu do wegetarianina, to wolał podgryzać przeciwników niż trawę)
2. Zabawę w bramkarza. Pół biedy jakby robił to na treningu, ale chociaż skutecznie bronił strzały w światło bramki, czego zdaje się nie doceniać arbiter, gdyż karał go czerwoną kartką.

Jak tu przychodził to miałem delikatnie mówiąc wątpliwości czy warto sprzedawać Alexisa i Cesca, aby pozbierać kasę na niego. Tyle jest właśnie warta moja znajomość piłki, bo kto dziś pamięta że on 80 baniek kosztował. W samej Barcelonie prawie 200 goli, z czego 40 pyknął w sezonie 15/16 w lidze, w której grali tacy mało znani piłkarze jak Ronaldo, Messi. Neymar czy Benzema.

Wielu lubi go porównywać do Lewandowskiego, co według mnie jest trochę nie na miejscu, bo ani nikt nikogo nie przekona do swoich racji, a koniec końców takie dyskusję często sprowadzają się do umniejszania tego drugiego. Obaj są giganci totalni, jedni będą woleć tego drudzy innego i doceniajmy takich kolosów, póki jeszcze grają.

Na deserek filmik z brameczkami dla wspomnień. Do dziś pamiętam niektóre, bo jeszcze nie zdążyłem odżałować zmarnowanej setki, żeby zaraz strzelił z pozycji, z której nie przypuszczałem, że da się piłką w bramkę trafić :) Nr 2 mój ulubieny


2

1

@July_6_BcN sugerujesz, ze niby ja prowokuje specjalnie? Ja bym w życiu czegoś takiego nie zrobił. Owszem raz mi sie to zdarzyło, może dwa. No góra 130 tysięcy razy, no ale to przepraszam każdemu może sie wymsknąć :D

0

@July_6_BcN (zobaczymy czy internetowe rady dzialaja)
Uspokoj sie, bo zachowujesz sie jak wariatka :D

0

@July_6_BcN uspokoj sie, juz konkurencja wykoszona, ona nie wroci :D

1

0

@NeroTFP1 podobnie jak ten ksiadz co kopal w ogrodzenie przy pieselku dostali juz kare i to bardzo surowa. Moim zdaniem troche za surowa, bo moga sie z niej juz nie pozbierac, ale jak wiadomo w karaniu to kosciol nie bierze jencow i idzie po calosci
https://demotywatory.pl/5284444/W-Jaworznie-ksiadz-z-podejrzeniami-o-pedofilie-pomimo-zakazu

0

@Eklerek rzeczywiscie to bardzo wazne i potrzebne zagladac obcym ludziom w majtki.

1

@jacobFCB Problem jest złożony, dlatego zajrzyjmy do współczesnej filozofii.
https://streamable.com/7qwm9o
@Marian_Pazdzioch

A tak na poważnie to za mało danych przedstawiłeś. Kup coś czym się interesuje, co się przyda.

0

@KamQiX listonosz ten sam :)

0

@Nightraider Kounde co sam przyznaje, też nie jest super utalentowany, ale dzięki pracy i doświadczeniu jest świetny. Martin też ma deficyty (np jak Puyol musiał grać na lewej, to wiedział że nic tam nie zdziała, ale rozumiał taktykę. Przyjmujesz, czekasz aż ktoś podejdzie, odgrywasz. Wtedy robi się troche miejsca przez to podejście rywala. Martin nie czeka, często odgrywa od razu), ale jest młody. Mingueza też był słaby, a jak widać postęp zrobił. Trzeba usiąść i na spokojnie, może będą z niego ludzie.

2

Jedna zmiana rewolucji zdrowego rozsądku i nawet w sosnowcu by się udało.
https://imgflip.com/i/9hsirw

1

@jacobFCB @NeroTFP1 tak zasadniczo to @Kgorecki2500 pisal, ze zadal pytanie o ilosc monarchi na swiecie, a nie ze pisze prace czatem.
Jesli to o ten przypadek chodzi to wlasnie tak sie rodza fake newsy.

1

@Marian_Pazdzioch a co on taki milutki i dobrutki. Pewnie czegos chce grubas jeden :D

0

@July_6_BcN wypraszam sobie. To że jestem stary zboczuch to nie znaczy, że tak o z marszu jestem gotowy do działania i gacie sciagam.
....
w moim wieku to trzeba już 2 tygodnie wcześniej tabletki wziąć, nastroić się jakoś, to nie jest takie hip hop siup.

1

@tomek8756 na prezydenta.
Na króla.
Na papieża.
Na wszystko :)
A to dlatego, że w tym kraju nie ma normalnej roboty dla ludzie z jego wykształceniem
(Halinka: Ferdziu, przecież ty nie masz żadnego wykształcenia
Ferdek: No właśnie. Nikt tego nie docenia).

1

3

Krótka historia z dzisiejszego wieczoru o moderacji, "nowym użytkowniku" co sobie pogadać chciał, i jego kiepskim końcu.

https://streamable.com/xrb5x2

@July_6_BcN @Bocheno1 @MesQueUnClub_87
@Marian_Pazdzioch

2

@July_6_BcN w moim wieku facet poznaje znaczenie slow "Nie znasz dnia ni godziny". Ja juz nawet nie planuje dalej niz 2 dni do przodu, bo to nie ma nic pewnego :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?